on nekakav 'šizoje' itd. Dakle, ozbiljno pitam, jer deluje da postoji nagla promena u njegovom ponašanju u javnosti.
ne moze to vecina da primeti, a zasto ne moze? jer ste vecina poremetili pamecu, to vidimo mi sa strane, van srbije
Новинар Миленко Васовић изјавио је данас да је колективни поремећај свести захватио велики део друштва и да је Александар Вучић успео да за деценију власти изазове поремећај памети код већине својих поданика.
https://srbin.info/politika/vucic-p...nisu-uspeli-ni-komunisti-ni-fasisti-ni-turci/
Васовић је у интервјуу агенцији Бета казао да људи у Србији данас не знају да ли је одрицање од дела територије победа или пораз, да ли је лоповлук штетан по државу, да ли су ваздух и вода загађени ако су црни.
На питање да ли је председник Вучић успео да промени свест српског народа, с обзиром да је 2014. године рекао да ће му то бити најтежи посао, Васовић је казао да је најбољи Шешељев (Војислав) ученик успео да за деценију власти изазове поремећај памети код већине поданика, „да слуди многе који живот проводе у тумарању и да застраши добар део оних који би имали шта да кажу, али се боје линча“.
„Колективни поремећај свести захватио је велики део друштва који више не уме да расађује.
VUCIC LUD? NE NEGO STE VI! A VUCIC JE SAVRSENO NORMALAN HOHSTAPLER
„Уговор о извозу тартуфа и ракије у Кину вредан 0,5 милиона евра саопштава се као највећи привредни успех. Масер води највећи државни фонд, а Мићи печењари поверава највеће предузеће на Балкану. Службе безбедности чувају плантажу марихуане, а генерал полиције инвестира и продаје станове по Београду. Дипломе се купују, робијаш снима спот у школи… На све то долази чувено напредњачко – па шта?
==============
„Уместо да се кроз образовање, владавину права, јаке институције некако сузбија и неутрализује, напредњачке власти само подстичу подаништво. Гаје га као усев. Дакле, подаништво није циљ, већ средство за самовлашће, за стварање приче о непогрешивом ‘вођи’. А ‘вођа’, наравно зна куда ће с нашим новцима и шта ће с нашим животима. Кад буде испостављен рачун за ово доба које су оглодали губавци, он ће се вероватно придружити брату Кокези (Славиша) на каквом егзотичном острву, а сиротиња ће плаћати цех“, истакао је.