Da li je u SFRJ postojala multipolarnost mišljenja?

Steta je da se nije insistiralo na stvatranju nacije Jugoslavena kao np Njemacke nacije gdje su Sasi Svabe, Bavari se ujedinili u jednu naciju.
To je želeo kralj Aleksandar sa njegovim integralnim Jugaslavenstvom ali pobedio je neko drugi , kako kažu; " narod se pita nećemo ...itd
Ipak ta ideja kralja je bila glupava jer su civiliacijske razlike tj. deobe bile mnogo veće od interesa za koheziom, ovo drugo je bilo površno i privremeno. Iz istih razloga i bratstvo jedinstvo je moralo propadnuti , zapravo ono se rodilo kao mrtvorođenče.
 
Činjenica je da je 2000. godine Jugoslavija obnovila članstvo u UN.
Чињеница је да никада није била искључена и да је на тај начин "обнављања" чланства испало да смо чланови од 2000. године, а не од 1945. и да је то дало могућност "републикама" да причају како су они сукцесори СФРЈ, заједно са Србијом.
Činjenica je da za vreme Djindjica došlo do drasticnog srozavanja inflacije.
Била је беда, а инфлација дуплирана након увођења евра.
Јесте. Уништено је правосуђе доношењем нових закона, а касније је настављено даље тим путем да бисмо дошли где смо сада.
Ti nemaš pojma o ekonomiji.
Вараш се. Знам много више нешто што можеш да замислиш.
Јесте.
 
Чињеница је да никада није била искључена и да је на тај начин "обнављања" чланства испало да смо чланови од 2000. године, а не од 1945. и да је то дало могућност "републикама" да причају како су они сукцесори СФРЈ, заједно са Србијом.
Činjenica je da je 2000. godine Jugoslavija obnovila članstvo u UN.
Била је беда
Bilo je mnogo bolje nego 1990-ih.
а инфлација дуплирана након увођења евра.
Inflacija je bila daleko manja nego 1990-ih.
Јесте. Уништено је правосуђе доношењем нових закона, а касније је настављено даље тим путем да бисмо дошли где смо сада.
Nije. Stanje u pravosuđu bilo je mnogo bolje nego 1990-ih.
Вараш се. Знам много више нешто што можеш да замислиш.
Ti nemaš pojma o ekonomiji.
Nije.
 
Ti pričaš gluposti.
Можеш тако да понављаш до сутра.

У ово што сам написао сам се лично уверио, за разлику од тебе који си то прочитао у новинама и на интернету и истовремено се правиш паметан и арогантан.
 
Ostavi ga na miru pisati njemu ili psu svejedno je . Korekcija, pisati psu ima više smisla.
Ја не пишем њему, већ људима који ово читају или ће један дан читати.

Мислим да јавност треба да зна да застава Југославије није спуштена испред зграде у Њујорку након увођења санкција, нити је Југославија избачена из УН, већ је Београд све време плаћао чланарину и своје обавезе. Ако смо ми били избачени, што смо онда плаћали и што се вијорила застава?

Одмах након тога је потписан Споразум о сукцесији где смо прихватили да се изједначимо са онима који су ту државу рушили и који су гледали да је што пре напусте, али су заборавили да би можда могли да се још окористе из сефова, па су онда почели да причају да су некакви сукцесори.

Никако да се одлуче да ли постоје хиљаду и више година или су заправо настали 1991.
 
  • Haha
Reactions: PA8
Можеш тако да понављаш до сутра.

У ово што сам написао сам се лично уверио, за разлику од тебе који си то прочитао у новинама и на интернету и истовремено се правиш паметан и арогантан.
Ti pričaš gluposti.
 
Ја не пишем њему, већ људима који ово читају или ће један дан читати.

Мислим да јавност треба да зна да застава Југославије није спуштена испред зграде у Њујорку након увођења санкција, нити је Југославија избачена из УН, већ је Београд све време плаћао чланарину и своје обавезе. Ако смо ми били избачени, што смо онда плаћали и што се вијорила застава?

Одмах након тога је потписан Споразум о сукцесији где смо прихватили да се изједначимо са онима који су ту државу рушили и који су гледали да је што пре напусте, али су заборавили да би можда могли да се још окористе из сефова, па су онда почели да причају да су некакви сукцесори.

Никако да се одлуче да ли постоје хиљаду и више година или су заправо настали 1991.

Činjenica je da je 2000. godine Jugoslavija obnovila članstvo u UN.
 

Back
Top