Da li smatrate sebe pravim metalcem,i zasto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veću debilanu nisam pročitao odavno.

Mene etikete ne zanimaju.

Niti klasifikacija ljudi i sl.
Živela sloboda!


Zašto svaka tema mora da se pretvori u prepucavanje?
Hajd' još i razumem prepucavanje na turbo folk temama, ali ovde gde ste svi obožavaoci istog žanra... :neutral:


A u vezi sa temom: Ne smatram sebe pravim metalcem, zato što ne slušam metal.
 
Poslednja izmena:
Zašto svaka tema mora da se pretvori u prepucavanje?
Hajd' još i razumem prepucavanje na turbo folk temama, ali ovde gde ste svi obožavaoci istog žanra...

na prvo pitanje ću ti dati odgovor kratak i veoma jasan - svaka tema o metalu se pretvori u prepucavanje samo iz razloga što su metalci koji dolaze na krstaricu nedovoljno inteligentna bića i ne umeju da napišu nešto pametno. U ovome treba da se pronađu autori ovakvih tema!


Pod 2 - ti koji slušaju TF barem nisu toliko retardirana bića da prave teme poput "da li sebe smatrate pravim turbofolkerom, i ZAŠTO?"..
valjda su ljudi shvatili šta znači izraz "boli me brige" i jednostavno ih ne zanima da li su drugi PRAVI turbofolkeri.. i očigledno je, po strani njihov izbor muzike, da su na daleko višem nivou razmišljanja od autora ove teme.
 
na prvo pitanje ću ti dati odgovor kratak i veoma jasan - svaka tema o metalu se pretvori u prepucavanje samo iz razloga što su metalci koji dolaze na krstaricu nedovoljno inteligentna bića i ne umeju da napišu nešto pametno. U ovome treba da se pronađu autori ovakvih tema!


Pod 2 - ti koji slušaju TF barem nisu toliko retardirana bića da prave teme poput "da li sebe smatrate pravim turbofolkerom, i ZAŠTO?"..
valjda su ljudi shvatili šta znači izraz "boli me brige" i jednostavno ih ne zanima da li su drugi PRAVI turbofolkeri.. i očigledno je, po strani njihov izbor muzike, da su na daleko višem nivou razmišljanja od autora ove teme.

Koncizan odgovor! Hvala!!! :)
Ovo drugo mi je posebno interesantno.. Ali i ovo prvo! Genijalno! :lol:
 
E lepa tema . . .Sebe smatram pravim metalcom,slusam sve podpravce metala i svi u mi dobri naravno neki vise gotivim neki manje al cenim svaki metal bend cak i NUmetal (ima pokoja pesma koja mzoe da se svari ali uglavnom 85% ziva shranja komercialna koja nisu pravi metal) oblaci mse noramlno nosim crne majice jer obozavam da ih nosim,nenosim lance i eksere .Slusam ono sto mi se svidja a ne ono sto je kulj i neslusam samo metal ali njega najvise cak 95%,ponekad slusam punk i rock,A pravi metalac mora da slusa old school definitivno ako ne slusa on je majmun mislim tu je sve pocelo,pravi metalc nije lik koji samo slsua novi metal bar ja tako mislim,ja mislim da sam pravi jer slsuam svaki metal,i da izmisle sh.it metal slsuo bi ga ..hebes mi mater ako sam normalan

Slazem se sa ovim... Ja metal vec dugo godina slusam, a sad sam nesto zapocela punk :roll: Volim tu muziku, i takodje slusam sve vrste metala...I naravno, NU metal ;)
Kultura, odevanje, muzika...Meni je to sve strava i obozavam da se oblacim tako.
Metal slusam 88%, jer sam pre mislila da je to jedina muzika koja mi se svidja,
ali zato sada tih 12% punk :) Ma ja i jesam punk. . .:lol:
 
Tvoj problem je u tome sto si ti slep decko i ne vidis kako tema glasi,
i sata je devojka pitala temom...
Da ti ponovim,
posto ne mogu da se nadivim tome koliko ti ne mozes da skontas ovako prostu recenicu...
Sta po vama treba pravi metalac da slusa..?
I ja sam na temu tako i odgovorila...
DAKLE AKO SI TI TOLIKO GLUP,
DA NE MOZES DA SHvatis sta se trazi na nekoj temi,
i bolje da se izlogujes,
i vise nikada ne ulogujes...


Inace ako je tema o metalu,
a ja napisem gothic,
osoba od dva navise grama mozga bi shvatila,
da pricam o gothic metalu,
mogu samo da ponovim,
ako si toliko glup da to ne mozes da shvatis,
i bolje da se izlogujes,
zauvek...:roll::roll::roll:

Ne, ti si napisala "...osim gothic metala i jos nekih tipova koje ljudi svrstavajuu metal, a to nisu.."

Znaci gothic metal nije metal? Ta recenica nema smisla... :thumbdown: Ni sama ne znas sta si htela da kazes... Realno, da ja i ovaj lik Bojan_BRT ispisemo 15 strana, ti i dalje ne bi skapirala da nisi u pravu.

:dash:
 
Ne, ti si napisala "...osim gothic metala i jos nekih tipova koje ljudi svrstavajuu metal, a to nisu.."

Znaci gothic metal nije metal? Ta recenica nema smisla... :thumbdown: Ni sama ne znas sta si htela da kazes... Realno, da ja i ovaj lik Bojan_BRT ispisemo 15 strana, ti i dalje ne bi skapirala da nisi u pravu.

:dash:

ZATO STO JESAM U PRAVU...

Inace moze se zvati goth metal-metal,
kad po mom skromnom misljenju to nikada nece spadati u metal,
jer ja to nikada necu svrstavati u metal...
Dakle to je moje misljenje na ovu temu,
i samim time i moj odgovor na nju...
TKD opet ti kazem,
izloguj se i skrati...
 
ZATO STO JESAM U PRAVU...

Inace moze se zvato goth metal-metal,
kad po mom skromnom misljenju to nikada nece spadati u metal,
jer ja to nikada necu svrstavati u metal...
Dakle to je moje misljenje na ovu temu,
i samim time i moj odgovor na nju...
TKD opet ti kazem,
izloguj se i skrati...

picard-no-facepalm.jpg
 
na prvo pitanje ću ti dati odgovor kratak i veoma jasan - svaka tema o metalu se pretvori u prepucavanje samo iz razloga što su metalci koji dolaze na krstaricu nedovoljno inteligentna bića i ne umeju da napišu nešto pametno. U ovome treba da se pronađu autori ovakvih tema!


Pod 2 - ti koji slušaju TF barem nisu toliko retardirana bića da prave teme poput "da li sebe smatrate pravim turbofolkerom, i ZAŠTO?"..
valjda su ljudi shvatili šta znači izraz "boli me brige" i jednostavno ih ne zanima da li su drugi PRAVI turbofolkeri.. i očigledno je, po strani njihov izbor muzike, da su na daleko višem nivou razmišljanja od autora ove teme.

:worth:
 
ZATO STO JESAM U PRAVU...

Jesi
retards.jpg


15 000 clanova na yumetalu i sve sljam zamisli.
Daklem,ne slusamo Nodi jerbo smara jako vec furamo svoj fazon i to je to.O njenim kriterijumima da ne raspravljamo uopste jerbo su van zdrave pameti.

Tako da ljudi slusajte sta vam se slusa oblacite se kako vam se oblaci i radite ono sto vam pruza zadovoljstvo u zivotu a ovakve filozofe i suve teoreticare bar virtuelno zakopajte u kanal sa muljem da vam ne upadali u oci iz senke.

:super:
 
Poslednja izmena:
Jesi
retards.jpg


15 000 clanova na yumetalu i sve sljam zamisli.
Daklem,ne slusamo Nodi jerbo smara jako vec furamo svoj fazon i to je to.O njenim kriterijumima da ne raspravljamo uopste jerbo su van zdrave pameti.

Tako da ljudi slusajte sta vam se slusa oblacite se kako vam se oblaci i radite ono sto vam pruza zadovoljstvo u zivotu a ovakve filozofe i suve teoreticare bar virtuelno zakopajte u kanal sa muljem da vam ne upadali u oci iz senke.

:super:

Aha,
ali pitanje je koliko ljudi na yu metalu redovno pise..?
I naravno da nisam mislila svi,
ali velika vecina...
I da o mojim kriterijumima se ne treba raspravljati,
jer su mnooogo iznad tvojih...
Mislim ko ovde tvrdi da jemetalac, a slusa grand, a da ti..!
To je nemoguce shvatiti...

Ti bas cekas nesto da primetis glupost da mi prebacis, zar ne..?
OK razumem,
znam da si ljubomoran tkd :bye:...
 
Poslednja izmena:

………………………………..__…………………………………………
………………………..,-~*’`¯lllllll`*~,……………………………………
…………………..,-~*`lllllllllllllllllllllllllll¯`*-,………………………………
………………,-~*llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll*-,…………………………….
……………,-*lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllll.\……………………………
………….;*`lllllllllllllllllllllllllll,-~*~-,llllllllllllllllllll\…………………………..
…………..\lllllllllllllllllllllllllll/………\;;;;llllllllllll,-`~-,………………………
…………...\lllllllllllllllllllll,-*………..`~-~-,…(.(¯`*,`,……………………..
…………….\llllllllllll,-~*…………………)_-\..*`*;..)…………………….
……………..\,-*`¯,*`)…………,-~*`~.………….../……………………..
……………...|/.../…/~,…...-~*,-~*`;……………./.\……………………..
……………../.../…/…/..,-,..*~,.`*~*…………….*...\……………………
…………….|.../…/…/.*`...\...……………………)….)¯`~,……………...
…………….|./…/…./…….)……,.)`*~-,……….../….|..)…`~-,………….
……………/./.../…,*`-,…..`-,…*`….,---…...\…./…../..|……...¯```*~-,,,,
…………...(……….)`*~-,….`*`.,-~*.,-*……|…/.…/…/…………\……..
…………….*-,…….`*-,...`~,..``.,,,-*……….|.,*...,*…|…………..\……..
……………….*,………`-,…)-,…………..,-*`...,-*….(`-,…………\…….
……................f`-,………`-,/…*-,___,,-~*….,-*……|…`-,……….\…….

IT HAS BEGUN!
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top