Da li volite Kraljevo?

a zimu, gavrane, cokoladu, pivo, lisce, distorziju, krevet, grejalicu, lencarenje, zadusnice, drugare, Milutina, tenkove, led, kada te neko slusa, kada te neko slusa i odgovara na tvoja pitanja, kada te neko slusa i odgovara na tvoja pitanja napismeno i tako to?
 
guitarrr_babe:
a zimu, gavrane, cokoladu, pivo, lisce, distorziju, krevet, grejalicu, lencarenje, zadusnice, drugare, Milutina, tenkove, led, kada te neko slusa, kada te neko slusa i odgovara na tvoja pitanja, kada te neko slusa i odgovara na tvoja pitanja napismeno i tako to?

'alo ljudi, naravno da ima stvari koje volim (od kojih je neke spomenula izvesna gospodjica Guirarrr_babe), nego je moja prethodna poruka na ovoj temi potekla, uglavnom, iz revolta jer doticni lik, posle svega sto sam napisao, nas'o da me pita ono sto me je pitao.
 
khm, khm.

izvesna gospodjica guitarrr_babe se, u inat gramatici, pise malim slovom.

hvala


(a ja pouzdano znam da izvesni gospodin warlord ne mrzi bas bas bas sve, mislim, mrzi onako, umereno, ali nije on zao i glup kao oni sto mrze bas bas bas sve, pa sam ja zato onima koji su osim njega rekli da mrze sve morala da objasnim da ni oni nisu tako zli i glupi i da postoje stvari koje oni vole. :D )
 
Warlord:
Naravno da ga volim iz sveg srca ali me ova cinjenica ne sprecava da sagledam realno stanje. Grad je pun: narkomana i alkosa (dobro znam sta to znaci), fasista, turbo cobana, alternativno porskalih klinaca (mtv kids: "mislim da sam uhvatio boga za jaja ako ne slusam narodnjake"), nesposobnih gradskih vlasti, malicioznog svestenstva, senilnih i matorih *********, nepismenih jajara na funkcijama koje ne znaju cemu sluze a znaju da zgrcu pare i ostale stoke koju gledam svaki dan gde god da odem.


pa ovo zvuchi kao da si neko veche proshao kroz neki park, proshetao omladinskom, pa pored opshtine, crkve, itd., na kraju doshao kuci i odgledao predizborni polit. marketing... i onda odluchio da napishesh shta si sve video 8) ccccccccc

Ali, ako sve to toliko utiche na tebe, ja bih se zabrinuo za tvoje zdravlje... stres je zayebana stvar... a ti si bash istresan ;)
 
guitarrr_babe:
khm, khm.

izvesna gospodjica guitarrr_babe se, u inat gramatici, pise malim slovom.

hvala


(a ja pouzdano znam da izvesni gospodin warlord ne mrzi bas bas bas sve, mislim, mrzi onako, umereno, ali nije on zao i glup kao oni sto mrze bas bas bas sve, pa sam ja zato onima koji su osim njega rekli da mrze sve morala da objasnim da ni oni nisu tako zli i glupi i da postoje stvari koje oni vole. :D )


Zlo nije lose, glupost je losa, a mrznja je ''od istog materjala'' kao i ljubav i ne treba kriti ni jedno ni drugo... to su normalne stvari, bre!
UUUuuh sto sam se nalupao, ali moras reci da je istina takva, zar ne?
 
Serijski_Ubica:
pa ovo zvuchi kao da si neko veche proshao kroz neki park, proshetao omladinskom, pa pored opshtine, crkve, itd., na kraju doshao kuci i odgledao predizborni polit. marketing... i onda odluchio da napishesh shta si sve video 8) ccccccccc

Ali, ako sve to toliko utiche na tebe, ja bih se zabrinuo za tvoje zdravlje... stres je zayebana stvar... a ti si bash istresan ;)

Ako mene boli k*rac za svoje zdravlje, zasto bi se ti brinuo? Brini malo za svoje. Na ovom forumu, a i inace ljudi bas vole da guraju nos u tudje stvari i brinu tudje brige. Kada bi vise paznje obratili na ''balvan koji se za njima vuce'' u odnosu na ''trunku u oku drugoga'', mozda bi bilo vise razloga da volim ovaj grad osim onih osnovnih (pr. u njemu sam rodjen, odrastao i sve sto uz to ide).
Sto se tice te setnje, nisam bio u KV-u skoro mesec dana, ali cim stignem (sto ce biti skoro), prosetacu tuda i uvericu se da sam u pravu.
 
Neko je pomenuo mrznju....pa samo da ubacim, da je ne treba potcenjivati. Mi, kao, tezimo nekom balansu, a mrznja je apsolutno reciprocno osecanje ljubavi....dakle treba voleti isto koliko i mrzeti, a meni je i jedno i drugo podjednako slatko...

Sto se grada tice...pa onako...ne volim da, a i ne mrzim ga. Svakako da imam neko misljenje, ali previse sam odlutala u ~lj u b i c a s t o~ jos odavno, tako da na zemlji provodim jako malo vremena....
 
e, ja se ne slazem!

evo, ja ne mrzim.

ok, lazem, mrzim komarce, keve mi, TOTALNO mrzim komarce!!!
ali volim bubamare (i piceriju bubamara na mojoj stanici u bg), i leptire, i pcele (i med, posebno na tostu). dakle, moja mrznja u oblasti insekata (a kamoli generalno gledano) nije reciprocna mojoj ljubavi - tacnije sasvim je mala u poredjenju sa mojom ljubavlju.

ne mogu da se setim jos necega sto mrzim.

nije bas istina to za mrznju.

posebno ne sada kada je nekako vreme da volis nesto (sto bi rekao jedan tip na mom faksu - "a kada vam je hladno, unesete grejno telo... ili ga pozovete telefonom..." ok, fora)

a oni koji umeju da mrze, prilicno tesko nauce da vole.

------------------------------------------------------------

otkud to da zlo nije lose?
eto, ja te ne razumem. ne znam ni jedan praktican primer kada je zlo bilo dobro.
evo, vidi:
Snezana i 7 patuljaka, Cardak ni na nebu ni na zemlji, Opstanak, 13ti ratnik, Operation mindcrime i mnogi, mnogi drugi... dakle?

-----------------------------------------------------------

mada, ako vec mrzis, nema razloga da to narocito krijes. zdravije je da pokazes emocije. ali, u kojoj meri je to zdravo, kada mrznja postaje patoloska, kako je ispoljavati, to cu vam reci za par godina (kad polozim psihijatriju)
 
guitarrr_babe:
e, ja se ne slazem!

evo, ja ne mrzim.

ok, lazem, mrzim komarce, keve mi, TOTALNO mrzim komarce!!!
ali volim bubamare (i piceriju bubamara na mojoj stanici u bg), i leptire, i pcele (i med, posebno na tostu). dakle, moja mrznja u oblasti insekata (a kamoli generalno gledano) nije reciprocna mojoj ljubavi - tacnije sasvim je mala u poredjenju sa mojom ljubavlju.

ne mogu da se setim jos necega sto mrzim.

nije bas istina to za mrznju.

posebno ne sada kada je nekako vreme da volis nesto (sto bi rekao jedan tip na mom faksu - "a kada vam je hladno, unesete grejno telo... ili ga pozovete telefonom..." ok, fora)

a oni koji umeju da mrze, prilicno tesko nauce da vole.

------------------------------------------------------------

otkud to da zlo nije lose?
eto, ja te ne razumem. ne znam ni jedan praktican primer kada je zlo bilo dobro.
evo, vidi:
Snezana i 7 patuljaka, Cardak ni na nebu ni na zemlji, Opstanak, 13ti ratnik, Operation mindcrime i mnogi, mnogi drugi... dakle?

-----------------------------------------------------------

mada, ako vec mrzis, nema razloga da to narocito krijes. zdravije je da pokazes emocije. ali, u kojoj meri je to zdravo, kada mrznja postaje patoloska, kako je ispoljavati, to cu vam reci za par godina (kad polozim psihijatriju)

Ja nisam pomenuo balans, niti me tako nesto zanima. Rek'o sam samo da su "od istog materijala", sve oscilacije su rezultante raznih faktora (internih, eksternih).

J*bi ga, ne bih se slozio da "a oni koji umeju da mrze, prilicno tesko nauce da vole". Ima i primera. Mislim da su oba osecanja normalne stvari, a njihova kontrola (kao i svih drugih osecanja i to u odredjrnim trenutcima) nas unapredjuje.

Znas ono: imas dobro-lose i dobro-zlo, a ni film "Dobar, los, zao" se ne zove tako uz k*rac. Malo je zajebano objasniti to, a posebno ovako i posebno Tebi (nista lose naravno), a to bi vec zahtevalo drugu temu, jer ja naravno volim Kraljevo.
 
pa... mozebiti imas pravo. razmisljala sam na tu temu prilicno.

stagod da sam rekla u vezi sa odrzavanjem balansa, bio je odgovor na komentar Majesty Of The Nightsky, ona je govorila o tome, pogledaj.

ok, ako me bude jos sta zanimalo, otvoricu drugu temu :)

posebno Meni? recimo da cu to da shvatim kao kompliment - stvar mog ukusa.
 
guitarrr_babe:
pa... mozebiti imas pravo. razmisljala sam na tu temu prilicno.

stagod da sam rekla u vezi sa odrzavanjem balansa, bio je odgovor na komentar Majesty Of The Nightsky, ona je govorila o tome, pogledaj.

ok, ako me bude jos sta zanimalo, otvoricu drugu temu :)

posebno Meni? recimo da cu to da shvatim kao kompliment - stvar mog ukusa.

Upravo tako - stvar ukusa.

Ah da, sad' sam tek video sta je napisala. Dobro, onda ja odo', a vas dve pricajte. (fora)
 
joj, sta uradih, sirota, ma nisam nista mislila... geez, pogresno me razumes.

istina je- ako bi iz toga zakljucio da mi ne valjamo, ispao bi seksista, ali ako bi zakljucio da JA ne valjam, ispao bi bezveze :) (ok, fora. FORA. nisam mislila stvarno, majke mi.)
 
Oo, pa ja mislim da je to predrasuda kada govoris o tome da ~oni koji mrze tesko nauce da vole~...... uvek ima izuzetaka...

To cemu tezimo, ........, pa ja npr balansu, neko tezi savrsenstvu, neko cevapima i pljeskavicama, znas sve je to opet stvar ukusa...

Cinjenica je, da je ovaj zivot samo jedan i da je bas fora da ga sto lepse prozivis. Ne zelim da se stresiram i nerviram, a cest uzrok tome je potiskivanje emocija. Meni jednostavno nije normalno, jer nije prirodno, voleti, a ne mrzeti.... Mora se i jedno i drugo....
 
e pa u tom smislu je normalno i voleti i mrzeti kraljevo. vi koji ste jos uvek tamo ga mrzite, mi koji smo otisli odatle ga volimo, drma nas nostalgija svaki dan. to je sve normalno, imamo gomilu uspomena koje nas vezuju za to mesto a ljudi obicno pamte samo najlepse stvari koje su im se dogodile a guitarrr_babe je to lepo objasnila, svaki dan ti je sranje, ucis, nemas gde da prosetas, nemas vremena da prosetas, nemas vise vremena za ljude koji ti znace nesto a onda pocnes da razmisljas samo o tome kako bi bilo lepo prosetati se pored ibra, pa otici u jedan park, pa u drugi park, pa kroz centar... i u tom trenutku ukapiras da u stvari volis to mesto. prodje te mrznja, ma sta da vam pricam videcete i sami... ja sam i beograd pocela da volim, cim se udaljim od njega mene uhvati nostalgija, ali to ima veze i sa necime sto ti je poznato, sto uliva nekakvu sigurnost... ma pusta psihologija i bolest mozga :-)
pozdrav warlord-e, el me mrzis? ;-)
pasteta je bila izuzetna, a i kocenje je bilo izuzetno
 
Milica BG:
e pa u tom smislu je normalno i voleti i mrzeti kraljevo. vi koji ste jos uvek tamo ga mrzite, mi koji smo otisli odatle ga volimo, drma nas nostalgija svaki dan. to je sve normalno, imamo gomilu uspomena koje nas vezuju za to mesto a ljudi obicno pamte samo najlepse stvari koje su im se dogodile a guitarrr_babe je to lepo objasnila, svaki dan ti je sranje, ucis, nemas gde da prosetas, nemas vremena da prosetas, nemas vise vremena za ljude koji ti znace nesto a onda pocnes da razmisljas samo o tome kako bi bilo lepo prosetati se pored ibra, pa otici u jedan park, pa u drugi park, pa kroz centar... i u tom trenutku ukapiras da u stvari volis to mesto. prodje te mrznja, ma sta da vam pricam videcete i sami... ja sam i beograd pocela da volim, cim se udaljim od njega mene uhvati nostalgija, ali to ima veze i sa necime sto ti je poznato, sto uliva nekakvu sigurnost... ma pusta psihologija i bolest mozga :-)
pozdrav warlord-e, el me mrzis? ;-)
pasteta je bila izuzetna, a i kocenje je bilo izuzetno

Naravno da je pasteta bila izuzetna, a mrzim te zato sto nisi pojela onol'ko kol'ko si trazila, prokletnice.
 
Warlord:
Naravno da je pasteta bila izuzetna, a mrzim te zato sto nisi pojela onol'ko kol'ko si trazila, prokletnice.


alo bestijo celava, pa jel ja treba da crknem od hrane????
to sto ti mozes da pojedes pet pasteta odjednom ne znaci da moram i ja!!!!
al ajde da napravimo jedno takmicenje da vidimo dal cu moci bar jednom da pojedem vise od tebe... evo muz sedi pored mene i frkce...
zeznula sam se, smeje se novom spotu kaktus dzeka :twisted: :twisted:
 

Back
Top