Da li neko sa FASPER-a uopste koristi net?!?

Ae bre ne lupajte! Mirko cale!!!:worth: Doceko nas sa toplim recima tipa: to su kurrve, ******, narkomani i cigarom u ustima. Sto se doceka tice mnogo smo propustili- obratiti se dekan u recenica 5, podele ti majce faxa i mrrrrs kuci. Bas dan za pamcenje..:dash:
Za takve manifestacije ovazno poneti fotoaparat.;)

hocu i ja majcu faxa , da pojasnim ljudima sta je FASPER :rtfm:
...salim se :D
...ali svejedno ja bih bas volela da smo imali taj docek...
 
Joj poludecu vise, svaki dan cujem neku drugu pricu... sad zavrsavam prvu godinu i bila sam na samofinansirajucem, mislila sam da mi je dovoljno da skupim 48 bodova i ok prosek, ali sad cujem da u stvari moram da ocistim celu godinu da bih mogla na budzet :confused: sta je od toga tacno? :confused::confused:

A jeeeste.. Treba ocistis i drugu da bi je upisala! 48ica ti je sasvim dovoljna i do Kanarevog i za dzetbu. A taj izvor sto ti lupa gluposti uzmes knjigu i u glavu! Po mogucstvu fiziologiju, najdeblja je..:mafijas:
 
Hvala ti... e ipak cu uzeti zajedno i fiziologiju i sociologiju, mislim da ce to biti i vise nego dovoljno :) Jel me neces mrzeti ako te jos malo smaram s pitanjima? - posto mi nesto delujes najpouzdaniji? ;) Drugi upisni rok trebalo bi da bude ovih dana, a meni do tad nece izaci rezultati sa ispita, pa jel ima i neki upisni rok i u novembru, trebalo bi da da...???
 
Hvala ti... e ipak cu uzeti zajedno i fiziologiju i sociologiju, mislim da ce to biti i vise nego dovoljno :) Jel me neces mrzeti ako te jos malo smaram s pitanjima? - posto mi nesto delujes najpouzdaniji? ;) Drugi upisni rok trebalo bi da bude ovih dana, a meni do tad nece izaci rezultati sa ispita, pa jel ima i neki upisni rok i u novembru, trebalo bi da da...???

Ne mrzim ja nikog. Mrznja je teret:mrgreen:
Ako spremas a fali ti samo jedan, samo jedan i uci!! To je onaj fazon kad su ljudi prijavljivali sad u junu 7 i kao ucili ih sve a dali ispita 1. Znaci sta ucis na to se koncentrisi. U ovom slucaju pre soc jer to ako si ucila prolazis 200%, a s ovim ludakom ti je ruski rulet.. Sto se upisa tice to ti iskljucivo od studentske sluzbe zavisi. Ti mozes naknadno da odes i upises se jer ima jos mnooogo ljudi sa tvojim problemom. Iz tog razloga najsigurnije bi bilo da odes do sluzbe, kuc-kuc na vrata, dobar dan-dobar dan i sve lepo se dogovorite.
Eto kako lepo ljudima pomazem! I gde je sad moja ja parada???:mrgreen:
 
Bogu hvala da i prevencija nekom pomogne!:worth: Jako si me prijatno iznenadio!!!:D

Prica li se nesto o smanjenju poena za samofinansiranje?

Strasno.. Ovom izjavom sam se nasao sokiran i uvredjen!:eek: Koliko sam samo pomogao ovim mladjanim koleginicama nisi ni svesna( a tu i tamo i svojoj generaciji:mrgreen:). Uostalom evo sami ti potvrdjuju, jel tako deco moja? Javite se!!!:worth::worth::worth:
Poeni isti i menjati se nece.
 

Back
Top