DABOGDA SE NIKOM NE DESILO!!!

S

Sizzlym

Gost
MELLZINJA:
E vidish...takve stvari se danas chesto dogadjaju..kao neka "'naj ortakinja""ti skine lika na koga se ti lozish...Na svu srecu ,meni se to nije dogodilo,bar za sada...Ne znam shta ti tu nije jasno kada i sama znash koliko su ljudi danas zavidni i gledaju samo kako da ti napakoste...Za mene ,dechko mojih ortakinja,ili neko ko se njima svidja,apsolutno ne postoji...I veruj mi,mushkarci ce ti uvek biti bolji i iskreniji prijatelji...Iskuliraj celu situaciju,kajace se ona,ali bice kasno kada bude shvatila da je pogreshila...I nikada se ne kachi s ortakinjom oko nekog seljaka koji toga nije vredan...Bolje ga podeliti i iskoristiti,jer su svi oni veeeelike svinje,i swvi su isti...I voli svoje prijatelje,jer oni pravi prijatelji uvek su tu da te podignu kada padnesh,pozajmljuju ti rame za plakanje,i otvaraju ti srce....
I veruj mi,ispacesh josh veci kralj ako budesh preshla preko toga i oprostila....
extra srocheno!!!!!!!

Peta W.

Poznat
Poruka
9.788
Ih shto bih ja imala shta da napishem pod ovim naslovom (ne pod temom)!!! :evil: Postoji mnogo ozbiljnijih i strashnijih situacija u zhivotu..nemojte se opterecivati tako banalnim...

LM Tipa u d.upe,nju u glavu...nisu vredni zhivaca... Pronadji tipa na kome ce ti oboje zavideti...

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.414
laura87:
Recimo da mogu da ti nadjem bar 20 takvih primera u mom okruzenju.I sama sam to dozivela-bila sam sam dvojicom drugova.
Muskima je to sasvim normalno.....dok,kod devojaka ako se tako nesto desi,odmah te okarakterisu kao kucku :wink:
Sta da ti kazem osim da ti je lose okruzenje... :roll:

Uostalom, sto si onda rekla da ti smetaju likovi koji bi bili sa bivsom devojkom najboljeg ortaka kada si ti upravo bila sa takvom dvojcom? :roll:

...ako si raskinuo sa devojkom, onda svakako da ne treba da ostanes u kontaktu sa njom... a smuvati se sa najboljim ortakom bivseg dechka u toj situaciji bi bilo nesto najgore sto bi moglo da se desi, jer ako ste raskinuli to znaci da je jedan od vas dvoje bio povredjen i tu nema sta dalje da se pricha...
Jedino ako niko nije bio povredjen, ali to bi onda znacilo da vam veza uopste nije bila ozbiljna, nego cista zajebancija... kres shema... A tu se vracamo na ono tvoje "kuchka"... Pa ako se devojka tako bez emocija seta od jednog do drugog ortaka, zasto ti je onda chudno ako joj daju takvu etiketu? :roll: A i kakvi su to ortaci uopste...
(sve isto vazi i obrnuto , u sluchaju dve najbolje drugarice i tipa izmedju njih)

love_girl

Ističe se
Poruka
2.786
Ma to fazon,drugarica sa deckom koji se tebi svidja...
Vec navikla na to..
Meni se nikada nije desilo,ali desilo se mojoj drugarici...
Ma nemam pojma,te devojke ne razumem,niti se trudim..
Meni kad bi to neka drugarica uradila,ne bih verovala,mada ja sam u fazonu AKO SE ONA NJEMU SVIDJA,STA JA TU MOGU?
Nek' rade sta hoce...

Poruka
16.117
forNEver:
Pazite ovo,znaci ja i ta moja drugarica smo,ono,super jos od i ha ha...Nismo bas najbolje drugarice ali tu smo negde...Meni se jedan decko svidja vec pola godine,naravno ona je to znala,stalno sam je smarala pricama o njemu itd.Naravno njeni komentari su uvek bili tipa:"Ma vidi kakav je,bla,bla" Pre izvesnog vremena pocele su da kruze price kako se on zesce napalio na nju...Zamislite?Ipak ni to nije bilo strasno znajuci sta misli o njemu,ali jednog dana kaze ona meni :"Znas,on se meni svidja"!!!UZASSSS!!!!! I sada su se smuvali!!!! Ona kaze da joj nije bila namera da me zeza,ne zna ni kako se to desilo,u pitanju su osecanja,bla bla .I sto je najgore,idemo zajedno u odeljenje...Ma prsla sam! Cisto,ono,vas komentar na takve stvari? :confused:

OOOOOOO Mozes misliti,..jaka stvar,....Preboleces to kao i svi sto smo to preboleli koji su prosli kroz takvu situaciju.Otjkaci frendicu jer znas da je ispala ***** i uradice to opet,..tako da mani se takve drugarice,..druzi se sa deckicima ,,...oni su pravi prijatelji...Ne drami nego GLAVU GORE i zamisli jbt da zivis na Kosovu,da nemas struje vode, ili da si u New Orleansu i da nemas krov nad glavom....ili da si bila sa familijom u onom vozu koji se srusio,...IMA VECIH I GORIS STVARI NEGO OD OVIH,..znam da je svakome svoja muka najveca,..ali nisi ni prva ni poslednja kojoj se to desilo.....

love_girl

Ističe se
Poruka
2.786
Mada,opet,mozda su stvarno osecanja?

Sad se bas setih,pa ja sam volela mog sadasnjeg decka,dok je bila kao prica da ce se on smuvati sa mojom naj drugaricom..
Mada,posle nekog vremena,ta prica se stisala,i nije ispalo nista s njom,i posle jos nekog vremena,zavrsili smo nas dvoje zajedno..
Tako da ko zna,mozda i ima osecanja sa njene strane...

Dovla

Elita
Poruka
16.571
Sto se tice konkretnog problema tj teme mogu samo da predlozim da pogledas tu situaciju sa vedrije strane... i pomenuo bih ovo u vezi bivanja sa najboljim drugovima/drugaricama... licno (bar do sad) ne bih mogao da budem sa bivsom devojkom nekog mog druga (ne mora da bude naj)... mozda u nekim posebnim okolnostima ali ja te okolnosti ne mogu sad da predvidim kakve bi trebale da budu da bih to uradio... takodje... ne bih mogao da budem sa necijom sestrom tj sestrom nekog mog druga... imao sam par prilika i to dobrih ali sam odustao samo zbog toga... ne znam sta je tacno pravi razlog ali jednostavno ne mogu to da uradim...:?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.