Da li nesto propustam

Šta znam - neke...
Osećaj su lični.
Nekome ljuto nije ljuto;
Nekom se kada ga ručka znoji čelo;
Nekom teme...
Ja sam mislio da bar nama muskima ku*** uvek isto radi tj po principu perverzije i ako jedan nesto dozivi, verovatno ce i drugi slicno, samo me zanima onaj cist osecaj da izvines zabijanja ku*** u meso znaci bez neke filozofije pricanja, caskanja i sta znam... E da li je taj osecaj drugaciji od obicnog dr**** 🤔
 
Ma ajd nema veze, bar mi je drago da nisam jedini slucaj. 😂


Nisi jedini, nazalost, ima nas poprilicno... Neki su objektivno fizicki uskraceni i nemaju izbor, a neki su, kao ja, jednostavno, nesposobni da predju put od prvog "Cao" do kreveta. Ali skoro niko nije odustao bez borbe kao ti.

Jedini razlog da neko uopste odustane od sexa koji ja mogu da razumem, je ako je, kao ja, "darovan" sa 12 centimetara. Sa tom, u praksi, upitnom upotrebnom vrednoscu i mogucnostima, mogu da razumem da neko odustane od potencijalnog blamiranja i nemogucnoscu ispunjenja ocekivanja. Ukoliko to nije slucaj kod tebe, nema razloga za "predaju".

Sada je sasvim jasno da ni ti nisi sasvim nacisto sa svojom odlukom i da iz tebe govori strah.
Neravno da je potpuno normalno imati strah ali ne treba odmah ni razmisljati samo o krajnjem ishodu najgoreg moguceg scenarija. Jedno je sigurno, sto duze budes cekao i odlagao, bice samo teze.

Devojke su danas postale ajkule, filovane hiljadama "palaca na gore" na dnevnom nivou, bez ikakvog razloga, zasluga i pokrica. Vidis i sta ovde pise deo zenskog sveta i koje misljenje imaju o nevinima, a u godinama... Na prethodnoj platformi sa koje dolazim, jedan decko koji je u mojoj poziciji, smotan i nevin sa 30+ godina, je podelio pricu - kada je konacno uspeo jednu da odvede u krevet, spremali se da pocnu, ali... ona je vec u toj pripremi/predigri shvatila da on nema iskustva, ustala se, pokupila i otisla...

Stoga, treba da pokusavas sto pre, i da ne gledas krajnji ishod, da li ce da se desi ili nece, nego da li si ti ucinio sve sto je do tebe i u tvojoj moci da se desi. Pa, ako se i ne desi, znas da si pokusao, dao sve od sebi i nemas za cim da zalis.

Neko ti je lepo rekao koristeci metaforu - "nebruseni dijamant". I uopste nije preterivao. Imas, bre, 2 metra, nista ti vise ne treba. Isto sa prethodne platform, jedan je cesto govorio: Kod zena...
...ako si visok - moze sve.
...ako si visok i zgodan - moze sve i moze odmah.
...a ako si visok, zgodan i lep - moze sve, moze odmah i moze uz deljenje i cekanje na red sa jos njih tri.


Tako da, razloga za preterani strah nema!

P.S. Ne znam samo kako kod tebe radoznalost ne preovladava? Kao da nikad nii video neki sex snimak, cega tu sve ima i sta sve rade? Kako nisu radoznao da probas to, uzivo dozivis to... Ja ni Zvezde Granda i tu paradu seksipila, zgodnoce i lepote, ne mogu da gledam, a da ne se ne zapitam - ko li su ti polubogovi koji su dobili priliku da ih se navole... i kako?!
 
Ти си мој тип мушкараца (Боже ме прости, звучи двосмислено) тј исти смо. И ја немам склоности ка нежности, некој вези, и слично. Додуше све сам то прошао у животу, и право да ти кажем ништа на своју иницијативу. Увек су ме рибе стартовале.. Елем, и да није такав случај ( ако ниси атрактиван, привлачан) , отиђи на жену лаког морала и увери се шта си "пропустио". Мада, ја мислим да свакоме се у том неком сексуалном смислу пружи кад тад прилика.. И кад то доживиш, опет ћеш бити исти. Знам, кажем, исти смо. Ипак, мој савет ти је да то себи пружиш на овај или онај начин. Оно у крајњој граници ако могу богаљи да нађу некога за себе у том смислу, вала можеш и ти. Колико год био " повучен" , у неком "свом" свету и слично.
 
Nisi jedini, nazalost, ima nas poprilicno... Neki su objektivno fizicki uskraceni i nemaju izbor, a neki su, kao ja, jednostavno, nesposobni da predju put od prvog "Cao" do kreveta. Ali skoro niko nije odustao bez borbe kao ti.

Jedini razlog da neko uopste odustane od sexa koji ja mogu da razumem, je ako je, kao ja, "darovan" sa 12 centimetara. Sa tom, u praksi, upitnom upotrebnom vrednoscu i mogucnostima, mogu da razumem da neko odustane od potencijalnog blamiranja i nemogucnoscu ispunjenja ocekivanja. Ukoliko to nije slucaj kod tebe, nema razloga za "predaju".

Sada je sasvim jasno da ni ti nisi sasvim nacisto sa svojom odlukom i da iz tebe govori strah.
Neravno da je potpuno normalno imati strah ali ne treba odmah ni razmisljati samo o krajnjem ishodu najgoreg moguceg scenarija. Jedno je sigurno, sto duze budes cekao i odlagao, bice samo teze.

Devojke su danas postale ajkule, filovane hiljadama "palaca na gore" na dnevnom nivou, bez ikakvog razloga, zasluga i pokrica. Vidis i sta ovde pise deo zenskog sveta i koje misljenje imaju o nevinima, a u godinama... Na prethodnoj platformi sa koje dolazim, jedan decko koji je u mojoj poziciji, smotan i nevin sa 30+ godina, je podelio pricu - kada je konacno uspeo jednu da odvede u krevet, spremali se da pocnu, ali... ona je vec u toj pripremi/predigri shvatila da on nema iskustva, ustala se, pokupila i otisla...

Stoga, treba da pokusavas sto pre, i da ne gledas krajnji ishod, da li ce da se desi ili nece, nego da li si ti ucinio sve sto je do tebe i u tvojoj moci da se desi. Pa, ako se i ne desi, znas da si pokusao, dao sve od sebi i nemas za cim da zalis.

Neko ti je lepo rekao koristeci metaforu - "nebruseni dijamant". I uopste nije preterivao. Imas, bre, 2 metra, nista ti vise ne treba. Isto sa prethodne platform, jedan je cesto govorio: Kod zena...
...ako si visok - moze sve.
...ako si visok i zgodan - moze sve i moze odmah.
...a ako si visok, zgodan i lep - moze sve, moze odmah i moze uz deljenje i cekanje na red sa jos njih tri.


Tako da, razloga za preterani strah nema!

P.S. Ne znam samo kako kod tebe radoznalost ne preovladava? Kao da nikad nii video neki sex snimak, cega tu sve ima i sta sve rade? Kako nisu radoznao da probas to, uzivo dozivis to... Ja ni Zvezde Granda i tu paradu seksipila, zgodnoce i lepote, ne mogu da gledam, a da ne se ne zapitam - ko li su ti polubogovi koji su dobili priliku da ih se navole... i kako?!
Moja zivotna filozofija je da sam potpuno nebitan i ja i moj zivot i da je potpuno nebitno da li cu nesto da dozivim ili ne... Zivim eto neko vreme koliko mi Bog kaze i RIP, za to vreme samo prezivljavam i radim ono sto me ispunjava, a ne ulazem energiju u te stvari vec u trening, fakultet, da se osposobim na neki nacin sutra da prezivim, svaki dan kad gledam na tv ili citam sta se sve desava u svetu vidim koliko je moj zivot nebitan, cas te ima cas te nema hehehe, po prirodi sam dosta opusten i uvek polazim od tacke da cim krenem za necim da se zalim da sam razmazen i da trebam da se menjam, a ovo pitanje da li nesto propustam ako umrem nevin sam vise postavio iz radoznalosti... Sve u svemu kad mi je tesko kazem sebi ako oces ubi se, a i ne moras, bar ce jos ,,malo,, da prozivis... Sto se mene tice ja sam potpuno slobodan u smislu da ni ne osecam neku krivicu ni da sutra umrem... Eto toliko smatram za sebe da sam nebitan, al realno nije me ni briga radim ono sto je u mojoj ,,sferi,, hehhe a tu nikako ne spadaju ,,socijalne,, stvari i prilazenje devojkama...bilo kakvo druzenje i ostalo... Jbg mnogo sam samoziv
 
Evo ja sam nesto danas dobro raspolozen, i zelim da vam pomognem. Naravno, ako to zelite?
Bio bih veoma zahvalan na par trenutaka tvoje paznje i slobodnog vremena, kada si dobro raspolozen!
Ali prvo bih da vam postavim neka pitanja.

1. Koliko imate godina? Previse...x2
2. Cime se bavite? Sluzbujem
3. Imate li neki hobi? Ne. Nista specijalno, trening, setnja, biciklica...
4. Trenirate li nesto? Ne
5. Izlazite li cesto? Ne bas, ni pre korone, a od korone... nikako...
6. Imate li veliki krug muskih prijtelja? Ne. Vise kao poznanika...
7. Imate li veliki krug zenskih prijatelja? Uopste ne...
9. Na skali od 1-10, kako biste sebe ocenili? Ne bih da se frljam ciframa i da, mozda zvucim nadobudno, ali nisam u problemu sa tim, odnosno, mozda mi to vise odmaze nego sto pomaze. Naime, opet, na prethodnoj platformi, kada sam podelio problem da ja sa devojkama pricam kao sa muskim drugom, a ne kao sa nekim koga bih rado..., jer drugacije i ne umem, cak dvojica su se javila sa identicnim iskustvima, i rekli - "Isto tako sam i ja sa jednom pricao, pricao, da bi me riba u jednom trenutku prekinula i rekla: 'Oces ti da je8es il' samo da pricas?" Zaplakah se, pitajuci se, kako se meni tako nesto nije desilo. Mislim da je zbog toga sto ne izgledam kao neko kome manjka zenskog drustva.
10. Koliko ste visoki? Tu sam zakinut, 178.

:rotf:
:rotf::rotf::rotf:

Kako ovi mladi žive u zabludi....
Dobro, bre, cak i van konteksta je ocigledno da je u pitanju sala i preterivanja momka, verovatno zbog prethodnih iskustava...

Ja sam samo hteo da ovom, karikaturnom pokusaju filozofa, pruzim i drugi ugao gledanja. Ali, izgleda da ne vredi, resen je da se samounisti... Bez borbe...

A i ti nisi ni dvadesetogodisnjakinja, a jos manje momak prosecnog izgleda i ne mozes da znas sa cime se takav sve susrece u socijalizaciji.
Drugo, ti sa tvojom visinom nemas pravo glasa, jer je za tebe svako visok. Treba cuti i doziveti sta devojke od 180+ misle o muskarcima sa kojima ne moraju da zabace glavu unazad kada ih gledaju u oci.
I trece, ja sam kratko ovde ali sam prilicno siguran da je tebi mnogo vazniji karakter i duhovne vrednosti, nego fizicki izgled, odnosno visina. Drugima, pogotovo mladjima, mozda nije u tolikoj meri, a ovaj uslov je, cesto, prvi i osnovni.
 
Bio bih veoma zahvalan na par trenutaka tvoje paznje i slobodnog vremena, kada si dobro raspolozen!



Dobro, bre, cak i van konteksta je ocigledno da je u pitanju sala i preterivanja momka, verovatno zbog prethodnih iskustava...

Ja sam samo hteo da ovom, karikaturnom pokusaju filozofa, pruzim i drugi ugao gledanja. Ali, izgleda da ne vredi, resen je da se samounisti... Bez borbe...

A i ti nisi ni dvadesetogodisnjakinja, a jos manje momak prosecnog izgleda i ne mozes da znas sa cime se takav sve susrece u socijalizaciji.
Drugo, ti sa tvojom visinom nemas pravo glasa, jer je za tebe svako visok. Treba cuti i doziveti sta devojke od 180+ misle o muskarcima sa kojima ne moraju da zabace glavu unazad kada ih gledaju u oci.
I trece, ja sam kratko ovde ali sam prilicno siguran da je tebi mnogo vazniji karakter i duhovne vrednosti, nego fizicki izgled, odnosno visina. Drugima, pogotovo mladjima, mozda nije u tolikoj meri, a ovaj uslov je, cesto, prvi i osnovni.
Ma samo opusteno... Najlakse i najbolje je pomiriti se sa tim da nikad neces da j**** i bude ti lakse, usmeris energiju na neke druge stvari, korisnije, produktivnije, nesto sto bas volis da radis, ne znam cime se bavis ali u ovim stvarima je jako korisna fizicka aktivnost i onda na taj nacin svu energiju izbacis kroz sport ili (ako si na selu) kopas njivu...nemam pojjma... Krenes u neke teretanu das svoj maksimum i bude ti bolje i vec onda vidis da ovo sto ti predstavljalo problem vise nije problem, ili znas kako je lepo kad si uspesan u poslu ili na fakultetu... Bacis fokus na neke druge stvari a ovo zaboravis jer, moje misljenje je da za dzabe sebe mucis. Kao sto sam reko ovu temu sam postavio iz radoznalosti, posto eto zgazio sam u dvadesete i moglo bi se reci da prolazim kroz neku krizu identieta, zelim tako da istrazujem stvari, da sve prozivim, da se ne osecam uskracenim u odnosu na druge ljude, da i ja osetim zadovoljstva... Da ne bude jednog dana pred smrt da se pitam gde mi je prosao zivot...
 
Ma samo opusteno... Najlakse i najbolje je pomiriti se sa tim da nikad neces da j**** i bude ti lakse, usmeris energiju na neke druge stvari, korisnije, produktivnije, nesto sto bas volis da radis, ne znam cime se bavis ali u ovim stvarima je jako korisna fizicka aktivnost i onda na taj nacin svu energiju izbacis kroz sport ili (ako si na selu) kopas njivu...nemam pojjma... Krenes u neke teretanu das svoj maksimum i bude ti bolje i vec onda vidis da ovo sto ti predstavljalo problem vise nije problem, ili znas kako je lepo kad si uspesan u poslu ili na fakultetu... Bacis fokus na neke druge stvari a ovo zaboravis jer, moje misljenje je da za dzabe sebe mucis. Kao sto sam reko ovu temu sam postavio iz radoznalosti, posto eto zgazio sam u dvadesete i moglo bi se reci da prolazim kroz neku krizu identieta, zelim tako da istrazujem stvari, da sve prozivim, da se ne osecam uskracenim u odnosu na druge ljude, da i ja osetim zadovoljstva... Da ne bude jednog dana pred smrt da se pitam gde mi je prosao zivot...
Ta tvoja malodusnost i nezaintreresovanost za sex podsecaju na…funkcionalnu depresiju ili subdepresiju.
Mozda da o tome porazgovaras sa doktorom opste prakse, proveris hormone, cisto da iskljucis fizicki deo, a on ce te uputiti dalje gde treba.
 
Ta tvoja malodusnost i nezaintreresovanost za sex podsecaju na…funkcionalnu depresiju ili subdepresiju.
Mozda da o tome porazgovaras sa doktorom opste prakse, proveris hormone, cisto da iskljucis fizicki deo, a on ce te uputiti dalje gde treba.
Nisam 100 posto nezaineteresovan, mogu da masturbiram, a i ne moram, mada to radim cisto iz dosade, u potpunosti sam iskljucio taj segment mog zivota, tj da osecam kao neku potrebu da nesto moram da uradim i mogu reci da se mnogo opustenije osecam. Seks po meni nije... Kako ovo glupo zvuci kad nisam ni probao... Seks po meni nije fizioloska potreba...
 
Treba nabaviti psa
mudrolija-pas-1.jpg
 
Pa seks nije nesto sto nam dolazi kao nekakvo sledovanje u zivotu, koje mozes i ne moras da konzumiras. Tako da, ako nemas oko sebe neki izbor, bolje je da ga iskljucis i ne pridajes mu preteran znacaj u zivotu. Tezi je put, jer je bioloska potreba s druge strane, drustvo ga namece i td.. Ali, za mene je uspeh kad mozes da ga odbijes, ako to nije to. Da seks bude izbor a ne potreba kojoj podlezes i po kojoj kompromitujes svoj zivot. I ako nemas pravi izbor, cao djaci. I jaci si kao licnost tako.
 

Back
Top