Da nestane internet

Bio bi haos za sve koji zaradjuju preko njega i pljacke, ubistava, samoubistava, histerija, ludnice bi bile pune, sve te instagramuse, motivacioni spikeri, influenseri bi poludeli...

A ja ja bih zalio samo za muziku koju nisam skinuo i sto necu moci vise da skidam nove stvari i takodje isto za filmove i serije...
Tu mi je pecanje, priroda, gitarica otprilike dovolino...
isprodav`o bih vam sve ove piratske filmove sto sam narez`o... 😎 😄😆 :mrgreen:

Било би ми жао због протока информација, неке ствари власти сада теже крију, постали смо право глобално село.
Иначе, ништа посебно, и мобилне телефоне могу да сецну, мозак да одморим.

Ја бих умро. Завршио бих са животом. Интернет ми је све што имам. Пре њега сам био скроз изолован од људи, не бих да се поново враћам у то.

Ја немам друштво, девојку, не виђам се ни са ким, немам где да се упознајем, у сваком колективу сам неуклопљен и сви већ имају неке своје, знам да причам само онлајн донекле. Само ми још и то фали... За нас такве нема другог места осим интернета..

Ја немам друштво, девојку, не виђам се ни са ким, немам где да се упознајем, у сваком колективу сам неуклопљен и сви већ имају неке своје, знам да причам само онлајн донекле. Само ми још и то фали... За нас такве нема другог места осим интернета..
Zao mi je Chi, pardon bezimeni. Vidim ista prica kod tebe ko i pre. Pa majku mu zar ne moze nista da se pomeri sa mrtve tacke, ne mozes beskonacno "ziveti" samo na internetu.

Najzalije bi mi bilo zbog online slanja novca, muzike za skidanje i przenje te narucivanja raznih stvari preko interneta. Mada realno, bila bi to kataklizma, ne bi se moglo placati karticama, novci na racunu nestali a ljudi na zapadu sve manje koriste kesh. Bila bi to katastrofa.

Back