Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.5

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto je glasanje bilo javno, evo sređen uvid u izborni materijal
ZBIR891162215
BiračNisu glasaliMoćni MučanjZlogradi Otvorenih SrcaVaš Domaćin MoljacNevažeći
Reefer20
Motorcyclist16
Тихи13
Neš Bridžiz11
De_Sisti11
sirmijum10
Moljac648
Победоносцев7
моћна длакава стрвина7
Rayela7
Sizif61
JeanColdHand7
Kerkyra5
franak5
Jami195
tab5035
crnicrnja5
HEFESTOS 15
Emihs4
~zmaj~4
Nosferatu___23
veliki krang12
Esad Dzudo2
Stojkov Menidjer2
Muertero2
Tenkre2
frootsman2
de.omnibus.dubitandum1
Vasilij Zajcev1
moonja..1
Громовик1
26001
mijak1
peti ligament1
Stevcina zabica1
Nina1
Edmond_Dantès1

Ovo je predstava i šarada i opit kako će izgledati stvarni izbori....vodili smo dok bugarski vlakovi sa LJiS nisu dovedeni...posle se štelali uvjeti.
 
Јесте од помоћи што су енглески и немачки различити- али не верујем да ћу икад доћи дотле да ми шпанске речи упадају у енглески- превише га добро знам за то. :mrgreen: Али ми може отежавати учење шпанског својим Вечним Присуством.
напротив, значајно ће ти олакшати и убрзати учење шпанског... много брже се памте варијације речи него потпуно нова реч.

Bila je neka lujka na instagramu koja je ponavljala Has Mo Kar
Једаред сам гледао два цигана како се свађају у возу... дерњају се на циганском, али у свој тој дерњави псују на српском хах.

sudjpulabeljitaznacipopusismikurac.
Зар није ''асум каре''?

Glasovao za domaćina što mu babo vodao magarce preko Mučnja. A, ti za koga?
За јединог правог домаћина ове теме, Тихомира Голијског.
 
jasno se radi o organizvanom kriminalu. Gledam podneli neki tuzbu http://efektiva.rs/aktuelnosti-efektiva/potrosaci-aktuelnosti/prva-kolektivna-tuzba/. Nemam problema ni sa telefonom( a cetiri preplate), strujom( oko 7000-8000) mesecno. Jedino postoji ocigledno neki dogovor izmedju izvrsitelja i jkp. I kao ne treba seci glave. Ako su u monarhiji isto vladali, kao i ova govna danas, onda onda je odsecanje glava sasvim opravdano.
Šta, imaš problem sa izvršiteljima?
 
Мало једно, мало друго.

Хоћу нешто што бих могао заправо да користим, али и да га волим.
Meni je grcki postao jako simpa u poslednje vreme, nesto sam primoran da radim s njim, ali sam otkrio da me jako zabavlja.

S druge strane, bavio sam se malo svedskim iz hobija jedno vreme, ali jednako kao i taj kraj sveta, zvuci hladno i grubo. Nije mi se dopalo.
 
напротив, значајно ће ти олакшати и убрзати учење шпанског... много брже се памте варијације речи него потпуно нова реч.


Једаред сам гледао два цигана како се свађају у возу... дерњају се на циганском, али у свој тој дерњави псују на српском хах.


Зар није ''асум каре''?


За јединог правог домаћина ове теме, Тихомира Голијског.
mozedabudepo15izraza.romskobugarskiromskorumunskiromskosiptarski.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top