Da li starije dame traze smladje muskarce???

Znam da vole... to im strašno prija. čak i više nego starijem muškarcu mlađa ženka... mada to se ne može generalizovati jer još uvek stoji jaka patrijahalna brana u vaspitanju, a i žene (bar one koje ja znam) su nekako smušene i pomalo ih je strah kada treba da startuju mlađeg muškarca jer su nesigurne u svoju pojavu zbog godina koje nose ( mislim na starije dame) i njihovog često lošijeg izgleda i viška kilograma i viška kože na licu.... :)

Savet momcima... ako imate kakvu damu stariju, i želite je... Samo joj diskretno i strpljivo stavite do znanja da vam njene godine i izgled ne smetaju, jer ionako vredi više od mnogo mlađih devojaka, i ukoliko dama ima sličan interes, sama će da preuzme inicijativu da bi došla do vas...... to pišem iz već viđenih događaja...
 
begunac:
blondi:
kako bi jedna od dama ovde to rekla: mlado, izdržljivo i potentno 8)
ovo kazu psihicki zrele i malo starije dame,a one druge na srecu vole malo starije...
PS mislis da su samo balavci izdrzljivi i potentni?
daleko od toga... što se mene tiče za dobar sex nisu godine u pitanju več pojedinac i njegova umska sloboda... komentar je bio samo upučen topicu 8)
 
begunac:
blondi:
kako bi jedna od dama ovde to rekla: mlado, izdržljivo i potentno 8)
ovo kazu psihicki zrele i malo starije dame,a one druge na srecu vole malo starije...
PS mislis da su samo balavci izdrzljivi i potentni?

eto, moja blondika je psihicki zrela, i malo starija (od mene) dama... Pametna je ona :D

P.S. mislis li da su svi mladi balavci?
 

Back
Top