Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jednom mi je propala aero-konekcija u Frankfurtu zbog štrajka nekih avio smradnika.

I stavili su me u Frankfurt Šeraton, što je bilo strašno u poređenju s Four Seasons-om iz kog dolazim.

Elem, sutra neki Švaba kuca i kaže: "Aufstehen!"

Taj poklič me je kvazi-presekao, i podsetio na film The Diarrhea of Anne Frank

Sto se ne javi noskiju da prespavas kod njega. On je prilicno nastran, ali ipak ne bas kao ti

- - - - - - - - - -

To sto je neko hriscanin i Srbin znaci da je dobar covek?
Hahaha.

ne znaci

Ali bih ja voleo da bude srbin i hriscanin. A ako je hriscanin pravi svakako da je dobar covek.
 
tako je, upravo beli listići i poziv da se ne izlazi su doveli vučića na vlast tako da se odlično zna ko za koga radi

Ne, upravo svi vi koji ste mu dali "legalnost" velikim brojem izašlih ste mu dali vaše glasove. Moj nije dobio, nti može da ga ubroji u izašle, kao tvoj i Tiksijev. Na stranu što ste glasali za neke gubitnike, od kojih većina i radi u korist SNS-a. Ali dobro, ovce jesu za šišanje.

- - - - - - - - - -

ne bio bih srecan da mi se sin ozeni a cerka uda za srbina/srpkinju Hriscanina/Hriscanku sto znaci dobrog coveka/zenu

Toliko

Ti si ograničen sa svih strana, baš kao šoljica za kafu.

- - - - - - - - - -

Jednom mi je propala aero-konekcija u Frankfurtu zbog štrajka nekih avio smradnika.

I stavili su me u Frankfurt Šeraton, što je bilo strašno u poređenju s Four Seasons-om iz kog dolazim.

Elem, sutra neki Švaba kuca i kaže: "Aufstehen!"

Taj poklič me je kvazi-presekao, i podsetio na film The Diarrhea of Anne Frank

Zato danas oni koji vole Anu Frank kidaju i mokre po tvojim pristalicma crnog kamena. I u tome imaju podršku celog razumnog sveta.

- - - - - - - - - -

ja sam jednom sreo ljude na terazijama pitali me par jedan poceli mi nesto na nemackom pricati mislio sam da su me hteli nesto pitati pa sam poceo da pevam pesmu luis - opa opa neka neka.

Pa da, kad si samo i jednom bio na Terazijama. Ti Njemci češće posećuju grad od tebe. Ali onimaju keša, što tebi značajno fali.
 
Pa da, kad si samo i jednom bio na Terazijama. Ti Njemci češće posećuju grad od tebe. Ali onimaju keša, što tebi značajno fali.

nisam ti ja kriv sto imas komplekse jer zivis u gradnji iz doba tite gde pucaju zidovi pa se ovde tesis, ali jedna osoba vec pametno opisa tvoju situaciju pre svega par sati

"Teši se, Dalmatinac. Tvoja hruščovka u SRJ nikada neće biti prestižna."
 
Hoćeš da te Kotač, 2600 i ja odvedemo u grad, da se posle hfališ po selu da si faca? Ponesi svoju mesarsku pemziju od 1500 dinara da kupiš bedž "bijo sam u veliki grad". Kafu plaćamo mi, jer možemo.

Teši se, Dalmatinac. Tvoja hruščovka u SRJ nikada neće biti prestižna.

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena od moderatora:
mozes da se smejes i grokces iz te tvoje kurojebine koliko hoces. zna se ko zivi na novom beogradu a ko izdaje stanove na novom beogradu vec napomenutim bednicima koji u doticnom zive.

moki, nije ti dobar potpis, pesma ide ovako:

ya se ocurtó la luna, luna lunera
ya ha abierto su ventana la piconera, la piconera, mare...
 
I dalje, Rumunija kao najsiromašnija pokrajina EU je neuporedivo razvijenija od ruskog naroda.

Takođe, sloboda nema cenu. Bolje je imati 0 cekina, a da ne može niko iz režima da te u mraku sa'vata, nego imati 4 bitkoina kao ti, a pritom živeti u Radikaskom Raju.

Šalim se, 4 bitkoina je isto 0 cekina.

1518273126664.png
 
Ovih dana sam isao autobusom od N,Beograda do Surcina, Kada ides busom gledas kroz prozor i uocavas neke novine, Nenormalno se na tom potezu gradi ,cini mi se da ima oko 40tak velikih objekata do 4~6 spratova, Cini mi se vise nego ikad,taj put od Grand kafe do Surcina se bas popunio i otisao u sirinu, Da li su u pitanju Krajisnici ili neki drugi ne znam tek dobicemo par hiljada novih sugradjana na tom pravcu, Ima i dosta firmi ,hotela ,stovarista. Da li je dolazak Vansija na aerodrom ovu lokaciju nacinio atraktivnom?
 
Ovih dana sam isao autobusom od N,Beograda do Surcina, Kada ides busom gledas kroz prozor i uocavas neke novine, Nenormalno se na tom potezu gradi ,cini mi se da ima oko 40tak velikih objekata do 4~6 spratova, Cini mi se vise nego ikad,taj put od Grand kafe do Surcina se bas popunio i otisao u sirinu, Da li su u pitanju Krajisnici ili neki drugi ne znam tek dobicemo par hiljada novih sugradjana na tom pravcu, Ima i dosta firmi ,hotela ,stovarista. Da li je dolazak Vansija na aerodrom ovu lokaciju nacinio atraktivnom?

verovatno nije. i pre vansija tu se manijakalno gradilo...cesto sam prolazio bas tom ulicom. i vinogradska ulica koja je paralelna sa surcinskom ka savi se isto gradi mada manje jer postoji dosta privatnih kuca i relativno malo slobodnog prostora za ozbiljniju gradnju. tu vinogradsku najvise hebe slab gradski saobracaj. ide samo jedan bus (602) na 25 minuta a vikendom na 35.

- - - - - - - - - -

Tixi ipak gleda TV kanale bijelog čovjeka.

Svako malo postavlja neke inserte iz razvijenog sveta.

Avaj, on nikada neće posedovati EU pasoš, sa kojim su sva vrata sveta otvorena.

nije to njemu problem. on se (bar deklarativno) gadi EU.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top