Da li je Srbija, Srbija bez KiM ?

da krenemo od najsitnijih kRadikala...
gosn Mirchic...napravio SPA Centar blizu N. Sada...odakle???

SPA Centar i to blizu NS :roll: BUAHAHAHAHAHA , ajde jos jedan vic, mislim takvo poredjenje :D ali dobro ajde, hmmm, ja mislim da je prodao KiM i da je otvorio SPA :D LOL

U stvari, vi najbolje znate, kolike su vam cene a kolike plate, EUropski nema sta ;) 8g i nije mnogo, mozda jeste sporo, ali sto je sigurno sigurno je, korak po korak (dva nazad jedan napred) ;)
 
SPA Centar i to blizu NS :roll: BUAHAHAHAHAHA , ajde jos jedan vic, mislim takvo poredjenje :D ali dobro ajde, hmmm, ja mislim da je prodao KiM i da je otvorio SPA :D LOL

U stvari, vi najbolje znate, kolike su vam cene a kolike plate, EUropski nema sta ;) 8g i nije mnogo, mozda jeste sporo, ali sto je sigurno sigurno je, korak po korak (dva nazad jedan napred) ;)


Nisu kRadikali prodali Kosovo...nego su ga izgubili u ratu '99....a sada peru ruke od toga "posla"...preko takvih kao ti...
A gde su ti Molebani za Kosovo od '99 pa do nezavisnosti???
Shta...chekali ste proglashenje Nezavisnosti???
zashto???
 
znachi i Shogun, a i ti treba lepo da pitate sve one koje optuzhujete da su lopovi???
Zashto ja to ne vidim???
Nego samo tvoje savete, koga Ja treba da pitam???

Udahni.....izdahni.....udahni.....izdahni.....samo opusteno.
Pa ti si pomenuo tog Mircica i njegovu SPA banju...nisam ja. Ja cak nisam ni za to da se bilo ko optuzuje na osnovu rekla -kazala i novinskih clanaka.
Ja sam za to da se sudstvo i policija malo bave svojim poslom i da istrazuju i podizu optuznice...i da to obave pre nego sto se neki extra profiteri izgube u vidu lastinog repa na horizontu. A tu, pored tog tvog prijatelja, ima i onih mnooogo vecih lopina...11 miliona, vile, koferi, dzipovi i td.
A ti obrati paznju da je lazno otuzivanje krivicno delo po zakonu Srbije pa samo nastavi tako da kalimerises....doduse, lako je, zar ne? Ko kaze da je taj i taj lopov? Pa kako ko, pa El Muerte i to II sa foruma Krstarice....:cool:
 
Udahni.....izdahni.....udahni.....izdahni.....samo opusteno.
Pa ti si pomenuo tog Mircica i njegovu SPA banju...nisam ja. Ja cak nisam ni za to da se bilo ko optuzuje na osnovu rekla -kazala i novinskih clanaka.
Ja sam za to da se sudstvo i policija malo bave svojim poslom i da istrazuju i podizu optuznice...i da to obave pre nego sto se neki extra profiteri izgube u vidu lastinog repa na horizontu. A tu, pored tog tvog prijatelja, ima i onih mnooogo vecih lopina...11 miliona, vile, koferi, dzipovi i td.
A ti obrati paznju da je lazno otuzivanje krivicno delo po zakonu Srbije pa samo nastavi tako da kalimerises....doduse, lako je, zar ne? Ko kaze da je taj i taj lopov? Pa kako ko, pa El Muerte i to II sa foruma Krstarice....:cool:


Jeste...ja spomenuh Mirchica...ali kao odgovor na Shogunov post...
Iza svega shto sam rekao...postoje i stoje dokazi...a jako malo sam rekao do sada...a ti i tvoj kolega (Shogun) po polit. opredeljenju daleko vishe kalimerishete...tj. tuzhakate...a ko je El Muerte, pa josh II...hehehe...i to sa foruma Krste...kako za koga...
pozz
 
Zasto bi se Sumadija i Vojvodina zvali Srbija ? Ako je mogla drzava da se zove Srbija & Crna Gora, zasto nebi moglo Sumadija & Vojvodina ? Mislim ipak se vladajuca stranka na celu sa predsednikom republike slaze sa takvim stavovima koji su nam nametnuti od njima "zapadnih partnera".

S obzirom da je samo jedan mali deo sveta priznao nezavisnost Kosova - ne.

Zato što je Vojvodina autonomna u Srbiji, a ne kao Crna Gora koja je činila zajednicu s njom. A i da ne zaboravim da Centralna Srbija nije samo Šumadija.
 

Back
Top