DABOGDA SE NIKOM NE DESILO!!!

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
laura87:
Recimo da mogu da ti nadjem bar 20 takvih primera u mom okruzenju.I sama sam to dozivela-bila sam sam dvojicom drugova.
Muskima je to sasvim normalno.....dok,kod devojaka ako se tako nesto desi,odmah te okarakterisu kao kucku :wink:

Ma ne pričaj svašta. Meni se čini da muškarce baš ne vole da ostanu u kontakt sa bivšim ribama.

E sad, druga je priča kako su gledali na ribe. Ako je bilo nešto emocije,onda sigurno ne ostaju u kontaktu.Ako nije, onda opušteno.Može tad i drugarstvo

S

Sizzlym

Gost
inspirion:
Kako se folirate, to neviđeno. Ovde na forumu devojke stvarno preteruju.
Siguran sam da postoji mnoooogo tipova koji će reći da im se najbolja drugarica od ribe nabacivala.

Ma, deco, deco.Kako lupate....
mozesh da goworish samo u swoje ime ...
i nemoj da sudish o ljudima koje ne poznajesh...
ja uwek kazem shta mislim...

MELLZINJA

Primećen član
Poruka
769
E vidish...takve stvari se danas chesto dogadjaju..kao neka "'naj ortakinja""ti skine lika na koga se ti lozish...Na svu srecu ,meni se to nije dogodilo,bar za sada...Ne znam shta ti tu nije jasno kada i sama znash koliko su ljudi danas zavidni i gledaju samo kako da ti napakoste...Za mene ,dechko mojih ortakinja,ili neko ko se njima svidja,apsolutno ne postoji...I veruj mi,mushkarci ce ti uvek biti bolji i iskreniji prijatelji...Iskuliraj celu situaciju,kajace se ona,ali bice kasno kada bude shvatila da je pogreshila...I nikada se ne kachi s ortakinjom oko nekog seljaka koji toga nije vredan...Bolje ga podeliti i iskoristiti,jer su svi oni veeeelike svinje,i swvi su isti...I voli svoje prijatelje,jer oni pravi prijatelji uvek su tu da te podignu kada padnesh,pozajmljuju ti rame za plakanje,i otvaraju ti srce....
I veruj mi,ispacesh josh veci kralj ako budesh preshla preko toga i oprostila....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.