Da moze u naslov da se stavi smajli ja bih sad stavila onog sto lupa glavom o zid

Poruka
20.421
Prica ide ovako....moj super drug je pre jedno godinu ipo dana dosao i rekao mi da hoce da se razvede...kaze nije on za brak i ne moze vise ....izneo je svoje razloge, saslusala sam ga i rekla da je to ipak njegov izbor i da ja mogu samo da kazem sta mislim al da je odluka nesto na sta ne mogu da uticem. Istina je da sam odrzala vaspitno popravnu lekciju o tome kako brak moze da prekine al da slucajno ne sme da zanemari dete i on se slozio samnom da o tome govora nema.

Par dana kasnije rekao mi je da se odselio.
Jos par dana kasnije na fb sam videla slike sa nekom plavojkom.
Par dana posle toga objasnio mi je da to nije razlog zbog koga se razvodi al da mu prija u tom blesavom trenutku.

Dobri smo drugari, nemamo tajni i odlucila sam da verujem u to.

Razveo se zvanicno par meseci kasnije.
Naravno da razvod nije bio lep al je ipak sve to nekako proslo.

Krajem 2010 me je smsom obavestio da je plavojka trudna.
Rekla sam mu da je najveca magarcina koju poznajem.
Zabavilo ga je to :roll: a ja sam bila iskrena sasvim, nije mi cilj bio da ga nasmejem nego da kazem sta mislim.
Pre par dana me pozvao na svadbu. z:((
I ja sam POPIZDELA.
Nisam htela preko telefona da ga pitam sta bi sa onim da nije za brak i porodicu.
Mislila sam da cu ga videti i da cu onda cuti sta me zanima. Ali nisam. I sad me zove ...dolazi da donese pozivnicuz:hm:

Ne slazem se sa tim potezom, ne slazem se ni sa izborom ribe (al to nije bitno) ...i ne zelim da idem na svadbu. Mislim da je licemerno otici i smeskati se a u sebi biti protiv. Jednom sam to uradila i nisam se osecala dobro i dan danas se kajem.

Muz mi kaze da sam nikakv prijatelj.

Imam sat vremena da smislim sta cu mu reci.
Ne znam da li da mu saspem istinu u lice i da ispadnem kucka koja nema razumevanja za ljubav :zroll: il da precutim...

Ako kazem da necu doci moracu da objasnjavam sto...
Ako kazem da cu doci pa ne odem opet cu morati da objasnjavam sto nisam dosla...
Ako odem osecacu se lose ...

I kako god okrenes ne valja i ne svidja mi se kako to po mene ispada.

Sta da radim ljudi moji ??
Kako ja sad ovo vidim ...sva je prilika da cu da povredim druga i da ga izgubim verovatno al ne mogu da se foliram toliko ...ne ide mi uz karakter i mrzim te fejk odnose zasnovane na lazi.
 
Dzordze ...to tako da ja ne moram da idem na svadbu i da se smeskam...Al posto sam pozvala a ne zelim da ucestvujem u tom cirkusu...sta onda?

Njegov zivot fakat njegova stvar , al tema je vise okrenuta ka meni i mojoj odluci i dilemi nego njemu i njegovoj!
On ce bogu na ispovest za svoju stvar a ja za svoju..
Dakle ...da skratim temu da ne bi isli u seciranje njegovog lika i dela...
Moja dilema se moze podvesti pod sledece ...

Kad se ne slazete sa odlukama ljudi koje volite, kad vidite da ocigledno srljaju u nesto kao bez glave, kad vam dusa nije mirna sa tim ...sta radite?
Kako se borite sa tim kad se od vas ocekuje da podrzite nesto sa cim se apsolutno ne slazete?
Kako resavate situacije u kojima sta god da uradite nema sanse da izadjete bez da ispadnete bljaks?
 
Ja ne bih mogao da oćutim, naročito posle toga - razvodim se što nisam za brak porodicu..a onda hop beba i brak...
**** bi mu majku, što na um to na drum, pa on neka vidi šta će...i briga bi me bilo da l' će se naljutiti ili neće..:rtfm:

Tako i ja razmisljam ...al nemam prava da mu sudim. :confused:
Izbor je ipak njegov.
Ali neprekidno i konstanto imam potrebu da ga osajdarim macolom.
Pogotovo sto znam puno stvari koje nisam napisala (jer i ne treba da budu na forumu) a koje me dodatno cine razdrazljivom, ljutom i zbog kojih mi je ta potreba da ga pljunem jos jaca.

I na kraju nije da me bas briga dal ce se naljutiti.
Jer mu zelim dobro .
 
pa nije covek osecao potrebu da bude u braku i da osnuje porodicu sa tom zenom od koje se razveo. ybt ne zeli svako sa svakim da ima dete i da osnuje porodicu. dete sam pozelela samo sa jednim tipom sa kojim sam bila, konkretno pozelela sam njegovo dete. to sto se ozenio sa prvom, to je najverovatnije bila greska. i bolje je sto su se razveli, nego da je toj prvoj napravio dete, pa tek onda skapirao da sa njom nista ne zeli da ima.
cemu osudjivanje? koliko veza i vezica covek ima u zivotu, pa ne zeli sa svakim i za svakoga da se veze.
u svakom slucaju vreme ce pokazati da li je izbor plavuse bio pravi ili ne.
 
pa nije covek osecao potrebu da bude u braku i da osnuje porodicu sa tom zenom od koje se razveo. ybt ne zeli svako sa svakim da ima dete i da osnuje porodicu. dete sam pozelela samo sa jednim tipom sa kojim sam bila, konkretno pozelela sam njegovo dete. to sto se ozenio sa prvom, to je najverovatnije bila greska.
cemu osudjivanje? koliko veza i vezica covek ima u zivotu, pa ne zeli sa svakim i za svakoga da se veze.

Zlozi...on JESTE osnovao porodicu sa prvom zenom.
Ima dete !
Koje je ostavio jer nije za brak i porodicu !

Aj sad odgovori na temu !
 
Kad se ne slazete sa odlukama ljudi koje volite, kad vidite da ocigledno srljaju u nesto kao bez glave, kad vam dusa nije mirna sa tim ...sta radite?


Uvek iznesem svoje mišljenje pa kud puklo da puklo..

Kako se borite sa tim kad se od vas ocekuje da podrzite nesto sa cim se apsolutno ne slazete?

Ako treba da podržim nešto svojim prisustvom što smatram pasivnom podrškom, nije smak sveta, pojaviću se...ali obavezno naglasim da sam tu na osnovu toga što se to očekivalo od mene, a ne na osnovu toga što ja to nešto apsolutno podržavam i radujem se tome. Ako bi trebao aktivno da učestvujem, to bih odbio. U jednoj sličnoj situaciji ko ovoj tvojoj odbio sam da budem kum, iako se kumstvo ne odbija.


Kako resavate situacije u kojima sta god da uradite nema sanse da izadjete bez da ispadnete bljaks?

Potrudim se da objasnim, pa ko me skapira skapira, a ko ne,...pa život ide dalje...s njim ili bez njega.
 
Tako i ja razmisljam ...al nemam prava da mu sudim. :confused:
Izbor je ipak njegov.
Ali neprekidno i konstanto imam potrebu da ga osajdarim macolom.
Pogotovo sto znam puno stvari koje nisam napisala (jer i ne treba da budu na forumu) a koje me dodatno cine razdrazljivom, ljutom i zbog kojih mi je ta potreba da ga pljunem jos jaca.

I na kraju nije da me bas briga dal ce se naljutiti.
Jer mu zelim dobro .

nemas pravo da ga...osajdaris macolom, ali imas pravo
da na tu svadbu ne odes
da sam na tvom mjestu, slicno bih rezonirala tj. posto nista drugo ne mogu, niti trebam
zadrzala bih distancu
 
Pa bas bi me cudilo da se slozim sa necijim odlukama i da je sve tako bajno..i da nadju ono osobu na mestu s kojom bih ja bio na prs u guzu..samo kad se setim svih ortaka i njihovih riba..pa cas prica sto je do yaya riba sve extra..a onda kad ih odyebu kucka najgora..tako da sve te tudje odluke tog tipa treba uzimati s rezervom..tu sam njih da ispostujem dok oni meni cine isto a ne bih ni sam ocekivao da im se dopadne moj izbor i odluka
 
Zlozi...on JESTE osnovao porodicu sa prvom zenom.
Ima dete !
Koje je ostavio jer nije za brak i porodicu !

Aj sad odgovori na temu !

to je vec tezi slucaj, ne znam kako mi je to promaklo na pocetku uvodnog posta. zaljubio se, a plavusa ga je navatala na bebu? je li to ispravan odgovor? z:lol: nemam pojma, moguce je da je to varijanta napravio dete, a nesto u braku nije valjalo, nije zeleo tu zenu vise, nasao je drugu i otisao. to sto je sa drugom osnovao novu porodicu ne znaci da ce zanmariti prvo dete. pazi, cesto se to desi, ali nije pravilo. i opet, vreme ce pokazati. mozda na kraju ostavi i tu plavusu.
ja bih mu samo to ponovila da ne sme da zanemari dete iz prvog braka i da to sto se razveo od zene, ne znaci da se razveo i od deteta. ne bih se mesala u izbor partnera tj. plavuse. nikada se ne treba mesati u tudje izbore. eventualno u slucaju da je partner zaista stetan po osobu (alkos ili narkoman ili nesto slicno), ali je i tada pitanje da li ce zaljubljena glava poslusati.

edit da je partner zaista stetan po prijatelja, ja bih mu to provlacila kroz pricu, svakako, ali u svakom drugom slucaju se ne bih mesala.
 
Poslednja izmena:
nemas pravo da ga...osajdaris macolom, ali imas pravo
da na tu svadbu ne odes
da sam na tvom mjestu, slicno bih rezonirala tj. posto nista drugo ne mogu, niti trebam
zadrzala bih distancu

U kom smislu distancu?

Jednom sam u zivotu ucestvovala u identicnoj prici ...dakle moj najbolji drg se ozenio zenom koja mi se ne svidja.
Smatrala sam da je to sto se meni ne svidja potpuno nevazno i pristala da budem kum.
Zarad druga i svega sto smo u zivotu zajedno prosli.
Za ljubav koju smo sagradili ...pristala sam da prihvatim zenu koja mi se ne dopada.

Pokazalo se da je to ocajan potez.
I ne funkcionise.
Ja sa mukom idem kod njih, izbegavam ih i lazem ...smucila sam se sama sebi :roll:
Kad god se i vidimo ja dodjem kuci polu frustrirana, besnim i psujem sebe.
Sto pristajem na tu saradu.

Sad sa tim iskustvom ne mogu da pristanem na ovo ..
Jer tu nije kraj...posle slede deciji rodjendani, kojekakve proslave...druzenje od koga ce mi opet biti muka.
Pa ne mogu da budem licimer , ne moguuuuu.

Zato i pitam da mi definises distancu , jer ja evo sedim i nikako ne uspevam da nadjem model distance koji mogu da podnesem.
Ovo je krajnji stepen ocaja...kad sam temu otvorila :lol:
 
Dzordze ...to tako da ja ne moram da idem na svadbu i da se smeskam...Al posto sam pozvala a ne zelim da ucestvujem u tom cirkusu...sta onda?

Njegov zivot fakat njegova stvar , al tema je vise okrenuta ka meni i mojoj odluci i dilemi nego njemu i njegovoj!
On ce bogu na ispovest za svoju stvar a ja za svoju..
Dakle ...da skratim temu da ne bi isli u seciranje njegovog lika i dela...
Moja dilema se moze podvesti pod sledece ...

Kad se ne slazete sa odlukama ljudi koje volite, kad vidite da ocigledno srljaju u nesto kao bez glave, kad vam dusa nije mirna sa tim ...sta radite?
Kako se borite sa tim kad se od vas ocekuje da podrzite nesto sa cim se apsolutno ne slazete?
Kako resavate situacije u kojima sta god da uradite nema sanse da izadjete bez da ispadnete bljaks?

Ebg, kad je neko blizak, kažem mu moje mišljenje, ali dalje je njegovo šta će on da uradi. I ako nije nešto gde mene lično pravi magarcem, nešto što nije na moju štetu, ostajemo prijatelji šta god da uradi.
Znači, mogu da se ne slažem, mogu ili ne mogu ili ne moram da podržim konkretan potez, ali najmanje što mogu da uradim jeste da ga pustim da na pravi svoju grešku u svom životu, koja možda neće biti ni greška.

U tvom konkretnom primeru, on je ispao magarac prema bivšoj ženi, ako je i njoj prosuo istu priču kao i tebi (mada su razvodi često komplikovaniji od toga). I to je njihova stvar, ne tvoja.

Kao što nije tvoja stvar da tuđi brak odobravaš ili ne odobravaš. I, kao, šta, bojkotuješ svadbu? Jer ti je rekao da nije za brak? Smešno.
Devojka je trudna, venčanje zakazano, stvar je gotova.

Razmisli šta bi tebe zadovoljilo posle te njegove izjave i da li on tebe uopšte treba da zadovoljava svojim bračnim odlukama. Jel' trebalo da šutne trudnu devojku? Da se nikad više u životu ne oženi?

Ja u takvoj situaciji stvarno ne bih izdržala da ga ne pitam što je meni koji moj kenj.ao k'o foka i ako nije, ako se te svoje priče i dalje drži, jel' on to u životu planira da seje decu i bivše žene unaokolo i na šta mu to liči i sve tako....al' bih na svadbu otišla, ako smo već toliko bliski.
 
U kom smislu distancu?

Jednom sam u zivotu ucestvovala u identicnoj prici ...dakle moj najbolji drg se ozenio zenom koja mi se ne svidja.
Smatrala sam da je to sto se meni ne svidja potpuno nevazno i pristala da budem kum.
Zarad druga i svega sto smo u zivotu zajedno prosli.
Za ljubav koju smo sagradili ...pristala sam da prihvatim zenu koja mi se ne dopada.

Pokazalo se da je to ocajan potez.
I ne funkcionise.
Ja sa mukom idem kod njih, izbegavam ih i lazem ...smucila sam se sama sebi :roll:
Kad god se i vidimo ja dodjem kuci polu frustrirana, besnim i psujem sebe.
Sto pristajem na tu saradu.

Sad sa tim iskustvom ne mogu da pristanem na ovo ..
Jer tu nije kraj...posle slede deciji rodjendani, kojekakve proslave...druzenje od koga ce mi opet biti muka.
Pa ne mogu da budem licimer , ne moguuuuu.

Zato i pitam da mi definises distancu , jer ja evo sedim i nikako ne uspevam da nadjem model distance koji mogu da podnesem.
Ovo je krajnji stepen ocaja...kad sam temu otvorila :lol:

u...smislu da na svadbu sigurno necu otici, a i...druzenje
cu prorijediti do te mjere da cemo imati sta ispricat jedno drugom kad se ponovo sretnemo...
za dvije, tri...pet...deset...godina... ;)
 
Ebg, kad je neko blizak, kažem mu moje mišljenje, ali dalje je njegovo šta će on da uradi. I ako nije nešto gde mene lično pravi magarcem, nešto što nije na moju štetu, ostajemo prijatelji šta god da uradi.
Znači, mogu da se ne slažem, mogu ili ne mogu ili ne moram da podržim konkretan potez, ali najmanje što mogu da uradim jeste da ga pustim da na pravi svoju grešku u svom životu, koja možda neće biti ni greška.

U tvom konkretnom primeru, on je ispao magarac prema bivšoj ženi, ako je i njoj prosuo istu priču kao i tebi (mada su razvodi često komplikovaniji od toga). I to je njihova stvar, ne tvoja.

Kao što nije tvoja stvar da tuđi brak odobravaš ili ne odobravaš. I, kao, šta, bojkotuješ svadbu? Jer ti je rekao da nije za brak? Smešno.
Devojka je trudna, venčanje zakazano, stvar je gotova.

Razmisli šta bi tebe zadovoljilo posle te njegove izjave i da li on tebe uopšte treba da zadovoljava svojim bračnim odlukama. Jel' trebalo da šutne trudnu devojku? Da se nikad više u životu ne oženi?

Ja u takvoj situaciji stvarno ne bih izdržala da ga ne pitam što je meni koji moj kenj.ao k'o foka i ako nije, ako se te svoje priče i dalje drži, jel' on to u životu planira da seje decu i bivše žene unaokolo i na šta mu to liči i sve tako....al' bih na svadbu otišla, ako smo već toliko bliski.

nas kako, bila sam u prilici da gledam i slusam slicna pro.seravanja;
tip ostavlja zenu s dvoje male djece i niti godinu kasnije
zeni se njenom nekadasnjom drugaricom...koju je u vlastitoj kuci upozno...:lol:
u intermecu je prico kako mu je to prijateljica, podrska...ovo ono...
i od nas...mene i mog bivseg supruga je...kobajagi podrsku trazio...bla, bla...
realno, covjek je kreten - ponio se tad ko kreten prema zeni s kojom ima dvoje djece, prema zajednickim prijateljima
koje je podijelio na...svoje i njene...+ je uredno lago sve u 16...
tj. osto je kreten, sto se mene tice, dok je ziv.
 
Ebg, Razmisli šta bi tebe zadovoljilo posle te njegove izjave i da li on tebe uopšte treba da zadovoljava svojim bračnim odlukama. Jel' trebalo da šutne trudnu devojku? Da se nikad više u životu ne oženi?

Ja u takvoj situaciji stvarno ne bih izdržala da ga ne pitam što je meni koji moj kenj.ao k'o foka i ako nije, ako se te svoje priče i dalje drži, jel' on to u životu planira da seje decu i bivše žene unaokolo i na šta mu to liči i sve tako....al' bih na svadbu otišla, ako smo već toliko bliski.

Ja se kad su prijatelji u pitanju nekako drzim parole zivi i pusti druge da zive.
Dovoljno sam odrasla da ne mislim da se svet vrti oko mene .
Niti dajem da mi se mesaju niti se mesam.
Nije me ni sad pitao za misljenje kao sto vidis , obavestena sam.
Iznela sam svoj stav ovde.
Njemu nisam rekla.
I dvoumim se jos da li treba da kazem istinu ili da slazem nesto zarad mira.
Impulsivno kad bih reagovala istresla bih sve i cao.
Al iz obzira prema njegovoj sreci cutim i nemam prava da je kvarim.

Ni ja nisam nikog slusala kad sam se udavala...ne ocekujem ni da se moje misljenje uzme za ozbljno.
Ne ocekujem ni da ce me rodjene dete pitati a kamoli drug.
Dakle moja ocekivanja prema njegovoj situaciji nisu ovde bitna.

Napisala sam gore...njegova odluka njegova stvar.
Mene boli moja odluka.
Mene zulja kako da se JA iz toga izvucem a da ne ispadnem kucka.
 
Dzordze ...to tako da ja ne moram da idem na svadbu i da se smeskam...Al posto sam pozvala a ne zelim da ucestvujem u tom cirkusu...sta onda?

Njegov zivot fakat njegova stvar , al tema je vise okrenuta ka meni i mojoj odluci i dilemi nego njemu i njegovoj!
On ce bogu na ispovest za svoju stvar a ja za svoju..
Dakle ...da skratim temu da ne bi isli u seciranje njegovog lika i dela...
Moja dilema se moze podvesti pod sledece ...

Kad se ne slazete sa odlukama ljudi koje volite, kad vidite da ocigledno srljaju u nesto kao bez glave, kad vam dusa nije mirna sa tim ...sta radite?
Kako se borite sa tim kad se od vas ocekuje da podrzite nesto sa cim se apsolutno ne slazete?
Kako resavate situacije u kojima sta god da uradite nema sanse da izadjete bez da ispadnete bljaks?

Jednom sam bila u sličnoj situaciji u kojoj si ti sad. Moja prijateljica od zabavišta je imala običaj da kaže da nikad ne bi mogla razumeti vezu između mlađeg muškarca i starije žene. Udala se za momka koji je bio stariji 9 godina, lep i uspešan brak, dvoje predivne dece, saobraćajka i muž pogine kada je ona imala 40.g.
Tri godine posle muževljeve smrti upoznala je momka od 27.g. ljubav na prvi pogled, njeni sinovi 20 i 18.g. Da ne pričam koji cirkus je nastao kako u njenoj tako i u njegovoj široj i užoj familiji, jednom prilikom me je pitala šta ja mislim o svemu tome. Rekla sam joj da je moje mišljenje kao i njeno pre dvadesetak godina, s tim da mi se ne dopada velika razlika u godinama ni sa koje strane. Pitala me je hoću li joj doći na venčanje, rekoh: hoću ako ti ne smeta ovo što sam rekla. I tako, bi svadbica, ja svoje odradila, oni su i danas u braku, ona je sada 50.g. on, hahah, pa ne bih ni da računam, vara je gde i kad stigne, rodila mu bebu, jedva preživela porođaj, ponekad me nazove da se izjada, ja je saslušam i odem svojim putem. Ne mogu da pljunem na dugogodišnje prijateljstvo, ali to više nije to. Ja sam rekla šta mislim (mnogo više od ovog što ovde napisah), i samo zbog toga što sam joj tada rekla meni je nekako bezveze da i dalje budemo bliske kako smo nekada bile.
Htedoh reći na kraju ovog mog duuuuugog traktata, treba da kažeš svom drugaru šta misliš, otidi na tu svadbu, briga te za sve, kako si rekla, svako će Bogu na istinu, nije tvoje da o tome razmišljaš, bitno je da ostaneš dosledna sebi i da izneseš svoje mišljenje ako ga već imaš.
 
u...smislu da na svadbu sigurno necu otici, a i...druzenje
cu prorijediti do te mjere da cemo imati sta ispricat jedno drugom kad se ponovo sretnemo...
za dvije, tri...pet...deset...godina... ;)

Da...:aha: to je to....
Obrni okreni ...ispadnem kucka al bar mirno spavam .

Svega ovoga ne bi bilo da je Pera koristio kondom makar :roll:
Il ukljucio mozak ...il odrastao ...
 
ako ti je dobar drug, nemoj da odmah stvaras predrasude prema toj novoj zeni, zbog prethodnog loseg iskustva i da na taj nacin izgubis i prijatelja. svakome treba dati jednu sansu, sigurno. mozda ta zena nije kao ta iz primera koji si navela, taj primer sa drugim drugom. msm, ne moze nikako biti ista. z:lol:
kazi mu sta imas, ali odmeri koliko su u svemu tome i tvoje predrasude. bzvz je izgubiti druga.
 
to je vec tezi slucaj, ne znam kako mi je to promaklo na pocetku uvodnog posta. zaljubio se, a plavusa ga je navatala na bebu? je li to ispravan odgovor? z:lol: nemam pojma, moguce je da je to varijanta napravio dete, a nesto u braku nije valjalo, nije zeleo tu zenu vise, nasao je drugu i otisao. to sto je sa drugom osnovao novu porodicu ne znaci da ce zanmariti prvo dete. pazi, cesto se to desi, ali nije pravilo. i opet, vreme ce pokazati. mozda na kraju ostavi i tu plavusu.
ja bih mu samo to ponovila da ne sme da zanemari dete iz prvog braka i da to sto se razveo od zene, ne znaci da se razveo i od deteta. ne bih se mesala u izbor partnera tj. plavuse. nikada se ne treba mesati u tudje izbore. eventualno u slucaju da je partner zaista stetan po osobu (alkos ili narkoman ili nesto slicno), ali je i tada pitanje da li ce zaljubljena glava poslusati.

edit da je partner zaista stetan po prijatelja, ja bih mu to provlacila kroz pricu, svakako, ali u svakom drugom slucaju se ne bih mesala.

Nekad osetiš potrebu da se umešaš itekako. U ovom mom slučaju, on je moj najbolji drug, odrasli smo zajedno, zajedno bili u vrtiću, razredu kroz čitavu osnovnu srednju školu..Ona je naša zajednička drugarica iz srednje škole. Jurila ga je godinama, ali on nije pokazao ni najmanju emociju prema njoj. Onda je iskoristila situaciju kad nije znao gde mu je dupe a gde glava, kad je bio prepun problema i desilo se nešto medju njima..Prvo sam pomislio, šta znam možda je konačno shvatio da ipak oseća nešto, dok nisam proveo neko vreme sa njima….Prosto nemam objašnjenje niti sam uspeo da dobijem od njega zašto je u toj vezi i zašto to sebi radi, zašto njoj to radi..? Rekao bih iz neke zahvalnosti što je jedina mogla da mu pomogne od svih nas kad je bio u bezizlaznoj situaciji...Očigledno je da on nju uopšte ne voli dok ona non-stop priča o braku i deci…a on samo klima glavom…ali digao sam ruke, do nedavno kad me ona pitala hoću li da im budem kum tad sam i njoj rekao: Izvini, koga ti lažeš? I ti znaš da te on ne voli, da te nikad nije i neće voleti? I da se teško usudjuje na krupniji korak, da prseče stvar ili slično. Takav je. Ne razumem vas uopšte zašto živite u laži. Ja ću na svadbu doći, ali kum da budem nema šanse. Prvo želim vam i jednom i drugom sreću, ali zajedno teško da ćete biti srećni..Ako smatrate da je odluka ispravna, vaša stvar, ja ne mislim ali biću za vas oboje tu..Osim što nemam nameru da me kasnije razvlačite kad počnete medjusobno da se koljete.
I dalje smo u OK odnosima, oboje su bar malo svesni da sam u pravu….ali I dalje ih ne razumem šta rade…Treba svadba da bude za 3 meseca…:roll:
 
Poslednja izmena:
nas kako, bila sam u prilici da gledam i slusam slicna pro.seravanja;
tip ostavlja zenu s dvoje male djece i niti godinu kasnije
zeni se njenom nekadasnjom drugaricom...koju je u vlastitoj kuci upozno...:lol:
u intermecu je prico kako mu je to prijateljica, podrska...ovo ono...
i od nas...mene i mog bivseg supruga je...kobajagi podrsku trazio...bla, bla...
realno, covjek je kreten - ponio se tad ko kreten prema zeni s kojom ima dvoje djece, prema zajednickim prijateljima
koje je podijelio na...svoje i njene...i osto je kreten, sto se mene tice, dok je ziv.

Kad do boldovanog dođe, onda ništa drugo ne preostaje. Osim, naravno, ako voliš da se pajtaš sa kretenima.
Ovde se ništa ne pominje o njegovom realnom kretenluku, samo to da nije ostao pri stavu koji je izneo prijateljici.
Aj da je zaboravio na dete, da je napravio stvarno neko sranje zbog kojeg bih pomislila "e, neću više sa ovakvim čovekom da imam posla", nego rekao da nije za brak pa se oženio. Čudna mi čuda, njegov brak-njegova stvar, nek' se ženi 100 puta ako mu je merak.
 
ako ti je dobar drug, nemoj da odmah stvaras predrasude prema toj novoj zeni, zbog prethodnog loseg iskustva i da na taj nacin izgubis i prijatelja. svakome treba dati jednu sansu, sigurno. mozda ta zena nije kao ta iz primera koji si navela, taj primer sa drugim drugom. msm, ne moze nikako biti ista. z:lol:
kazi mu sta imas, ali odmeri koliko su u svemu tome i tvoje predrasude. bzvz je izgubiti druga.

Trudila sam se da budem fer i kul i da upoznam plavojku.
I da u tu pricu udjem bez predrasuda.
Videle smo se vise puta.
Razgovarale o kojecemu.
Nije se ona meni apriori ne dopala ( al sam napisala ovo :lol: )
Prvo vreme sam mislila ako je njemu dobra pa nek uziva ....kad vec jelte nije za brak nek bar uziva u zivotu.
Al onda iz vidjanja u vidjanje ...ne znam ...nesto kod te devojke mi se niej dopalo.
Ni on mi nije delovao bas mnogo zainteresovan ni srecan.
Raskidali su i mirili se.
Raskid pa useljenje u zajednicki stan :think:
Raskid pa beba :think:

I sad brak.

Ona je na oko slatka...dopadljiva...komunikativna...
Al kad zagrebes ispod sve te slatkosti...ne svidja mi se sta vidim.
Al opet kazem ona je njegov izbor , nemam ja prava da mu sudim.
Mene i ne zanima ona ...mene je iziritirao onaj "nisam ja za brak i porodicu" deo.
A na temelju prvog iskustva znam da sa tim ne mogu da se nosim kul.



E sad dok smo mi kuckali moj muz je isao da baci djubre i uzeo je pozivnicu.
Rekla sam muzu da ja na svadbu ne idem.
Muz i dalje tvrdi da sam los drug i da nemam prava da mu kvarim srecu.
Po mom muzu treba otici .
A ja necu i tacka.
Necu na svoju stetu zarad necijeg capraz divana.
Pa nek sam i los drug.

Zao mi je samo sto se ovo prolongira i sto cu kad tad morati da ispljunem svoje.
A to sam mogla veceras da zavrsim.
 
Poslednja izmena:
Kad do boldovanog dođe, onda ništa drugo ne preostaje. Osim, naravno, ako voliš da se pajtaš sa kretenima.
Ovde se ništa ne pominje o njegovom realnom kretenluku, samo to da nije ostao pri stavu koji je izneo prijateljici.
Aj da je zaboravio na dete, da je napravio stvarno neko sranje zbog kojeg bih pomislila "e, neću više sa ovakvim čovekom da imam posla", nego rekao da nije za brak pa se oženio. Čudna mi čuda, njegov brak-njegova stvar, nek' se ženi 100 puta ako mu je merak.

a pa... ja sam sitnicava tj. do mene je;
nedosljednost u nekim...bitnim stvarima kod mene kotira prilicno visoko
na listi osobina koje...tesko...nikako...toleriram...
+ Mirka rece kako tu ima stosta sto nije za forum...
s obzirom na onu pricu kako na svijetu postoji samo, mislim, 7 prica...nije tesko
sabrati... tj. ne razlikuje se ni ova prica od gomile slicnih prica...
a do boldovanog je...doslo...u startu...nije to bilo na kraju balade...
osim za one sto ne cuju i ne vide...metaforicki....:lol:
 

Back
Top