Da li je "misionarska poza" najbolja?

Da li je "misionarska poza" najbolja?

  • Da

    glasova: 6 27,3%
  • Ne

    glasova: 4 18,2%
  • Samo kao deo tokom seksa

    glasova: 11 50,0%
  • Svejedno mi je

    glasova: 1 4,5%

  • Ukupno glasova
    22

Antihejter

Iskusan
Poruka
5.984
Sudija: "Kako i kad ste primetili da vam je supruga mrtva?"
--"Za nekih 3-4 dana, mislim, sex je bio isti samo se suđe gomilalo"

:lol:

Nisam na LjiSu redovno, ali kad god dođem "zakačim" fazon "....i ona tako leži i raširila noge", ili Paula "...da raširim noge"

Pa sam se začudio, "širenje nogu" je ustvari najdosadnija poza :lol:

@Paula ? Zar i ti sine Brute, ja sam mislio da si kreativnija barem ti, da ti ne šaljem sad "Kama sutra"

I tako. Omiljena poza? Poza koju izbegavate?
 
Sudija: "Kako i kad ste primetili da vam je supruga mrtva?"
--"Za nekih 3-4 dana, mislim, sex je bio isti samo se suđe gomilalo"

:lol:

Nisam na LjiSu redovno, ali kad god dođem "zakačim" fazon "....i ona tako leži i raširila noge", ili Paula "...da raširim noge"

Pa sam se začudio, "širenje nogu" je ustvari najdosadnija poza :lol:

@Paula ? Zar i ti sine Brute, ja sam mislio da si kreativnija barem ti, da ti ne šaljem sad "Kama sutra"

I tako. Omiljena poza? Poza koju izbegavate?
Ima jedan indijski stand up komicar, koji se zezao na temu kama sutre, pa kao pita publiku: „Svi ste culi za kama sutru, zar ne? I jeste li videli o kakvom se tu lomatanju radi? Samo da vam kazem da je to sve podvala braon coveka. Dva Indijca su sela, nacrtala svakave nemoguce poze od kojih samo mozes da dobijes povredu kicme ili grc u nozi i rekla:“Hajde da kazemo da je ovo jako misticno, dolazi sa istoka i vrhunac je seksualnog spajanja, pa da smejemo i gledamo kako se belci lomataju“
:) :)
 
Sudija: "Kako i kad ste primetili da vam je supruga mrtva?"
--"Za nekih 3-4 dana, mislim, sex je bio isti samo se suđe gomilalo"

:lol:

Nisam na LjiSu redovno, ali kad god dođem "zakačim" fazon "....i ona tako leži i raširila noge", ili Paula "...da raširim noge"

Pa sam se začudio, "širenje nogu" je ustvari najdosadnija poza :lol:

@Paula ? Zar i ti sine Brute, ja sam mislio da si kreativnija barem ti, da ti ne šaljem sad "Kama sutra"

I tako. Omiljena poza? Poza koju izbegavate?
To je rečeno da zvuči seljački
ako mene pitaš za jednu temu
mrzi me uvek da stavljam navodnike
to podseća na nebrojeno mnogo vremešnih čak i crno-belih filmova u kojima žena leži na senu sa raširenim nogama, a muškarac preko nje
deluje zavodljivo nekad... jer je onako telesno, seljački, animalno
kao ona scena sa Štimcem koji mesi sisse
sinonim za daj da mu dam, daj da se jeb.emo
ne znam šta nije jasno
 
@Paula ? Zar i ti sine Brute, ja sam mislio da si kreativnija barem ti, da ti ne šaljem sad "Kama sutra"

I tako. Omiljena poza? Poza koju izbegavate?
Kama sutru imam, od jednog ljubavnika sam dobila pre skoro 25 godina
čitali smo je zajedno, barem one razumljive delove :lol:
 
Ima jedan indijski stand up komicar, koji se zezao na temu kama sutre, pa kao pita publiku: „Svi ste culi za kama sutru, zar ne? I jeste li videli o kakvom se tu lomatanju radi? Samo da vam kazem da je to sve podvala braon coveka. Dva Indijca su sela, nacrtala svakave nemoguce poze od kojih samo mozes da dobijes povredu kicme ili grc u nozi i rekla:“Hajde da kazemo da je ovo jako misticno, dolazi sa istoka i vrhunac je seksualnog spajanja, pa da smejemo i gledamo kako se belci lomataju“
:) :)
Pa ne znam šta da kažem, osim da je čovek nije pažljivo čitao
uopšte fora nije u pozama
 
Nemam dovoljno iskustva da bih mogao da raspravljam o velikom broju poza (misionarska sasvim okej, ali kao deo čina, pa sam tako i glasao), a i što rekoše iznad, čemu tolike poze iz Kama sutre ako ćeš da ušineš vrat ili ko zna koji deo i zaradiš grčeve.

58729542.jpg
 

Back
Top