Da li Srbija treba da prizna Kosovo?

Da li Srbija treba da prizna Kosovo?

  • Da, svakako.

  • Da, ako autonomija i prava Srba na Kosovu budu zagarantovana

  • Ne

  • Ne znam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
p0a trebala bi vas ldpovce da strpa u jedan stocni vagon i da vas sve uputi u djakovicu i drenicu u kojima bi vi osnovali multietnicku koloniju prosiptarskih ldpovaca

a posto ste prosiptarski siptarski narkodileri i ubice bi vas docekali rasirenih ruku . samo mozda bi nekog od vas prodali kad im zafali para trgovcima ljudskim organima.

i to bi bili vrlo cenjeni kod njih....mozak skoro nov,nekoriscen...samo malo plaknuti...
 
Jel se to zaboravlja slučajno ili namjerno da je bombardovanje '99. bilo najvećim dijelom zato jer je Arkan tjerao "gamad" preko Prokletija! I to stotine hiljada njih!

z:lol: Увек ме фасцинира потврда оне старе "крв није вода" и брига Хрвата за Србе z:mrgreen:

Кога је Аркан терао преко проклетија, нелупај гупости... Брате мој покатоличени узми српску историју у руке и види колико година смо ми шиптаре покушавали да интегришемо и колико смо им попуста давали, без знања писма и таблице множења били су директори, а факултетски образовани Срби њихови заменици.

Брини ти своју брину.
 
z:lol: Увек ме фасцинира потврда оне старе "крв није вода" и брига Хрвата за Србе z:mrgreen:

Кога је Аркан терао преко проклетија, нелупај гупости... Брате мој покатоличени узми српску историју у руке и види колико година смо ми шиптаре покушавали да интегришемо и колико смо им попуста давали, без знања писма и таблице множења били су директори, а факултетски образовани Срби њихови заменици.

Брини ти своју брину.

Ustasa nema pojma . Arkan , nije ni bio dole .
 

Back
Top