Da li je okej osvetiti se bivšima?!

Ne, nema niceg dobrog u tome niti ista dobijam...

Jednostavno odem kad vise ne vidim nista da moze da se ispravi i popravi kod nas...

Kad me ljudi pitaju za njih i kako je bilo ja kazem onako kako jeste bilo i dobro i lose jer da je bilo sve dobro ne bih se ni razisli...

Ja sam tip koji trpi i pokusava da ipravi stvari i radi na tome da se popravi situacija i rese problemi i u tom procesu izbegavam svadje koliko mogu i vredjanja i indirektna ponizavanja dok druga strana sve to sto ja ne radim radi pa tako da ne mogu da kazem da su bas bile dobre osobe i da im je uvek bio vazan novac, moc, i status vise nego sama veza i ljubav i postovanje u njoj.Jedna je bila psiho i mrzela je sve oko sebe pa i svoj zivot i sam zivot i samo mracila i suicidirala...

Nisam zalio dugo za ni jednu od njih ozim za ovu poslednju jer su bila ista interesovanja i slucni karakteri i bio je tu najveci potencijal da to uspe ali daljina i njena zelja za lagodan luksuzan zivot sa putovanjima, je bila jaca od nase veze i ljubavi i to je presudilo i naravno pretrpeo sam indirektne uvrede i ponizenja i na kraju me je ispalila na najgori moguci nacin za koji nisam se nikad nadao.

Tako da njoj zelim sve najbolje osim u ljubavnim odnosima tj na tom polju jer je istu ubila u meni i dala joj gorcinu i gotovo ubila nadu za nesto novo jer oko mene ne skacu zenske u red pa da biram kao sto je ona imala "drugove" sto su jedva cekali da se nasa prica srusi da ulete i udovoljavaju joj bez ikakve spontanosti i osecaja povezanosi...

Tako da joj ne zelim srecu u ljubavi i tesko mi je i da komuniciram vise s njom jer ne zelim da slusam i eventualno dozivim neko njeno indirektno ili nesvesno vredjanje mene...
Ne zelim da joj nalomim sve sta mi je lose uradila tj isto je rekla i kakve posledice i dan danas nosim zbog nje jer nije vredno ako nije shvatila tada kad smo pricali a takodje ne telim da ispadnem kreten i zlikovac jer ja to uvek budem krivac i glavni negativac na kraju...
 
Heh šta fali malo osvete bivšima? 😝 Ovdje ti se svete kad nekom obrišeš ili edituješ post a inače su sveci i opraštaju bivšima, moš misliti :zcepanje:

Nije isto kad nekog poznajes i umao si plus nesto s njim nego sa nekim koga uopste ne znas i nikad nisi video niti imao nesto zajednicko i slicno i naravno da ti je lako njemu da ebes mater i da mu se izbesnis i vratis istom merom pa i grdje...
 
Heh šta fali malo osvete bivšima? 😝 Ovdje ti se svete kad nekom obrišeš ili edituješ post a inače su sveci i opraštaju bivšima, moš misliti :zcepanje:
Daleko sam od dobrih, ali se ne svetim nikad nikome.
Dosad , ne znam za ubuduće. 😁
ali ako su oni bivši, i ako sam završila sa njima, što bih im posvećivala više i sekund pažnje ? Možda bih drugačiji stav imala da je mene neki ostavio, pod lošim okolnostima, pa ko zna... Ali ovako, kako je bilo dosad, niko mi ništa nije bio kriv da bih mu se nešto kao "svetila".

Jedan kolega je jednom zapeo , kao : "sad, sad , ajde tom kolegi da uradimo to i to, i on je nama, ajd da mu vratimo". Naravno da nisam. Ne dobijam ništa ako uradim isto što i on. Ja postajem kao on. Nije mi to cilj. Ja gubim time. Ako uradim ono što je on uradio, isti smo. A nismo isti. Ja idem svojim pravcem, i svojim putem.
 

Back
Top