Daj da demantiramo onog Engleza!

@sumnjivo lice

OK. Prihvacam zamjerku da sam se nadmeno ponio prema nekim forumashima.
Pa, niti ja, niti bilo tko od nas nije imun na sujetu. Gledati cu se, ubuducer, korigirati.
Ako "stare knjige' kazu da je to grijeh, svi smo ga ogrijezli u grijehu, u manjoj ili vecoj
mjeri. A, grijeh poradja boljestine i gnusobe, raznorazne vrste...dakle, sujeta treba lijek.
Svatko od nas ga treba.

Ali, za uctivost, tu bas nisi u pravu. Dovoljno ti je pogledati unazad nekoliko dana moje
raspre ( sram me bilo ), pa ces uvidjeti da umem biti i poprilicno neuctiv ( cjenim, opravdano ).

Usporedba sa Djukom, koga ti od miloshte nazivas "Vojvotkinja"...hm, mogucer je da si u pravu
, nisam citao skoro nista sto je on skrabao.


P.S.


Ne znam kakova je priroda vasih "odnosa" ( tvojih i Djukinih ), ali to si sami trebate
raspraviti.
 
nego otkud toliko nase brace po oruzju hrvata na forumu...sad mi jasno.... crko im sajt....

www.Lijepanasadomovinahrvatska.com

evo njihovog misljenja sto se to desilo....

"Jedno je sigurno, haski teroristi imaju jurisdikciju nad americkim serverima. I onda neka netko rece da postoji sloboda.

Najpotresnija stvar u svemu ovome, je to sto americke internet firme klecu pred UN tribunalom!

Suverenitet? Not at this time.

Welcome to the New World Order."
 
marlоn:
nego otkud toliko nase brace po oruzju hrvata na forumu...sad mi jasno.... crko im sajt....

www.Lijepanasadomovinahrvatska.com

evo njihovog misljenja sto se to desilo....

"Jedno je sigurno, haski teroristi imaju jurisdikciju nad americkim serverima. I onda neka netko rece da postoji sloboda.

Najpotresnija stvar u svemu ovome, je to sto americke internet firme klecu pred UN tribunalom!

Suverenitet? Not at this time.

Welcome to the New World Order."


:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D
 

Back
Top