Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Не плаћам Бус Плус (не треба ми), а трошим десетине хиљада евра на софтвер годишње. (због фирме мора све да буде легално, и на мом личном рачунару који носим, а и службеним рачунарима).

Тако да знаш да је и то могуће.

Ti od tog softvera zaradjujes.

MI ga koristimo u "edukativne" "neprofitne" svrhe....
 
Da, ovo je baš hrišćanski napisano. Aj ta loša psovka, nego opravdanje lopovluka. Vidiš, zato ti i jesi gde jesi, na mragini društva, nebitan i nesrećan.

Grohotom se smijem.... Grohotom....

the-pirate-bay-i-love-u_o_666921.jpg


 
keva ti u americi?
pa šta ćeš ovde čoveče?
izgleda da za ameriku nisi baš dobar sistem inženjer, a?:hahaha:
Пет година живота преко баре, доста је. Овде се са добром платом боље живи него тамо. Наравно, причам у своје име... а свакоме саветујем да оде и да види како је, да проба, па нека сам одлучи.

Предност моје струке је што могу да бирам где ћу да живим а где да радим. Најбоље је живети у Србији а радити за Амере, и то је управо оно што сам ја одабрао.
 
Evo ja prvi ne plaćam busplus i to javno priznajem. I ne koristim ga. :mrgreen:
Polako će svi ti torenti da nestanu, jer su plaćeni strimeri, poput Netflixa ili HBO Go sve jeftiniji i sve bolji. Možda neće da nestanu potpuno, ali će ih koristiti samo ovi što se snalaze i imaju zmiju u džepu.
Taj netflix i HBO i još neke, da mi daju besplatno ne bi ih gledao. Čak i da oni meni plate bila bi ista situacija :hahaha:
 
Пет година живота преко баре, доста је. Овде се са добром платом боље живи него тамо. Наравно, причам у своје име... а свакоме саветујем да оде и да види како је, да проба, па нека сам одлучи.

Предност моје струке је што могу да бирам где ћу да живим а где да радим. Најбоље је живети у Србији а радити за Амере, и то је управо оно што сам ја одабрао.
znao sam da si strani plaćenik
 
ja imao hbo, a igru prestola skidao sa neta, upalio ga nisam :lol:

normalno. Ovako na miru gledas kad ti je volja , pauziras ,odes da pisas,. veceras, pricas na telefon ma sta god....

Ne blesis u ekran i ne cekas 8 sati

Plus gledas ranije pa vadis rifketu mast koji ceka 8 uvece kod nas da gleda na netflixu a ti gledao pre njega satima jer je prva premijera za amerikance dan pre nas :lol:
 
normalno. Ovako na miru gledas kad ti je volja , pauziras ,odes da pisas,. veceras, pricas na telefon ma sta god....

Ne blesis u ekran i ne cekas 8 sati

Plus gledas ranije pa vadis rifketu mast koji ceka 8 uvece kod nas da gleda na netflixu a ti gledao pre njega satima jer je prva premijera za amerikance dan pre nas :lol:
Dobro, tvoje mišljenje o ovoj temi vredi jednako kao i o ekonomiji, politici i svemu ostalom, znači baš ništa. Da bi raspravljali o ovoj temi, morao bi da znaš šta je Netflix i kako radi, kao i šte je HBO GO i HBO On Demand i kako rade.
 
Za koga radu Sisoje?


Ako se šišoje smeje kao lud na brašno na svaku jaguarkinu poruku, za koga onda radi jaguarka?
Nisam vidovit i nemam kuglu.

Drugo ako na nekog explicitno pokažeš, može me tužiti. Jer ovde skoro svi znaju moj identitet koji i ne krijem jer me službe "poznaju i drùže se" od 2012. Od kad sam ukažao na visoku državnu korupciju i pisao kolumne za Tab.loid o raznim aspektima udruženog zločinačkog pothvata.
Još sam i u osobnom sukobu sa Vodjom.

Možeš da analiziraš razne aktere, aspekte i njin opus.
 
Poslednja izmena:
Sa tim što na njima možeš da vidiš jedno 95% novih filmova i serija. :lol:

Ja nisam našao ništa interesantno u tim novim filmovima i serijama...što se mene tiče, može i da ih nema.
Filmovi sa 3 glumca u nekim zatvorenim prostorima uz obilje brzih scena gde se ne vidi pola radnje uz brdo veštačkih zvučnih efekata uopšte mi nisu nešto posebno.
 
Пет година живота преко баре, доста је. Овде се са добром платом боље живи него тамо. Наравно, причам у своје име... а свакоме саветујем да оде и да види како је, да проба, па нека сам одлучи.

Предност моје струке је што могу да бирам где ћу да живим а где да радим. Најбоље је живети у Србији а радити за Амере, и то је управо оно што сам ја одабрао.
Što je to po tebi dobra plaća za Bg a što za ostatak?
 
Ja nisam našao ništa interesantno u tim novim filmovima i serijama...što se mene tiče, može i da ih nema.
Filmovi sa 3 glumca u nekim zatvorenim prostorima uz obilje brzih scena gde se ne vidi pola radnje uz brdo veštačkih zvučnih uopšte mi nisu nešto posebno.
Poslednji Mišn Impasibl je bio sasvim OK.

Jedino što je karta za bioskop bila skupa. Šalim se
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top