Da li vam se svidjaju doktori?

razmisljalica:
E, pa, Zlajka, sada sam se nacisto najezila od ove tvoje recenice! :shock:

Pa zar nepokretnog i nemocnog treba ostaviti da se ucrvlja od prljavstine? :confused: Mozda ga je najbolje ubiti da ne bi nikome predstavljao opterecenje, pa cak ni onome ko je skolovan i placen da se brine o njemu. Samo ti zelim da nikada ne dodjes u takvo stanje da drugi mora da se brine o tebi: tada bi shvatila koliko je veliko to sto te sestre i ti doktori rade za svoje pacijente!

Inace, imala sam prilike da razgovaram sa jednm sestrom koja je zaposlena u Svajcarkoj i koja se brine o najtezim bolesnicima, i koja je za to dobro placena... Nema tamo nekvalifikovanog kadra koji ce da pere i neguje nepokretne! Za to sluze sestre (skolovano medicinsko osoblje)!!!

Izvini, ali bas si me potresla/uvredila/najezila/razocarala ovom recenicom!
Toliko visim po bolnicama da je to strasno!!
Nisam mislila da te uvredim nego je to strasno sta rade tim sestrama i nije tacno da to rade skolovane sestre nego Nk radnici ili ti bolnicari.Cak sta vise rade to i casne sestre jer skolovane sestre imaju preca posla kao sto je rad u operacionim salama ili su saradnici lekarima...Velika je tragedija sto nase sestre nisu placene ni toliko koliko je placena jedna cistacica u nekoj banci ili neka sekretarica koja sigurno ima odgovornosti ali ne kao nase sestre.Procitaj ponovo moj prethodni post pa ces videti da ni u jednom trenutku ne vredjam nikoga.Ali da ih zalim stvarno su ljudi za zaljenje i oni i njihova profesija.Pa moje dve rodjene sestre rade u zdravstvu.Jedna je na kardiologiji a druga u domu zdravlja tako da mislim da sam merodavna da sudim ciji je posao gori i kako su placene!Da ne poverujes ali isto s tim sto mi sveca u bolnici ima nadoknadu samo kad radi nocu.A metla i lopata joj ne izlaze iz ruku a da ne pricam sta joj je jos posao.Pocev od pranja koje cega do davanja terapija.Ako malo pogledas po opisu radnih mesta lekar je duzan da uvede kanilu u venu a ne sestra I td..Da ne duzim izvini ako sam te uvredila nije bilo namerno
d025.gif
g094.gif
 
Povratnik na forum:
Ej zeno!!! imas 31 g, zivot ti se skoro sveo na danonocno jurenje "musterija" za tvoj privatni "psiholosko-zavodnicki" obred koji traje od vracana sa posla do 2-3 nocu (Prosao sam ga i ja). Smisao zivota ti je u dupetu (sedenje za comp) i prstima (za sve ostalo), oni su tvoj smisao zivota i zadovoljstva, za tvoj "iskrivljeni" pogled na svet,
Zivot je van cetiri zida. Zivot ti prolazi, a ti po ceo dan gubis za racunarom (odlepices, znam te).

A vidjao sam te i na fakultetu, tad si bila srecna.....
Mislim da ako si se vec vratio na forum ne mozes sebi dati za pravo da nekoga omalovazavas ili pljujes.Pogledaj malo sebe i osvrni se na svoj recnik.
Uostalom ko si ti!?
Ako si imao nesto privatno sa doticnom osobom budi dzentlmen pa to zadrzi za sebe.
Osobine dobrih muskaraca je bonton i postovanje zena i starijih osoba.
Lepo se izvini pa pocni iz pocetka :)
Zena je zena ma kakva ti imao iskustva sa njom to je samo tvoje misljenje.
A to misljenje zdrzi za sebe mladi gospodine. :wink:
 
Vragolasta sto se uzbudjujes. :lol:
Na srecu tebi je Bog dao da budes zensko a samim tim lepo vaspitane osobe treba da te postuju.Ako se nekome ne svidjas lepo vaspitana osoba trebalo bi da se uzdrzava od ruznih komentara i svoje misljenje zadrzi za sebe.Na ovim forumima sam svasta procitala i videla svaciju kulturu i vaspitanje.Mlada damo uzivaj u svojoj mladosti isuvise kratko traje da bi se uznemiravala zbog bilo koga.
a010.gif
 
zlajka:
Toliko visim po bolnicama da je to strasno!!
Nisam mislila da te uvredim nego je to strasno sta rade tim sestrama i nije tacno da to rade skolovane sestre nego Nk radnici ili ti bolnicari.Cak sta vise rade to i casne sestre jer skolovane sestre imaju preca posla kao sto je rad u operacionim salama ili su saradnici lekarima...Velika je tragedija sto nase sestre nisu placene ni toliko koliko je placena jedna cistacica u nekoj banci ili neka sekretarica koja sigurno ima odgovornosti ali ne kao nase sestre.Procitaj ponovo moj prethodni post pa ces videti da ni u jednom trenutku ne vredjam nikoga.Ali da ih zalim stvarno su ljudi za zaljenje i oni i njihova profesija.Pa moje dve rodjene sestre rade u zdravstvu.Jedna je na kardiologiji a druga u domu zdravlja tako da mislim da sam merodavna da sudim ciji je posao gori i kako su placene!Da ne poverujes ali isto s tim sto mi sveca u bolnici ima nadoknadu samo kad radi nocu.A metla i lopata joj ne izlaze iz ruku a da ne pricam sta joj je jos posao.Pocev od pranja koje cega do davanja terapija.Ako malo pogledas po opisu radnih mesta lekar je duzan da uvede kanilu u venu a ne sestra I td..Da ne duzim izvini ako sam te uvredila nije bilo namerno
d025.gif
g094.gif

Uzivaj, sve je 8-)

;)
 
zlajka:
Mislim da ako si se vec vratio na forum ne mozes sebi dati za pravo da nekoga omalovazavas ili pljujes.Pogledaj malo sebe i osvrni se na svoj recnik.
Uostalom ko si ti!?
Ako si imao nesto privatno sa doticnom osobom budi dzentlmen pa to zadrzi za sebe.
Osobine dobrih muskaraca je bonton i postovanje zena i starijih osoba.
Lepo se izvini pa pocni iz pocetka :)
Zena je zena ma kakva ti imao iskustva sa njom to je samo tvoje misljenje.
A to misljenje zdrzi za sebe mladi gospodine. :wink:

Kakav crni mladi gospodin...Ljaksofonac...
 
razmisjalice: doktorcici su sitne duse, nabedjeni frajeri, koji su svoj nerazvijeni, izbezumljeni, nesigurni ego uvili u beli mantil da bi se osecali da postoje, uglavnom se busaju svojim znanjem koje je po pravilu oskudno i suplje ko tikva, najcesce izgledaju kao karikatura muskarca, a tako se i ponasaju...i da ih vise ne karakterisem, svi znate takve tipove u svim profesijama (policajcici, advokatici, itd). Doktor, pak, sa druge strane, je ne obavezno lep i zgodan mada najcesce, beskrajno sarmantan, opasan igrac, retko ozbiljan u komunikaciji ali smrtno ozbiljan kada je njegov posao ili pacijent u pitanju, siguran u sebe dovoljno da ne mora da nosi beli mantil da bi se ostvario i bio primecen, zanimljiv sagovornik koji nikada nece govoriti o poslu u zenskom drustvu ili u drustvu koje nije iz 'branse' - drugim recima smeker. E takvih je malo. Ali mi koji znamo takve....ili koje smo voljene od takvih....ej. To je nezamenjljiv dozivljaj. POzdrav!
 
WithdrawnWater:
Juliane: bi ti, a?! :lol: Sram te tebe bilo, BREEE! Juri neke slobodne doktorke, machoru svalerski! :-P

Marina: doktorcici, doktorcici, u pravu si ti......ne moze to da shvati opsta populacija, samo ova iz kaste! :)

Vragolasta: sto'j se ovaj navrzo na tebe, cime si mu se zamerila?! Da mu nisu uradila neku rektoskopiju - pa nisi bila njezna?! :lol: :lol: :lol:
hehe..pre ce biti da NISAM.. ;)
 
e ali skroz me interesuje sta je razlika dal neko bio doktor ili menadzr i sl.ako je ko lik promasaj...tacnije recite mi da gomila novih JAPI likova i neki drugih profesija nisu privlacne..bolje je onda apsiati `jel vas privlaci beli mantil`` jel vecito postoje ovakve teme i uvek se vezuu za doktore...cemu:)
 
razmisljalica:
Drage moje, znate kako je ono nekada bilo: dobro se udala ako se udala za doktora! Bice postovana, cenjena u drustvu, etc...

Da li je jos uvek tako?

Da li smatrate doktore privlacnim? Zbog cega?

Da vas cujem! 8-)

Nije to bilo samo za doktore, vec i za vojna lica, za popove i sl...
Meni je to malogradjanski nacin razmisljanja...
Lekari me ne privlace uopste, narocito kad pogledam u njihove ruke i pomislim koliko su leseva preturili preko tih ruku ...
 
WithdrawnWater:
razmisjalice: doktorcici su sitne duse, nabedjeni frajeri, koji su svoj nerazvijeni, izbezumljeni, nesigurni ego uvili u beli mantil da bi se osecali da postoje, uglavnom se busaju svojim znanjem koje je po pravilu oskudno i suplje ko tikva, najcesce izgledaju kao karikatura muskarca, a tako se i ponasaju...i da ih vise ne karakterisem, svi znate takve tipove u svim profesijama (policajcici, advokatici, itd). Doktor, pak, sa druge strane, je ne obavezno lep i zgodan mada najcesce, beskrajno sarmantan, opasan igrac, retko ozbiljan u komunikaciji ali smrtno ozbiljan kada je njegov posao ili pacijent u pitanju, siguran u sebe dovoljno da ne mora da nosi beli mantil da bi se ostvario i bio primecen, zanimljiv sagovornik koji nikada nece govoriti o poslu u zenskom drustvu ili u drustvu koje nije iz 'branse' - drugim recima smeker. E takvih je malo. Ali mi koji znamo takve....ili koje smo voljene od takvih....ej. To je nezamenjljiv dozivljaj. POzdrav!
E, ali su zato doktorice/zubarke druga pjesma ;)
 
/Ima jedan ORL spec. u mom Domu zdravlja. :) simpatican vrlo

Mlad je poprilicno, ali ima onaj pusacki glas (ne volem). I jeste, izgleda, tezak pusac.

Jao, sto to ne mogu da shvatim! Neko ko se brine o zdravlju a pusi. To je kao da imas neku krofnicu za instruktorku aerobika, ili premrsavog pizza majstora. Nekako, brate, ne ide pa ne ide!
 

Back
Top