Novopazarci o poruci predsednika Srbije: Da li Vučić u Novi Pazar treba da dođe s prutom?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

БелиВук

Domaćin
Banovan
Poruka
4.126
U Novom Pazaru se ne stišavaju reagovanja o obeležavanju završetka muslimanskog meseca posta Ramazana i dolaska velikog praznika Ramazanskog bajrama, kada je centralnim gradskim ulicama, uz trubljenje i bacanje pirotehničkih sredstava, prošla „spontana“ kamiondžijska kolona.

Predsedniku države Aleksandru Vučiću upućeno je pismo, sa potpisom „Srbi iz Novog Pazara“, u kojem se traži pomoć i zaštita „zbog provokacija, uznemirenosti i straha“. Iz Beograda je odmah stigao odgovor da će predsednik doći u ovaj grad, da razgovara sa Srbima i Bošnjacima, ali i podsetio na „spontanu“ bučnu kamionijadu proslave pravoslavne Badnje večeri, koja je krenula od naselja Šestovo, u kojem pretežno žive Srbi.
https://www.danas.rs/vesti/politika...i-vucic-u-novi-pazar-treba-da-dodje-s-prutom/
Вучић брани србе као претходни председници то јест никако. Муслимани у Новом Пазару никад нису били верни србима у чијој земљи живе, током турске окупације су заједно са турцима вршили терор над србима. Током 90их су многи муслимани из Рашке области одлазили у Босну и починили многе стравичне злочине над србима. Срби кад су се ослободили од турске окупације протерали су турке али нису муслимане из рашке области. Ово је хвала од муслимана.
 
Па шта је проблем што славе? Срби свуда за Бадњак праве камионске колоне, па ником ништа.
И чим ти "узнемирени Срби" немају имена, да се као људи потпишу ако им смета, очигледно је неко непотребно закувавање у питању.
 
Aj bre ne pričajte gluposti, dete mi je tamo u jednom sportskom klubu, ništa nenormalno se ne dešava niti ga ko dira...
Све србе које сам срео из Рашке Области говоре о малтретирању које имају од муслимана. Покриј се ушима.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Па шта је проблем што славе? Срби свуда за Бадњак праве камионске колоне, па ником ништа.
И чим ти "узнемирени Срби" немају имена, да се као људи потпишу ако им смета, очигледно је неко непотребно закувавање у питању.
Све србе које сам срео из Рашке Области говоре о малтретирању које имају од муслимана. Треба да се стидиш. Ово је Србија, иди за Турску па тамо слави Насера Орића као што многи муслимани пуштају песме гласно да Срби чују, у геноцидној Турској су истребили исконске хришћане. Муслимани из Рашке Области су исто непријатељи Србије као турци.
 
Погледајте какво дивљање без икаквог разлога су муслимани масовно напали младе српске фудбалери, разлог, Срби су:
Screenshot 2024-04-23 at 10-08-27 kg173a.pdf.png
 
Причаш ти глупости. Све србе које сам срео из Рашке Области говоре о малтретирању које имају од муслимана. Покриј се ушима.
Ti si sreo Srbe a moje dete živi tamo i čije reči imaju veću težinu??? Ajd bre prestanite da prizivate krvoprolića. I tamo su na vlasti SNS funkcioneri, nevezano kojoj narodnosti pripadaju.
 
Погледајте какво дивљање без икаквог разлога су муслимани масовно напали младе српске фудбалери, разлог, Срби су:
Pogledajte prilog 1535727
A da postavim fotke prebijenih delija i grobara usred BG ??!
 
Они нису испребијани на националној основи као фудбалери Шумадије.
Prestani da vređaš jer tako ne činiš sebe većim Srbinom. Kad moje dete ode da igra u neki drugi grad, psuju mu majku tursku, tako da nemoj meni da pričaš o NP. Misliš da će neko da ga pita odakle je kada krenu da se biju?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ја познајем пуно Срба из Рашке Области које говоре отворено о муслиманској мржњи према Србима, пуштају песме о Насеру Орићу стално, малтретирања. Пребијања младих Српских фубалера зато што су Срби. Ја сам Србин из Србије и живим у Србији.
Ja sam Srpkinja iz srca Šumadije i odgovorno tvrdim da ne pričaš istinu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Još jednom ću te opomenuti na način komunikacije pre nego što budeš kažnjen. Svoju bolesnu frustraciju ne možeš ovde lečiti. Hvala na razumevanju.
Никакве болесне фрустрације нису од мене. Ти негираш пребијање младих Српских фудбалера на националној основи. Негираш да муслимани често пуштају песме о Насеру Орићу Србима у Рашкој Области и друга малтретирања над Србима. И поред доказа негираш.
 
Никакве болесне фрустрације нису од мене. Ти негираш пребијање младих Српских фудбалера на националној основи. Негираш да муслимани често пуштају песме о Насеру Орићу Србима у Рашкој Области и друга малтретирања над Србима. И поред доказа негираш.
Ja negiram nacionalnu obojenost sukoba, jer niko ne gleda koje narodnosti je igrač, već iz koje ekipe je. Vređanje na utakmicama i sukobe ne možeš podvesti pod nacionalni sukob, jer svi odlično znamo kako nastaju takve situacije.I Srbi usred Beča, Podgorice, Pariza pustaju pesme nacionalno obojene, mislim da to nko ne shvata kao pokušaj izazivanja sukoba. Oni koji tako shvataju su onda slični tebi, željni nekih ratova i dokazivanja pripadnosti.
 
Ja negiram nacionalnu obojenost sukoba, jer niko ne gleda koje narodnosti je igrač, već iz koje ekipe je. Vređanje na utakmicama i sukobe ne možeš podvesti pod nacionalni sukob, jer svi odlično znamo kako nastaju takve situacije.I Srbi usred Beča, Podgorice, Pariza pustaju pesme nacionalno obojene, mislim da to nko ne shvata kao pokušaj izazivanja sukoba. Oni koji tako shvataju su onda slični tebi, željni nekih ratova i dokazivanja pripadnosti.
Смешно упоредити нациоалистичке Српске песме које не вређају на националној основи са слављем највећем кољачем на Балкану Насером Орићем. Смешно испада твоје негирање тешко пребијање младих Српских фудбалера на националној основи и поред доказа. Сведочње младих Српских фудбалера који су тешко испребијани на националној основи све говоре о сотонској мржњи муслимана према Србима. То довољно говори све о твојој злонамерној намери. Такви као ти су 80их нам говорили да ћутимо кад су Шиптари и други дивљали над Србима.
 
Neću više da se ponavljam jer si nedokazan : ja sam iz KG , moje dete igra za sportski klub u Pazaru, kad ode negde da igra za svoj tim, ne pitaju ga je l on iz KG već krene sukob jer je protivnički tim. I staviću tačku na ovu besmislenu i mržnjom obojenu temu. Nastavi li se u ovom tonu, zaključaću je jer ne podržavamo govor mržnje posebno ako je izvor informacija sasvim druga tematika...jer ljudi u tekstu pričaju o teškom životu u Pazaru, nevezano jesu li Srbi ili muslimani..
 
  • Podržavam
Reactions: iig
Neću više da se ponavljam jer si nedokazan : ja sam iz KG , moje dete igra za sportski klub u Pazaru, kad ode negde da igra za svoj tim, ne pitaju ga je l on iz KG već krene sukob jer je protivnički tim. I staviću tačku na ovu besmislenu i mržnjom obojenu temu. Nastavi li se u ovom tonu, zaključaću je jer ne podržavamo govor mržnje posebno ako je izvor informacija sasvim druga tematika...jer ljudi u tekstu pričaju o teškom životu u Pazaru, nevezano jesu li Srbi ili muslimani..
Ти понављаш смешно негирање доказа да су на националној основи тешко испребијани Српски млади фудбалери из клуба Шумадије Крагујевца. Смешно испада упоређивање гласно пуштање често славље највећег кољача на Балкану Насера Орића са обичним Срспким националним песмама. То што твоје дете је тамо није никакав доказ да муслимани немају мржњу према Србима. Ти можеш да се понашаш као диктатор и да лажеш како је ова тема говор мржње. Закључај онда све теме о геноциду над Србима који су муслимани починили над Србима 90их, многи муслимани из Рашке Области су били умешани. Остави само теме које имају муслиманску пропаганду. Људи у теми Срби пишу да се боје да их је страх од муслимана, тако да је итекако повезано.
 
Poslednja izmena:
Уосталом, какви су као народ јасно је сваком ко се возио уз њих Ибарском магистралом према Пазару.
Ovo je jeda od jačih argumenata pokazatelja kakav je neko kao narod :mrgreen: mi seljaci, svaki put kad dođemo u BG kažemo isto dok vozimo :mrgreen:
 
Ovo je jeda od jačih argumenata pokazatelja kakav je neko kao narod :mrgreen: mi seljaci, svaki put kad dođemo u BG kažemo isto dok vozimo :mrgreen:
Не,не причам о лаком непоштовању прописа. Само са НП таблицама ми се дешавало додавање гаса док их претичеш не би ли те навукли да изгубиш главу.
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top