Da li je Drazi mesto na fresci?

Комунисти, шта ћете да радите када будемо рехабилитовали Недића ?
Никад није био ни опсораван, од нормалних, само од будала које је голи оток промашио...

НЕДИЋ КАНОНИЗАЦИЈА2 (1).jpg
 
Na kraju dana ako se dozvoli jednom Draži, treba li sutra da očekujemo i npr. Radovana Karadžića ili Ratka Mladića ili ... Bog zna koga ?
O tome ja pričam
Ратко и Радован нису Бог зна ко!
Они су великани српског народа, људи који су спречили нове НДХазије.
Људи у ранагу Карађорђа, Степе, Бојовића, Пашића и кад тад ће заузети
заслужено место у српској историји и уџбеницима.
 
Katolibani i krivoslavci na istoj strani. Zbog takvih ogavnika i jeste crkva na lošem glasu, jer će nedela pojedinih fašista lepiti na čelo čitavoj crkvi.

Јел знаш да је СПЦ преко Иринеја Буловића учествовала са католицима у заједничком већању, пре канонизације усташког монструма Степинца?

Нису се сложили, али су унели ''клерикални легитимитет'', ко и сваки дебили што саде тикву с ђаволом из Ватикана...
 
Dok mu nad narodom vrše genocid u Jasenovcu, žive spaljuju po crkvama, odvode na prinudni rad u Francusku i Nemačku za to vreme se Maneken sa Ravne Gore manekeniše na Zlatiboru, slavi slavu sa po 200 gostiju i kumuje na krštenjima nepoznatim ulizicama
Pogledajte prilog 1541278Pogledajte prilog 1541279

I pored toga što su tvoji bili saradnici okupatora ipak ste pošteđeni i preživeli ste, partizani su imali milosti i nisu vam se osvetili, a da su kojim slučajem pobedili četnici oni bi zaklali celo moje selo i pola Leskovca i ja danas ne bih pisao ovde.
I pored toga što su tvoji bili saradnici okupatora ipak ste pošteđeni i preživeli ste, partizani su imali milosti i nisu vam se osvetili, a da su kojim slučajem pobedili četnici oni bi zaklali celo moje selo i pola Leskovca i ja danas ne bih pisao ovde.
Што ли не слави код куће?
Партизанске лажи су толико провидне да верујуће у њих треба прогласити ограниченим особама.
Тито и цео партизански штаб имали су ганц нове униформе за разлику од народне војске, коју је као
што се види са ових фотографија обукао сам народ.
 
Jes, veruješ malo sutra. Deklarativno jer je to in, nisi dobar četnik ako se ne deklariš kao turbo vernik. Kažeš da si ateista automatski nisi ni Srbin.
Па ти и ниси, Бугарин си. Од када се твоји бију са четницима?
Од турског вакта или тек од Брегалнице?
 
Јел знаш да је СПЦ преко Иринеја Буловића учествовала са католицима у заједничком већању, пре канонизације усташког монструма Степинца?

Нису се сложили, али су унели ''клерикални легитимитет'', ко и сваки дебили што саде тикву с ђаволом из Ватикана...
Jeste... tako je i Nikolaj Velimirović za njih monstrum... a u stvari ste isti vi krivoslavci i katolibani. Namećete crkvi ultranacionalizam i kaljate nešto što treba biti središte duhovnosti a ne nacionalizma, što onda daje argumente atesitima da blate čitavu crkvu i sam fenomen duhovnosti.
 
Jeste... tako je i Nikolaj Velimirović za njih monstrum... a u stvari ste isti vi krivoslavci i katolibani. Namećete crkvi ultranacionalizam i kaljate nešto što treba biti središte duhovnosti a ne nacionalizma, što onda daje argumente atesitima da blate čitavu crkvu i sam fenomen duhovnosti.
Њет друг...

Само ти преносим инфо... Црква је одувек била духовна па све остало, док ви глупљи од Ње не изуместе паметнији редослед
 
Проблем пораженог оптужити за злочине.
Мученик је, не постоји сем Карађорђа још један такав, који је заложио све за Србију.
Претерујеш у оксудности...

Цар Лазар је највећи ''заложник свега'' за Србско...
 
Jeste... tako je i Nikolaj Velimirović za njih monstrum... a u stvari ste isti vi krivoslavci i katolibani. Namećete crkvi ultranacionalizam i kaljate nešto što treba biti središte duhovnosti a ne nacionalizma, što onda daje argumente atesitima da blate čitavu crkvu i sam fenomen duhovnosti.
Како те није срамота толико се брукати?
Римокатолицизам је изнад националности.
Православне цркве су све народне, не националне.
 
Претерујеш у оксудности...

Цар Лазар је највећи ''заложник свега'' за Србско...
Давно то беше, друга времена, другачије се размишљало, био носилац и цркве и државе.
Карађорђе није морао да се враћа из Бесарабије а Чича није морао дизати устанак.
Није морао на крају ни остати, Мусулин га је молио да пође са њима у егзил.
Треба то ценити.
 
Ajde ne lupetaj bzv. Ne pljujem crkvu nego trovače crkve. Napravi razliku ako si sposoban
Ви сатанисти сте убили Владику Јоаникија зато што се састајао са окупаторским намесницима.
Ви сте зло неописиво, вукови у јагњећој кожи.
 

Back
Top