Da li ste srećni i zadovoljni i da li uživate u ovom vremenu?!

Uglavnom sam srećna.

Da li je perfekcionizam put ka sreći?
Ili možda zadovoljenje svoje radoznalosti i želja?

Perfekcionisti nikad nisu zadovoljni u to sam skoro ubeđen...
Šta ti misliš o tome?

Jeste put do sreće kad neko voli svoj posao ili je našao način kako da ispuni sebi želje.

Bila sam srećna jer sam volela svoj posao i bila sam perfekcionista. Ali..ponekad je perfekcionizam naporan.
 
Nisam srećan, niti zadovoljan. Ponekad mislim da me ništa na ovom svetu ne može trajno zadovoljiti.
Gde si, Cvetoje, nedostajao si.
Ne može nikoga ništa trajno zadovoljiti, nemoj da brigaš. Svi igramo jedno predugačko kolo nezadovoljštine
To jest, ima nekih amor fati ljudi, ali oni su retki ko svež vazduh
 
Gde si, Cvetoje, nedostajao si.
Ne može nikoga ništa trajno zadovoljiti, nemoj da brigaš. Svi igramo jedno predugačko kolo nezadovoljštine
To jest, ima nekih amor fati ljudi, ali oni su retki ko svež vazduh
Ćao, evo, došao sam, malo da razgovaram i diskutujem. Ne znam, slabo znam te amor fati ljude, uglavnom su neki pokušaji stoika, koji pokušavaju da održe taj neki miran pogled, ali zato kad/ako puknu, to je balistički destruktivno. Ja lično želim da radim na svojoj toleranciji i strpljenju, pokušaću možda ovde to malo da vežbam, da vidim je li moguće.
 
Не. Због неправди, послова на којима се спроводи насиље, због насилне државе, због људи који су насилни и пуни разних дуплих стандарда, због закона понуде и потражње и тиме постојања мноштва непријатеља (пардон, конкуренција, то је у ствари исто), због недостатка љубави, спонтаности, неискварености у друштву.
 
Ne uzivam u vremenu i ljudima,nadjem neka zadovoljstva u prirodi i bajsu ali mi je potreban trajni beg od guzve,treba mi da se ne razboljevam ovoliko i da se zavrse neki repovi proslosti pa mozda i nadjem mir na selu
Tako i ja, ja sam zadovoljan ali ne koristim baš puno tekovina modernog doba. Veći dio korištenja interneta mi je baš ovaj forum, sve manje pratim vijesti, s društvenih mreža sam se isključio posve, ne koristim navigaciju i svugdje se snađem uz pomoć auto karte i znakova uz cestu. Imam neke ljude koji su mi dragi i nastojim provesti vrijeme uz njih, mase bezličnih hladnih ljudi koji se non stop žale na nešto, no interesa, separiram se od njih....
 

Back
Top