Da li je bolje?

Kostima ti iseče penis dok je drpaš.



anorexia-bikini.jpg




:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Ovo je MNOOOOOOOOGO sokantno!!!!!!!!!
Odvratno,bolesno,jadno,tuzno.....ma grozno!Zalosnije je sto se devojcice ugledaju na takve anoreksicne manekenke.Preteruju sa dijetama,narusavaju zdravlje...nemam reci!
Volim da vidim devojku sa lepim oblinama...u kompletu sa slatkom facom.....Ali,ja se ne pitam....Sto se tice muskog roda....nekada su me privlacili mrsaviji a sad vise volim krupnog ,atletski gradjenog tipa...moze da ima mali stomacic,to ume da bude tako slatko.....:rumenko:
 
Kostima ti iseče penis dok je drpaš.



anorexia-bikini.jpg




:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Ovo je MNOOOOOOOOGO sokantno!!!!!!!!!
Odvratno,bolesno,jadno,tuzno.....ma grozno!Zalosnije je sto se devojcice ugledaju na takve anoreksicne manekenke.Preteruju sa dijetama,narusavaju zdravlje...nemam reci!
Volim da vidim devojku sa lepim oblinama...u kompletu sa slatkom facom.....Ali,ja se ne pitam....Sto se tice muskog roda....nekada su me privlacili mrsaviji a sad vise volim krupnog ,atletski gradjenog tipa...moze da ima mali stomacic,to ume da bude tako slatko.....:rumenko:

sutra te vodim na rucak u Alla Lanternu....

tvoj atletski xx
 
Ne znam da li bi ja uoshte trebala pisati ovde s obzirom da mi je kod mushkaraca presudan duh,inteligencija i sharm...:D
:klap: Bravo, ja isto tako razmisljam... kada pogledam u necije oci, ja negledam samo u njenu spoljasnju lepotu nego gledam je i unutra :rumenko: kada je devojka inteligentna, sharmantna, ima smisao za humor i kada je simpaticna... nemora uopste da izgleda extra :cool:
 

Back
Top