Da sam muško...

Jel biste bile uglađeni gospodin il biste se češkale dole, padale u trans zbog masnih viceva , pustile pivski stomak ?

Da li biste ležale po ceo dan na krevetu i gledale TV(laptop)
Da li biste na fudbal sa ortacima ?
Da li biste kitile pevaljku u kafani ?

Cigare, lula, brada, gitara, motor, tetovaže ?

Jel biste bile baja, kajle , ženske , ili porodičan tip, ili uglađeni japi ?

Šta biste Vi, da ste muško ?
 
Šta biste vi da ste muško ?
Kakav biste to muškarac bile ?

Da se zabavimo.
Shvatite kao igru, bez hejta, a ako morate, pa bojkojtujte hejtajte, šta da se radi.

Šta biste vi da ste muškarac ?

(
Gospoda sa foruma se mogu priključiti i napisati obrnuto. Šta bi radili i kakvi bi bili da se ponovo rode na ovoj planeti kao žensko.)

Да си мушко,

била би без мане.
 
A koji bi ti bio stajling ? Pretpostavljam da ne bi bio domaćica 😁
Nokti ? Trepke ?
1711528547343.png
 
Šta biste vi da ste muško ?
Kakav biste to muškarac bile ?

Da se zabavimo.
Shvatite kao igru, bez hejta, a ako morate, pa bojkojtujte hejtajte, šta da se radi.

Šta biste vi da ste muškarac ?

(
Gospoda sa foruma se mogu priključiti i napisati obrnuto. Šta bi radili i kakvi bi bili da se ponovo rode na ovoj planeti kao žensko.)
Да сам женско, све би најврв било слично. Ипак је научно доказано да пол нема много утицаја на нечију личност
 
Да сам женско, све би најврв било слично. Ипак је научно доказано да пол нема много утицаја на нечију личност
Da, ali kad bi npr se ponovo pojavio na planeti zemlji, nemaš pojma o Bernardu ništa, kakav bi bio u obliku žene ?
Avanturistkinja, planinarka, pevačica, balerina , buckasta, visoka, šta bi ?
 
Poslednja izmena:
hahahaha bukvalno si povadila najgore stereotipe koji postoje za muškarce i random ih poređala :D

Što se teme tiče, toliko imam izraženu mušku energiju da nemam predstavu šta bih kao žensko, ne mogu uopšte da se vidim u tome :D
Kako sam gledala kul film kad smo bili klinci, pokidali smo se od smeha. Lika koji je "menjao žene ko čarape" Bog kažnjava i pretvara u žensko.
On se budi prvo jutro, odlazi mamuran u kupatilo, hvata se dole, i - prazne ruke ! Nema šta da uhvati ! Pogleda dole, pogleda se na ogledalo, on plavuša tip-top :lol: i tako dalje ide film, smejurija, uči da hoda na štiklama, mislim da mu je zadatak bio da od svih bivših koje ga mrze, traži oproštaj od njih , i tek tad će ponovo biti pretvoren u muškarca
 
Kako sam gledala kul film kad smo bili klinci, pokidali smo se od smeha. Lika koji je "menjao žene ko čarape" Bog kažnjava i pretvara u žensko.
On se budi prvo jutro, odlazi mamuran u kupatilo, hvata se dole, i - prazne ruke ! Nema šta da uhvati ! Pogleda dole, pogleda se na ogledalo, on plavuša tip-top :lol: i tako dalje ide film, smejurija, uči da hoda na štiklama, mislim da mu je zadatak bio da od svih bivših koje ga mrze, traži oproštaj od njih , i tek tad će ponovo biti pretvoren u muškarca

hahahah, vidim se u toj priči :D

Čak jedna baba koja me namešta kad se izubijamo na treninzima, kad sam krenuo da joj nabrajam šta sam sve pomerio, kaže ona "nije ni čudo, da te proklela i svaka druga..." :D
 
Što se teme tiče, toliko imam izraženu mušku energiju da nemam predstavu šta bih kao žensko, ne mogu uopšte da se vidim u tome :D
:roll:
Dobro bre, ne pitamo te kolika si muškarčina, nego, de se seti kakav bi to bio da si žensko.

Eto prilike da vidimo koja to žena valja. Jel biste bili žena koja valja, il koja je nevaljala :zper:
 
Tako te i vidim kao drugi deo tog filma :hahaha1:

Daleko bilo :D

Ne bi volela da sam muško, baš mi je dobro ovako. Mnoge stvari muškarci ne mogu. Žene su superiornija bića.

Pa da onda mi tražimo ravnopravnost, majku mu? :D

:roll:
Dobro bre, ne pitamo te kolika si muškarčina, nego, de se seti kakav bi to bio da si žensko.

Eto prilike da vidimo koja to žena valja. Jel biste bili žena koja valja, il koja je nevaljala :zper:

Ne mogu svega mi, ne vidim se uopšte kao žensko :D
 

Back
Top