Da li je cistiji seks potpuno goli partneri ili delimicno obuceni?

Askari

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.604
Pozdrav,

Desava se da se pitamo sta je bolje. Vodjenje ljubavi kao potpuno goli ili delimicno obuceni i da li oni koji su delimicno obuceni prljavi jer nakon seksa se tijela oznoje i ponekad smrde. To se najcesce desava partnerima koji zure na posao i otkriju samo donji dio tijela sa obucenom majicom ili kosuljom. Da li su takve osobe koji odu na posao prljavi i neuredni?
 
Vodjenje ljubavi kao potpuno goli partneri bez odjece je po mom misljenju bolje jer se time pojacava energija kad se spoje tijela. Da li u tome ima emocija i naravno poslije seksa se okupati.
ma slatko je i kad joj dignes suknju, smaknes gace (ili jos bolje gurnes u gace) i onako obucenu sa vrata ... :prstic:
 
Boze sacuvaj pitanja. Oboje je super, sto se tice majice presvuces je boze, pa neces valjda u toj majici na posao.

Ja sam znao primjerice obaviti seks u autu u majici ujutro, a u autu sam ima drugu spemnu majicu, a pocimao raditi u 2. Nakon toga obuces drugu majicu i namirises se dosta (i to moras imati u autu spremno i vlazne maramice) i ka novi na poslu osim sto mi je friz malo pokvaren ali hebe mi se.
 
Pozdrav,

Desava se da se pitamo sta je bolje. Vodjenje ljubavi kao potpuno goli ili delimicno obuceni i da li oni koji su delimicno obuceni prljavi jer nakon seksa se tijela oznoje i ponekad smrde. To se najcesce desava partnerima koji zure na posao i otkriju samo donji dio tijela sa obucenom majicom ili kosuljom. Da li su takve osobe koji odu na posao prljavi i neuredni?

chek da razmislim.......
 

Back
Top