Dacia Sandero

Razmišljam se da bacim atomsku bombu na njihovu fabriku kako bi zaustavio proizvodnju ovih trocilindričnih budalaština? Pazi može i kamen da ti krene koliko to vibrira?!??
 
Иначе, зимус сам у Јордану возио рентакар Рено Сандеро Степвеј. Значи исти ауто, сигурно се и прави у Дачији у Румунији, али се у Јордану (претпостављам и још негде ван Европе) продаје под Реноовим именом, нигде се не помиње Дачија
 
U rusiji su sve te dačije - reno.

renault-launches-logan-and-sandero-automatic-versions-in-russia-what-about-dacia-96799_1.jpg
 
O bogatijoj opremi, jačem motoru, malo je povišen i ima gore one partregere
Sve u svemu preskupo novi stepway dođe nešto preko 19 hiljada €, ono relativno najeftiniji novi auto za tu kvalitetu pa ono ko voli nek izvoli, šta znam neki kažu da taj njihov novi motor nije baš dobar
I ima neke detalje oko maglenke, nešto plastike i kroma, onako ne izgleda loše taj detalj. Ali s druge strane kako je ovaj recimo obični Sandero već solidno povišen u odnosu na recimo pug 206, Saxo, Punto i sl, i da je stepway s istom opremom oko 1500 evropskih novaca skuplji od više i ne baš tako jeftinog " običnog " Sandera, mislim da se ne isplati 🤔 Ovaj moj Sandero bez problema prolazi di bi 206 zapeo. Npr Pežo bi znao udariti pragom kad bi silazio s trotoara, na nekim lošijim putovima znala bi mi zapeti ona zaštitna plastika kraj branika,nijedan put mi je čak otpala tablica, srićom naša sam je😁 Naravno nije riječ ni približno o terenskom automobilu.
 
Zaista je ugodno voziti Sanadera, ima neki stari štimung kad su kola bila mnogo udobnija, a iz to je i dosta prostran. Motor iako mal vuče ludo, i vrlo razumne potrošnje, a ako imate model s plinom, e to je po današnjim cijenama extra povoljna vožnja👍 Unutrašnjost je ergonomska, sve je vozaču nadohvat ruke. Ima dva otvora za čaše/ limenke, prostrane džepove u vratima, pokraj mjenjača i solidnu suvozačku kazetu.

Ipak dao bi jednu zamjerku, i volio bi čuti iskustva ostalih vlasnika po tom pitanju. To je pitanje laka, imam više tih laganih crtica po laku. To je sigurno og grana i grmlja, mislim da lak baš i nije otporan 🤔
 
To ti je jeftini eko lak na vodenoj bazi koji krene da se tanji odmah po izlasku iz fabrike pa dokle dogura. Komšijina dačija u prvoj boji metalik, komplet matirala posle 7-8 godina. To je valjda rok trajanja današnjih automobila.
 
To ti je jeftini eko lak na vodenoj bazi koji krene da se tanji odmah po izlasku iz fabrike pa dokle dogura. Komšijina dačija u prvoj boji metalik, komplet matirala posle 7-8 godina. To je valjda rok trajanja današnjih automobila.
Danasnjih jeftinih automobila ..Ne možeš kupiti kosilicu parkside i očekivati da će raditi kao neka premijum ..Da je to tako parksife bi trazio daleko vise za svoj prozvod ..Uvek cu pre kupiti bolji polovan auto nego te gluposti koje posle par godina postaju bezvredne ..Videli smo na čemu se bazira tvoje iskustvo .. jeftinijo je jer postoji razlog za to ili sto bi rekli koliko para toliko muzike
 

Back
Top