Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu?

Šta je bolje imati?

  • 1.000 m2 u Ojmjakonu

  • 400 m2 u Kuli

  • 50 m2 u Beogradu

  • 1 m2 na Menhetnu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U karakteristikima je sve označeno kao "no", osim Requires renovation: Yes. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

nisu mu promakle nego misli da smo mi coravi i da necemo otvoriti link. pogledaj video prilozen uz oglas. jezivo. mislim, da je u taj stan potrebno uloziti masu love da bi se upristojio.

Šta da se upristoji kad i dalje ostaju one ograde i beton, stan je u nekoj rupi i gleda u podrume i ostale garaže i barake okolo?
 
U karakteristikima je sve označeno kao "no", osim Requires renovation: Yes. :mrgreen:

- - - - - - - - - -



Šta da se upristoji kad i dalje ostaju one ograde i beton, stan je u nekoj rupi i gleda u podrume i ostale garaže i barake okolo?

kome i ne smeta to sto si naveo dobija samo gole zidove a to i jeste realna cena. prakticno ovo je gore od ''sive faze'' novogradnje. s tim sto je ovo vraceno u sivu fazu gradnje iz 1971 (koliko se secam zgrada je iz 1971).
 
Stanovi u Grčkoj se mogu kupiti i za 6.000 EVRA

Kako kažu iz "Roman agencije" najjeftiniji je centar Soluna i uopšteno gradovi koji nemaju plaže. Kako se krećete od Soluna ka Halkidikiju, tako i cena nekretnina raste.

-VZktkqTURBXy9iMzEzMjZiMDkzZDg2NTFlZTFmMjAzM2NlYzAxNjQ4YS5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Na primer, na Kasandri, prvom prstu Halkidikija su veoma pristupačne cene stanova. Sitonija kao drugi "prst" je veoma skupa, a tu su u ponudi luks stanovi i vile. Na trećem "prstu", Atosu cene su toliko visoke da praktično ni nema nekretnina u ponudi.

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/...li-nemojte-da-se-zalecete-evo-i-zasto/tg6k8zp

Volim te i uvek cu te voleti bez obzira na ponekad nespretno odabrane slike i linkove.
 
Шта ће ти 400 квм у Кули, нећеш моћи порез да платиш, нећеш моћи да се запослиш, док у Београду стално измишљају радна места.

Ukoliko nezna da sam sebi izmisli radno mesto đžabe i sveti Beograd.Nije za upotrebu tako je moj gazda govorio i u pravu je.
 
jesi li video karakteristike? i video prilozen uz oglas tog stana od 63 kvadrata? zgrada iz 1971 sva ruinirana.

sto u centru beograda ti je sve novogradnja? U centru beograda su ti zgrade jos starije. Iz 1936

Jesi vido npr na sta lice fasade i zgrade u najstrozem centru Beograda u Svetogorskoj Ulici npr?

- - - - - - - - - -

kome i ne smeta to sto si naveo dobija samo gole zidove a to i jeste realna cena. prakticno ovo je gore od ''sive faze'' novogradnje. s tim sto je ovo vraceno u sivu fazu gradnje iz 1971 (koliko se secam zgrada je iz 1971).

dobijas stan u suvom Centru Soluna uz mala ulaganja

Ja kapiram tebe i Refeera zao vam sto su vas upecali pa vas ubedili da taj kvadrat koji ste kupili vredi 2500 evra
 
Tebi ili meni taj stan?

Клепоатри, полу жени полу ватри.

"Повољно, стан у Пирамиди, саркофаг у подруму, 140км од центра Тебе 230 евра по квадрату".

А ти би радије да гладујеш у том Београду и цркаваш у њему.

Па какав си ти то человјек?
 
sto u centru beograda ti je sve novogradnja? U centru beograda su ti zgrade jos starije. Iz 1936

Jesi vido npr na sta lice fasade i zgrade u najstrozem centru Beograda u Svetogorskoj Ulici npr?

- - - - - - - - - -



dobijas stan u suvom Centru Soluna uz mala ulaganja

Ja kapiram tebe i Refeera zao vam sto su vas upecali pa vas ubedili da taj kvadrat koji ste kupili vredi 2500 evra

nije novogradnja ali je picnuto. nek taj tvoj cifut picne pa nek okaci. a ti mi nadji takvu rupentinu u centru atine za 250 evra kvadrat pa okaci link. zato ne seri.
 
sto u centru beograda ti je sve novogradnja? U centru beograda su ti zgrade jos starije. Iz 1936

Jesi vido npr na sta lice fasade i zgrade u najstrozem centru Beograda u Svetogorskoj Ulici npr?

- - - - - - - - - -



dobijas stan u suvom Centru Soluna uz mala ulaganja

Ja kapiram tebe i Refeera zao vam sto su vas upecali pa vas ubedili da taj kvadrat koji ste kupili vredi 2500 evra

znam da de ti biti bolno ali sam stan otkupio za 300 maraka. zahvaljujuci milosevicu :) zadovoljan? (ne smem da ti kazem kvadraturu da se neslogiras). a druga dva sam kupio i nasledio. :)
 
sto u centru beograda ti je sve novogradnja? U centru beograda su ti zgrade jos starije. Iz 1936

Jesi vido npr na sta lice fasade i zgrade u najstrozem centru Beograda u Svetogorskoj Ulici npr?

- - - - - - - - - -



dobijas stan u suvom Centru Soluna uz mala ulaganja

Ja kapiram tebe i Refeera zao vam sto su vas upecali pa vas ubedili da taj kvadrat koji ste kupili vredi 2500 evra

Tixi, to nisu mala ulaganja. 15 godina sam se bavio kupovinom, renoviranjem i prodajom renoviranih stanova i odokativno ti odmah mogu saopštiti da taj stan potrebuje minimum 15000 evra ulaganja, po srpskim cenama, tamo je sigurno mnogo skuplje. Po onome što vidim na slikama:

-skidanje maltera sa zidova
-krečenje
-stavljanje izolacije
-stavljanje alu/pvc/drvene stolarije
-razbijanje maltera na podovima
-stavljanje izolacije na podovima
-parket
-zamena strujnih instalacija
-zamena vodovodnih instalacija
-stavljanje izolacije i pločica u kupatilu i kuhinji, itd, itd, itd...

Salonac, u izvornom stanju, u staroj zgradi u centru Beograda opušteno može da se nađe za 1500 evra po kvadratu,
 
Posle toga lupao u prazne šerpe.Tako se Srbi zahvaljivali Miloševiću.

Na čemu su to Srbi trebali da se zahvaljuju tom Jugoslovenu komunisti? Na Karićima, Jezdama i Dafinama, ili nekom Zabunoviću ili Radomanu? Jedino gore od Miloševića je što su na njegovo mesto došli neki DOS-ovci i sad SNS-ovci (mada je to većinom ista ekipa samo u drugim uniformama).
 
Na čemu su to Srbi trebali da se zahvaljuju tom Jugoslovenu komunisti? Na Karićima, Jezdama i Dafinama, ili nekom Zabunoviću ili Radomanu? Jedino gore od Miloševića je što su na njegovo mesto došli neki DOS-ovci i sad SNS-ovci (mada je to većinom ista ekipa samo u drugim uniformama).

Sa Dafinom Jezdom itd.nisam imao posla.Jedino sam čuo kada sam bio u Jugoslaviji za ovog Radomana Božovića.Čovek ispriča jednom penzioneru da je Radoman Božović raspisao nagradu 500 DM.za svakog ubijenog penzionera.
Nisam u toku jel su ga zbog toga smenili.Davno nisam u Srbiji jedino šta čujem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top