Da li tražimo previše?

Nemoguće je navesti sve kriterijume, koje svi ljudi ovoga sveta traže.

Ovi kriterijumi nisu nikakva kupoprodajna transakcija, već realnost koju većina ljudi neće dobrovoljno da prizna. Verovatno, zato sto se u određenoj meri dešavaju podsvesno kod nekih ljudi.

Evo ja cu ti napisati dva kriterijuma koja većina žena gleda, pa neka je partner za zajednicki zivot najbolji na svetu.

Prvi ti je da 90% žena, i tu sam velikodušan, neće izabrati za životnog partnera osobu nižu od sebe.
Drugi je, da ako planirate zajednicki zivot i porodicu (tu se ne ubrajaju usputne veze), partner mora da zarađuje više od Vas.

Evo ti, i ostale zene, neka odgovore, za ova dva kriterijuma, da li su u zivotu birale tako ili drugacije?

I naravno ovo je uproscavanje. Mnogo toga se treba poklopiti, da bi se dvoje ljudi medjusobno izabrale.
Sta si se zalepio za tu visinu.
Pa i 90 posto muskaraca nece obratiti paznju na ze u koja je za glavu visa od njega.
 
Ali otkad imam kriterijume, zaljubila sam se tacno nula puta :mrgreen:
Sad ne znam jel mi bilo gore bez ili sa :lol:

Kad god sam isla slepo protiv kriterijuma ulupala sam se...neka je malo nervozan, nema veze ako pusi, sta ima veze sto je malo desno.
Ispliva sve u nekom momentu i to vazda u losem momentu.

Kaze osoba kojoj je najveca ljubav u mladosti bila desnicar, pusac i malko nervozan lik. Iskustvo iz mene govori.
Ne treba imati sumanute kriterijume, nerealne i nebitne, ali one vazne nije zgoreg postovati, ni oni nisu garancija srece ali u suprotnom je propast za oboje.
Pored privlacnosti i osecaja na samom startu, vredi malo sebe cvrknuti po glavi kada prvi nalet strasti prodje.
Nije taj zvec realnosti odraz proracunate prirode vec postovanja obe prirode.
 
Ne
Nego mislim da je neptistojno zabadati nos u tudj novcanik, šerpu i krevet
Tako je. Sazem se zivjela. Pristojnije je zabadati nos u medunozje

To je jedno od nepristojnijih pitanja svakako. Bravo, ne pitam ni ja.
Tko to moze pitati. Nepristojno neukusno :bljak:
Postoje sofisticanije metode tipa namignes nekoj teti ili barbi u poreznoj i dobijes uvid u cijelo financijsko stanje obiteljskog stabla :mrgreen:
 
Pa, dobro vi sad shvatate sve bukvalno.
Ne moras nekog pitati koliko zarađuje.
Zna se okvirno koliko zaradjuje npr. radnik u magacinu, a koliko direktor neke firme.
To je glup kriterijum..
Barem meni .
(Moram da reagujem)Taj direktor može da zarađuje koliko hoće ,
Ako se meni sviđa baš taj radnik u magacinu , izabraću njega.
Nije nikakva mudrost i proseravanje da se slicni ljudi nadju na kraju. Prosto kod drugih nam se i svidja ono sto imamo i sami, uglavnom
Sa ovim se slažem.
Mislim da sam i ja tako nešto napisala .Meni je to vrlo bitno .
I tu sada da pomenem opet "magacionera" koji je u mojoj dimenziji ..
Znači , nebitno mi je koliko zarađuje .
 
To je glup kriterijum..
Barem meni .
(Moram da reagujem)Taj direktor može da zarađuje koliko hoće ,
Ako se meni sviđa baš taj radnik u magacinu , izabraću njega.

Sa ovim se slažem.
Mislim da sam i ja tako nešto napisala .Meni je to vrlo bitno .
I tu sada da pomenem opet "magacionera" koji je u mojoj dimenziji ..
Znači , nebitno mi je koliko zarađuje .
Pa ces romanticno da ga vuces na grbaci?
 

Back
Top