Da li je Isus Hristos Bog?

JA KOJI JESAM

Poznat
Poruka
7.768
Trebao bi da znas da je Biblija Bozja rec.

Ja znam da nije.
Biblija je interpretacija apsolutnih znanja a ne Božija riječ.

Ispravka: BIbija je jedna od mnoštva interpretacija apsolutnih znanja sa dodatcima koji to znanje iskrivljuju,
nagovarajući pri tom biće u čovjeku da se dobrovoljno odrekne svoje direktne veze s Bogom.

Poslednja izmena:

aeternum

Elita
Banovan
Poruka
15.710
Ja znam da nije.
Biblija je interpretacija apsolutnih znanja a ne Božija riječ.

Ispravka: BIbija je jedna od mnoštva interpretacija apsolutnih znanja sa dodatcima koji to znanje iskrivljuju,
nagovarajući pri tom biće u čovjeku da se dobrovoljno odrekne svoje direktne veze s Bogom.
Misliti i znati su dve razlicite stvariti mislis a ne znas,
odavno je dokazano jos u 20 veku da je Biblija Bozja rec.

Glasnik.

Buduća legenda
Poruka
34.413
Isus je rekao:" Ja sam Bozji Sin."
a ti neces da prihvatis Bozju rec nego verujes u izmisljotine.
Opet vadis izvan konteksta i iznosis neistine.
Isus i Otac su odlucili da uzmu ulogu Oca i sina, kaze apostol Pavle.
Jer je Isus svojom odlukom i predlogom uzeo oblicje coveka i zauzeo mesto Adama, bozjeg sina.
Jer kao sto je kroz jednog coveka dosao greh i smrt na sve ljude.
Tako je kroz jednog coveka doslo spasenje na sve ljude, kaze biblija.
Tako je ispunhena pravda.

aeternum

Elita
Banovan
Poruka
15.710
Zasto pises lazi
Tebi je van konteksta kada Bog kaze za isusa da je on Bozji SIN?
hajde smesno je to kako se opravdavas u ostalom to je tvoj greh pred Bogom
veruj sta hocesJa sam navela Bozj urec Biblijske citate da je Isus Bozji Sin
https://forum.krstarica.com/threads/isus-hrist-bozji-sin-svedocanstvo-boga.650812/
Evo ja sve sto iznosim je Bozja rec a to je ISTINA.

Sam Bog je sa neba posvedocio nakon Isusovog krstenja u vodi…da je ISUS njegov SIN

Svedocanstvo Boga JHVH Jehove da je Isus njegov Sin, tj Sin Bozji...

I gle, glas s nebesa progovori: Ovo je sin moj ljubljeni, u kome je moje blagovoljenje.
(Matej 3:17)

Dok on još govoraše, oblak sjajan zakloni ih, i, gle, ču se glas iz oblaka koji reče: Ovo je Sin moj ljubljeni, na kome je moje blagovoljenje; njega poslušajte! (Matej 17:5)
I ču se glas s nebesa koji progovori: Ti si sin moj ljubljeni, u kome je moje blagovoljenje! (Marko 1:11)
I dođe oblak te ih zakloni, i iziđe glas iz oblaka: Ovo je Sin moj ljubljeni, njega poslušajte! (Marko 9:7)

i siđe na nj Duh Sveti u telesnom obliku kao golub, i ču se glas s neba koji progovori:
Ti si Sin moj ljubljeni, u tebi je moje blagovoljenje!
(Luka 3:22)

Jer on primi od Boga Oca čast i slavu kad dođe k njemu glas: "Ovo je sin moj ljubljeni,
u kome je moje blagoslovljenje." (2. Petrova 1:17)

Isus je sam za sebe rekao da je Bozji sin a ne Bog.

On se uzdao u Boga; neka mu pomogne sad, ako ga voli,
jer govoraše: "Ja sam Sin Božji".
(Matej 27:43)

Isus kaze: " Moj Otac je veci od mene" Jovan 14:28

Glasnik.

Buduća legenda
Poruka
34.413
Tebi je Bozja rec laz eto sam si sada priznao
Jel znas sta Bog kaze takvima?

Isaija 5,20Teško onima koji zlo zovu dobro, a dobro zlo, koji prave od mraka svjetlost a od svjetlosti mrak, koji prave od gorkoga slatko a od slatkoga gorko.
Znas a ipak se sluzis neistinom?

21,8A strašljivima i nevjernima i poganima i krvnicima, i kurvarima, i vračarima, i idolopoklonicima, i svima lažama, njima je dijel u jezeru što gori ognjem i sumporom; koje je smrt druga.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.