Da li su stvarno toliko strogi na tehničkom pregledu?

Da li su previše strogi na tehničkom pregledu?

  • Da

    glasova: 6 27,3%
  • Ne

    glasova: 7 31,8%
  • Kako gde

    glasova: 9 40,9%

  • Ukupno glasova
    22
  • Ova anketa će se završiti: .
Misliš da je do ulja ja bih pre rekao da je više do goriva :).. Mada ni ono nebi trebalo ako se redovno menjaju filteri za naftu..
NISovo gorivo je sasvim dobro od 2017. godine. Verovali ili ne, pola Rumunije se snadeva iz NISovih rafinerija upravo zbog novih masina i kvaliteta goriva. Al zato ulje sto se prodaje po Srbiji, kriminal. Slazem se i za filtere
 
Meni istice saobracajna ove godine, a imam i W u registraciji, vazi 7 godina , ne znam zasto
izgleda da necu moci sve na tehnickom da zavrsim, cekacu u muriji ili da njima dam
ovalscenje , al onda moram da idem do notara.

Samo filtere i ulje na predenjih 15.000 menjam, i prosle godine sam i paknove na prednjim kocnicama, nisu imali mesa:)
gume jos uvek dobre.
 
NISovo gorivo je sasvim dobro od 2017. godine. Verovali ili ne, pola Rumunije se snadeva iz NISovih rafinerija upravo zbog novih masina i kvaliteta goriva. Al zato ulje sto se prodaje po Srbiji, kriminal. Slazem se i za filtere
Ja sad ne znam da li misliš i na tng koji se kupje na NIS pumpama. Pre otprilike godinu dana je kod nas u mestu otvorena nova Nisova pumpa. Sipali smo tng u sva tri auta koja vozimo jer nam je ta pumpa u komšiluku. Na sva tri se upalila lampica check engine . Na dva se nakon nekoliko sipanja na drugim pumpama sama isključila a treći smo morali kod majstora na resetovanje da nosimo. Kola se nisu dobro ponašala, imal su slabiju snagu za ubrzanje i veću potrošnju.
 
Ja sad ne znam da li misliš i na tng koji se kupje na NIS pumpama. Pre otprilike godinu dana je kod nas u mestu otvorena nova Nisova pumpa. Sipali smo tng u sva tri auta koja vozimo jer nam je ta pumpa u komšiluku. Na sva tri se upalila lampica check engine . Na dva se nakon nekoliko sipanja na drugim pumpama sama isključila a treći smo morali kod majstora na resetovanje da nosimo. Kola se nisu dobro ponašala, imal su slabiju snagu za ubrzanje i veću potrošnju.
ma najgore sto je i na nekim ozbiljnijim pumpama cesto prikacena cisterna knez petrola
 
NISovo gorivo je sasvim dobro od 2017. godine. Verovali ili ne, pola Rumunije se snadeva iz NISovih rafinerija upravo zbog novih masina i kvaliteta goriva. Al zato ulje sto se prodaje po Srbiji, kriminal. Slazem se i za filtere
DPF je na izduvnoj grani tako da ulje direktno nema uticaj na njega.. Indirektno kroz slitazu motora može da ima... Sva, dizel auto koja se voze na kratke relacije imaju problema sa DPF bilo gde u svetu bilo kakvo ulje ili naftu da sipaju...
 
DPF je na izduvnoj grani tako da ulje direktno nema uticaj na njega.. Indirektno kroz slitazu motora može da ima... Sva, dizel auto koja se voze na kratke relacije imaju problema sa DPF bilo gde u svetu bilo kakvo ulje ili naftu da sipaju...
Mislim da je s DPF problem što jako teško mogu preko uređaja da izmere emisiju, pošto nije linearna, mada će bolji poznavaoci to da kažu.

NA zapadu, pogotovu u Engleskoj, masovno i dalje skidaju DPF i jako retko mogu da padnu njihov tehnički.
Ja sad ne znam da li misliš i na tng koji se kupje na NIS pumpama. Pre otprilike godinu dana je kod nas u mestu otvorena nova Nisova pumpa. Sipali smo tng u sva tri auta koja vozimo jer nam je ta pumpa u komšiluku. Na sva tri se upalila lampica check engine . Na dva se nakon nekoliko sipanja na drugim pumpama sama isključila a treći smo morali kod majstora na resetovanje da nosimo. Kola se nisu dobro ponašala, imal su slabiju snagu za ubrzanje i veću potrošnju.
Не односи се на тнг :Д То немам појма.
 
Mislim da je s DPF problem što jako teško mogu preko uređaja da izmere emisiju, pošto nije linearna, mada će bolji poznavaoci to da kažu.

NA zapadu, pogotovu u Engleskoj, masovno i dalje skidaju DPF i jako retko mogu da padnu njihov tehnički.

Не односи се на тнг :Д То немам појма.
Ne skida niko skroz već ili skidaju posle tehničkog ili prazne filtere pa softverom rešavaju ostalo.. Putarina se povećava za 130evrs ako ga neko skroz skine.. Ja ga imam iz tog razloga a pošto vozim dosta ne dolazi do prevelikog taloga tako da nisam imao problema na svojim autima..
 
Pezo Tehnicki.png

Treba li vise reci?
 
I ja sam drugaru prodao 18" takodje za A4 i kad je radio tehnicki tj kad sam mu ja radio nisu ni pitali za tockove.
Ostalo je bilo dobro.
Takodje je drugar na Astri Bertone morao da vraca fabricke farove jer je imao aftermarket koji su drasticno lepsi i morao je navodno da skida spojler sa gepek vrata a onda sam ja nazvao tehnicki na koji ja idem i farove jeste morao da skida ali nije morao spojler.
 

Back
Top