Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.7 (Ima li posla u Srbiji)

(Finalna anketa za Volume 7) U Srbiji:

  • Ima poso

    glasova: 4 33,3%
  • Nema poso

    glasova: 0 0,0%
  • Prangije uvek

    glasova: 0 0,0%
  • Kanđžilošu za đžaba

    glasova: 1 8,3%
  • Igraju u porculanski tanjir

    glasova: 3 25,0%
  • Pametni ko muško jagnje od 3 godine

    glasova: 4 33,3%
  • Solarni paneli su budućnost

    glasova: 1 8,3%

  • Ukupno glasova
    12
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1585257442792.png
 
Jesi čuo šta je pre rekao ministar finansija dr Zgembo Adislić?

Za ovog jolpaza nisam čuo,ali sam nešto naučio od jednog Srbina.Naime on je daleko dogurao i bavi se baterijama u Nemačkoj.On je takođe nešto naučio od onog u Americi što ga je pitao za bateriju.Kratko i jasno mu reko da mu treba baterija tog gabarita kao i napona.Srpska posla odmah je počo sa savetima da to mora ovako onako.Ovaj mu je odgovorio samo:završili smo sa razgovorom i produžio dalje.To pozdravljam i tako se radi bez dileme.
 
U Njujorku fali 20.000 respiratora. Cenim da bi bolje bilo za same americke gradjane da se deo novca koje trose za ubijanje ljudi sirom sveta, vojne vezbe, baze , okupacije potrosio na kupovinu ove opreme? A sta mislite @Sizif i @William F. Buckley ?
Боље би ти било да научиш основе економије. Ја сам наиме приметио да ти уопште ниси тупав колико се правиш. Мсм, срамота је да се ваљаш у блату ако баш не мораш.

Нико нормалан не наручује 550 маски ако му годишње треба 175.
 
da, video sam to...kažu da je milutin baš dobar čovek...jel istina? ti si valjevac
i šta je sa tim valjevom? zašto tamo?
Do mene je jedino došla priča da se na nekom skupu zarazila masa ljudi, koji su opet zarazili masu lekara i medicinskog osoblja u Valjevskoj bolnici, pa je sad situacija prilično dramatična, nemaju dovoljno lekara, ovi bolesni su svi kod kuće u karantinu. Sutra idem tamo pa možda saznam i nešto više.
 
Do mene je jedino došla priča da se na nekom skupu zarazila masa ljudi, koji su opet zarazili masu lekara i medicinskog osoblja u Valjevskoj bolnici, pa je sad situacija prilično dramatična, nemaju dovoljno lekara, ovi bolesni su svi kod kuće u karantinu. Sutra idem tamo pa možda saznam i nešto više.
Jesi li siguran da je to pametno? Ako zatvore Beograd, nećeš moći nazad kod svojih? Znam da ideš do ćaleta, ali razmisli.
 
Ja sam juče isto postavio to pitanje.
Očigledno je negde gde nema interneta, a to sigurno nije kućni karantin.
Bojim se da je zaglavio neki mnogo ozbiljniji problem od kućnog karantina.
Bilo bi najlepše da se varam, ali u bolnice je zabranjeno unositi telefone
.

Ne mora da znaci, kako gde.

Ja moram jos jednom da kazem da je Pobedonoscev samo opor i prek u recima, a da pola i vise ne misli tako kao sto napise, ako ne i sve.

I zato mu zelim(o) ozdravljenje.

Jel bi smeo neko da prenoci samnom u sumi na Goliji?

U sumi da, s tobom ne. :lol:
Ni u Italiji se ne može ići ne samo iz grada u grad, nego ni iz sela u drugo selo.
Od juče na dozvole za slobodno kretanje se mora ubeležiti mesto odakle krećeš i mesto gde ideš.
Nešto se šuška da će sve ovo biti produženo do 7. meseca.

Ma kakvi, do tad ce u Italiji uveliko sunce da sija i da rastera virus. Uostalom, ko bi ovo mogao podneti duze i od mesec dana?
neces ti nigde van stana.

Ovo ce da potraje. Makar 2 godine.

Ne lupKaj. Svoje strahove ostavi za neko drugo mesto.

Ko bi to normalan primio nekoga ko opravdava bombardovanje Srbije.....šta je tebi.
imao je tiksi odličan odgovor na njihov poziv...baš odličan
msm stvarno, zaebavaju čoveka dve godine, odobravaju bombe, vole nato, ke_njaju po srbiji, a onda dođi na piće...pa jel to normalno???

Ja stvarno ovde moram da se umesam jer vec vise puta ponavljate jedno te isto narocito Sirmijum, mislila sam da je sala....nije opravdavao, vec analizairao uzrok iz svog ugla.

Za bombardovanje nema nikad i nikakvog opravdanja, ali kad se uzme u obzir celokupna nasa politika tada i vec vise godina unazad, skoro deceniju, sigurno smo mogli mnogo pametnije da postupimo i izbegnemo neke stvari a mozda i sve.
Ja već dvanaest godina umesto vakcine jedem koru od limuna koja pored vitamina C ima neke zdrave sastojke.
Za alergije, ako su zbog polena, najbolje je uzimati lokalni organski med.
Ukoliko je alergija na *******iju znaš već i sam šta i kako samo je tu još i potrebno neko sredstvo protiv moderacije.

Takodje, ustvari, to mi je "najsladji" deo limuna, ta kora. Tek sam i sama nedavno saznala da sadrzi i druge zdrave materije pored vitamina C.
ili ono...verujem u Boga, pravoslavac sam, hoću monarhiju i odmah sam klerofašista...pazi, klerofašista! šta je uopšte to?

Mislim da to nije definicija klerofasiste, vec to da zeli druge da protera na verskoj osnovi, izmedju ostalog. Tako da to ne vazi za tebe.
Takoe.

Jesi video kako se *******ija usrala, znaju da će i njihova imena biti javno objavljivana ali povodom drugih razloga.
Koje bolesno ponašanje, nisu osudili bombardovanje Srbije a ovamo se šatro brinu za zakon.
Ne mogu da verujem koliko su pali nisko.

PS podržavam javno objavljivanje imena svih onih koji su zaraženi a ne pridržavaju se karantina.

Ja ne podrzavam, podrzavam da idu u zatvor i da se drugima ne uvode stroze mere zbog takvih, ali javno objavljivanje zarazenog ne, dosta ce mu biti i njegove muke.
boze daj joj pameti...:pop:

A zar se nisi i ti zalagala protiv vakcina?
 
Kerkira proglasena je svetska pandemija

Znaci vise nema zemlje sveta gde nema ovog virusa.

I taj virus ce da se navraca godinama. Dok ga na kraju ne prelezi makar 90% populacije i stvori imunitet

Tek tada ce donekle biti iskorenjen dok ponovo ne mutira.

Sutra da se prekine lanac dalje zaraze u Srbiji, otvoricemo opet granice , opet ce doci neko bolestan u Srbiju preneti virus drugima i opet krece cela prica iz pocetka.

Koliko god to surovo delovalo jedino resenje je da ga svi prelezimo. Pa ko prezivi prezivi, ko umre - umre :(

Uglavnom to ce da traje par godina kazem ti dok svi ga na kraju ne prelezimo ili dok se ne pronadje vakcina u medjuvremenu.

Ali obzirom da je ovaj virus baziran na SARS-u i da je od epidemije sarsa u kini proslo skoro 20 godina i jos nema vakcine , nemam bas neka visoka ocekivanja po tom pitanju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top