DABOGDA SE NIKOM NE DESILO!!!

Alexxandar

Ističe se
Poruka
2.777
Ova tema je bzvz skroz ali...
Sta si ti cekala sve vreme??? Znas ne znaju momci uvek da se svidjaju nekoj devojci mozda je mislio da nema prodju kod tebe ili nesto slicno da si napravila prvi korak sve bi bilo mnogo bolje. Ali sad mozes samo da ispastas a to sto ti je uradila drugarica je stvarno podlo ali nazalost cesto kod devojaka :P

naancy90

Poznat
Poruka
7.100
nije ti to nikakva drugarica...ja sam imala drugaricu koja se kod mene na zurci poljubila sa mojim bivsim koji mi se tada svidjao i dalje puno, puno...ona je uvek bila uz mene pricala mi kako je on bezveze...i onda se dogosilo to sto se dogodilo...posle nedelju dana ON mi je rekao sta se dogodilo, a posle mi je i ona priznala kada sam je pritisla da mi kaze to sto krije od mene...tada je i prvalila da znam....nas dve se druzimo od 3. godine i nisam htela da takvo prijateljstvo propadne zbog nekog sabana...presla sam preko toga, oprostila joj, ali nikada vise necu imati onoliko poverenja koliko pre....

emy_331

Zainteresovan član
Poruka
245
Ja iskreno mislim da su momci mnogo posteniji od devojaka u ovakvim situacijama.Prvo,kada se dvojici ortaka svidi ista riba,oni ce lepo to da rasprave izmedju sebe,a nece doci do skandala kakvih dolazi kod nas devojaka.e sad sa nama je drugacije mi vecito trazimo razumevanje i paznju od svih,pa i od drugarica......sta cete lepsi pol smo ,pa nismo surove:-)Inace,nije tacno da su sve devojke takve........ma koliko da mi se svidja neki tip,a da je prvo moja ortakinja bacila oko na njega nikad se ne bih mesala u to.Ona ga je prva videla i tu je kraj.

luckastalutkica

Ističe se
Poruka
2.931
forNEver:
Pazite ovo,znaci ja i ta moja drugarica smo,ono,super jos od i ha ha...Nismo bas najbolje drugarice ali tu smo negde...Meni se jedan decko svidja vec pola godine,naravno ona je to znala,stalno sam je smarala pricama o njemu itd.Naravno njeni komentari su uvek bili tipa:"Ma vidi kakav je,bla,bla" Pre izvesnog vremena pocele su da kruze price kako se on zesce napalio na nju...Zamislite?Ipak ni to nije bilo strasno znajuci sta misli o njemu,ali jednog dana kaze ona meni :"Znas,on se meni svidja"!!!UZASSSS!!!!! I sada su se smuvali!!!! Ona kaze da joj nije bila namera da me zeza,ne zna ni kako se to desilo,u pitanju su osecanja,bla bla .I sto je najgore,idemo zajedno u odeljenje..Cisto,ono,vas komentar na takve stvari? :confused:

Ne dam ti svoj dragoceni komentarchic :-D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.