Da li je zena ***** ili ok

sad je to nista ,vidite se sve iskomeshalo :lol: ali boodala je boodala

i bila intelektualka ili kao neke 3 milice sve tri sto su 2005 radile u nekom bifeu :rotf:
gde sam odlazio padaju na iste fore.. maaa necuda razmisljam ima licemera u zivotu a za krevet je meni to cjar naci ;)
 
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........

pa ne znamo je mi da ti potvrdimo kakva je :lol:

mada, ako slušaš naše žene, tj. većinu žena - sve koje su razvedene a dobro izgledaju su fufe 1/1 (to se, kao, podrazumijeva) :roll:
 
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........

eheheh....moja psihologica.... :heart:
:oops:
 
U 'eb'te Manni, moze li to barem malo pismenije? :roll:

ovo me podseca na jednu ortakinju od pre mesec dana u disku ...sa mnom i ortakom ,ja u postu a on me zagovara na trojku :rolleyes: gde ona hm pa kao ajde ,nema nista protiv
i sto je najgore mogu jos uvek ali mi cim jer ne znam muza a ima je za kres ,mada je opichena i neozbiljna majka tek nesto posle odlaska na razgovore sa shajom dosla je sebi.
mada sam cuo za neke klince gde su savatali babu to nije bilo u novinama :shock: i to ziva istina

nisam ja drolja ne ebem se sa svima ono odabira super ,meni milo zbog tebe a bas mi zapelo za tebe pored pregrst problema za poso i klinkice gde jure mene malog matorca da im budem prvi ili onaj pravi a ja bi to samo da vodim na rende
 
ovo me podseca na jednu ortakinju od pre mesec dana u disku ...sa mnom i ortakom ,ja u postu a on me zagovara na trojku :rolleyes: gde ona hm pa kao ajde ,nema nista protiv
i sto je najgore mogu jos uvek ali mi cim jer ne znam muza a ima je za kres ,mada je opichena i neozbiljna majka tek nesto posle odlaska na razgovore sa shajom dosla je sebi.
mada sam cuo za neke klince gde su savatali babu to nije bilo u novinama :shock: i to ziva istina

nisam ja drolja ne ebem se sa svima ono odabira super ,meni milo zbog tebe a bas mi zapelo za tebe pored pregrst problema za poso i klinkice gde jure mene malog matorca da im budem prvi ili onaj pravi a ja bi to samo da vodim na rende
jeste mani, nemash ti vishe vremena za uzaludnu muvazzu.
sad otvoreno pitash, pre nego krenesh u muvanje: chuj, ja cu da ti prospem zzvaku i da ti kupim pice, ali ja moram da znam - hocesh li ti pristati nakon toga da popushish qkrac u wc-u, da se ne zavlachimo bezveze? jerbo ako necesh, ne bih troshio ni vreme, a ni novac.
:D
 
ma ta zena(ova iz prvog posta) je u najboljim godinama,pa jos i super izgleda...
i ko od nje ochekuje da bude kao chasna sestra,taj nije normalan...
ali ipak ne treba preterivati.
A to sto se po..ebala sa tim likom ne znachi da joj je to navika da se ebe sa svima stalno....
 
Pre neki dan upoznao moj ortak zenu od nekih 35, ima dete 18 godina, razvedena, a izgleda mrak, riba i po, i sad naravno pao je i kres, doveo on nju u neko drustvo i kad je izasla tu neke ribe napale da smaraju kako je ona fufa, drolja, ovo onno i mi smo se tu prepirali do 4 ujutro i nista nismo zakljucili, ribe drze jedno a momci drugo pa vas ja pitam za Vase misljenje........

a el ti ortak baboebac...:?: :think:
 
jeste mani, nemash ti vishe vremena za uzaludnu muvazzu.
sad otvoreno pitash, pre nego krenesh u muvanje: chuj, ja cu da ti prospem zzvaku i da ti kupim pice, ali ja moram da znam - hocesh li ti pristati nakon toga da popushish qkrac u wc-u, da se ne zavlachimo bezveze? jerbo ako necesh, ne bih troshio ni vreme, a ni novac.
:D
prosto sam lud za suknjom i ne stignem da pitam bilo sta drugo osim hoces-neces
otvoreno joj to predocim ,cenim daa mogu sa njom to veche ,
nema za sta njoj da placam *,jer ne pucam na neke visoke cice da bih sebi nesto dokazivao(nemam komplekse takve vrste :roll: ) i uvlacio u bezpotrebne rizike,sto mi to treba u zivotu.Ako joj treba budala mene neka ne gleda!*ne muvam se ja sa njom za ozbiljno:!::!::!:
ne zelim sa njom nikakav further kontakt (s vecinom njih bar) sve je to slatko sto je kratko ako se skontam sa personom uzajamno postovanje,osetim da mogu neobavezno sa njom da cjaskam da prelazim sa teme na temu...da pricham sa njom totalno opusteno da ostvarimo neku vezicu,
bilo to glupo ili ne od mene,ja se te osobe setim tako je vidim u gradu i to su vecinom osobe svesne sebe ,stabilne za tako nesto da se izvede....svaka roba ima svog kupca.Nisam za ozbiljne veze vidim da mi dick diktira jedno srce drugo a razum sasvim trece osecam Bosnu iz '95 u meni al i da jesam sa druge strane to mi je jedna velika zelja :frown:
 

Back
Top