Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ух болу ме лијеђа, бауштело проклијета што од људи чиниш :(

Одјутра довјечери Швабо вели 'шнел!' не може наш човјек сјест ни кафу попит, цигар духана испушит.

Све је наш човјек честит те Њемачке изградијо и те замке и палата и штатјазнам. И све ће им то једног дана срушит.
Jednom mi je propala aero-konekcija u Frankfurtu zbog štrajka nekih avio smradnika.

I stavili su me u Frankfurt Šeraton, što je bilo strašno u poređenju s Four Seasons-om iz kog dolazim.

Elem, sutra neki Švaba kuca i kaže: "Aufstehen!"

Taj poklič me je kvazi-presekao, i podsetio na film The Diarrhea of Anne Frank
 
Jednom mi je propala aero-konekcija u Frankfurtu zbog štrajka nekih avio smradnika.

I stavili su me u Frankfurt Šeraton, što je bilo strašno u poređenju s Four Seasons-om iz kog dolazim.

Elem, sutra neki Švaba kuca i kaže: "Aufstehen!"

Taj poklič me je kvazi-presekao, i podsetio na film The Diarrhea of Anne Frank

eto ti, ni lufthansa nije sto je nekad bila...:confused:
 
On je bre mlad, on ce da bue neciji zet, Cigana u Nemackoj bas i nema, oni su kod tebe, ne znam zasto bi bila katasrofa
da Nosfi bude nemacki zet. Aramski sigurno nece, Kurdi su u principu civilizovan narod,.

nije on mislio na cigane , nego na garave ,a u tu grupi spadaju i cigani sa malim slovom na početku , a taki ima jedno 12.000.000

i onaj babin podanik je garav samo što nije u nemačkoj :cool:
 
eto ti, ni lufthansa nije sto je nekad bila...:confused:
Da, oni su go Penis.

Treba putovati privatnim avionom kao čestiti kolega Tutuni

51899646_120067955759052_5155355535471581107_n.jpg


Ali ako zakažeš sa piste LYBE, onda verovatno reket ide radikalima, pa zato to izbegavam.
 
Ovo sto Rajka pise za Cige ok prica ali nisam za to mesanje rasa .U moje vreme u Zemunu je glavna riba bila ona Doris Dragovic ,pevacica iz Splita zabavljala se sa mnogima pa i sa jednim nasim drugarom Petronjom ,Pekare Petrovic, A ja sam jedno vece izasao na pice u Metropol sa sadasnjom zenom Mila Djukanovica Lidijom i njenom sestrom ,Nije bilo nista samo druzenje ,cale mi kupio Audi 100 LS 18 litara trosio na 100km,isao sam do poljoprivrednog fakulteta kolima100m od stana,folirant,
 
Ovo sto Rajka pise za Cige ok prica ali nisam za to mesanje rasa .U moje vreme u Zemunu je glavna riba bila ona Doris Dragovic ,pevacica iz Splita zabavljala se sa mnogima pa i sa jednim nasim drugarom Petronjom ,Pekare Petrovic, A ja sam jedno vece izasao na pice u Metropol sa sadasnjom zenom Mila Djukanovica Lidijom i njenom sestrom ,Nije bilo nista samo druzenje ,cale mi kupio Audi 100 LS 18 litara trosio na 100km,isao sam do poljoprivrednog fakulteta kolima100m od stana,folirant,
Jel imaš kasetu "Željo moja"
 
Ovo sto Rajka pise za Cige ok prica ali nisam za to mesanje rasa .U moje vreme u Zemunu je glavna riba bila ona Doris Dragovic ,pevacica iz Splita zabavljala se sa mnogima pa i sa jednim nasim drugarom Petronjom ,Pekare Petrovic, A ja sam jedno vece izasao na pice u Metropol sa sadasnjom zenom Mila Djukanovica Lidijom i njenom sestrom ,Nije bilo nista samo druzenje ,cale mi kupio Audi 100 LS 18 litara trosio na 100km,isao sam do poljoprivrednog fakulteta kolima100m od stana,folirant,

ta doris je bila jedna obična ninfomanka , kako reč jedan lik ,

iz njenih očiju izbija žudnja koja ledi krv u žilama :hahaha:
 
ah dzegi srce, ne volim ti ja te skucene privatne avione...vise sam za ovakve luksuzne biznis klase...:D

Znaš o čemu se tu radi, drugarice moja najmilija. Na kraćim letovima ima samo Business, ali na dužim postoji First, što je drugačija i skuplja.

Lupiću samo red veličina. Ako je stočni vagon (Economy) 300 evra, onda je biznis 900 a First 7,000.
 
Pa pogledaj, zaista prelepa zena, nema veze sa ovim kurvestijama sa estrade.
A obicno ljudi koji pate od neyebice lepe zene nazivaju nimfomankama:D


U moje vreme u Zemunu je glavna riba bila ona Doris Dragovic ,pevacica iz Splita zabavljala se sa mnogima pa i sa jednim nasim drugarom



glupačo , čitaj napisano , pusti lepe žene na miru :hahaha:

- - - - - - - - - -

njoj su se u mladosti mnogi udvarali, a kako su uglavnom dobijali korpu proglasavali su je qrvom i nimfomankom...:D

pa štos je što joj se niko nije udvarao .:mrgreen:
 
ta doris je bila jedna obična ninfomanka , kako reč jedan lik ,

iz njenih očiju izbija žudnja koja ledi krv u žilama :hahaha:

smisao je bio u tome da kada te ona pogleda , a imala je kako lik kaže čudan pogled , znao si da MORAŠ da je ebeš ili si gotov .

i onda kaže , iz njenih očiju izbija žudnja koja ledi krv u žilama :mrgreen:

Ja sam rečenicu zapamtio jer realno opisuje "napad " ninfomake .....znam po tome jer sam ebavo jednu takvu junački skoro celu godinu :mrgreen:
 
Za razliku od tebe koja si... pa ono suprotno od pametna. Svako ko je izašao na poslednje izbore je pomogao AV-u. ČAk i da si glasala za partiju koja je zauzela 2. mesto, ti si samo pomogla AV-u. Izašla si na glasanje znajući (bar su to znali pamenti ljudi) da je trka nameštena. I šta si dobila, pa ovo što imamo danas. I eto, ja ovako lud nemam problema sa tim d asu ovi na vlasti, jer se nisam zanosio da može drugačije, ti imaš, jer si svesna (bar se nadam) da si uradila glupost. Svi koji su izašli da glasaju su uradili glupost. A vama koji pravite gluposti ne vredi ni crtanje.

Prvo kad bih znala sigurno da je "trka namerstena" ne bih ni izlazila na izbore.

Kad god sam izlazila, nisam znaci zivela u tom uverenju jer nisam imala zasto. A ako ima tih naznaka, kao sto sada opozicija prica na protestima, onda necu da izadjem i smatram takodje da ne treba izaci. Ali dokle god to ne znam ii nisam znala, ja cu da izlazim i izlazila sam, jer sve ostalo bi bio defetizam, poguban i stetan.

haha pa upravo svako ko nije izasoa na izbore je pomogao Vucicu

Jer botovi SNS-ovski izlaze svi ko jedan. Znaci ko god ne izadjen a izbore prakticno poklanja glas SNS-u

Zabole Vucica da li je izlaznost na izborima 5% ili 95% tj njemu odgovara sto manja izlaznost gradjana jer tako glasovi botova odlucuju.

Svako ko propagira bojkot u stvari radi za SNS

Resenje nije bojkot vec obavezno glasanje svih gradjana na izborima. Kao u Grckoj.

Upravo tako, a cak i nije stavar u tome da li pomaze, nego sto svako ima prava da glasa za koga hoce.

Izgovori da niko ne valja i da su "svi isti" su cist oportunizam i kukavistvo, stavise "uklapanje u vecinu" na kvaran nacin. Ulizistvo, kratko i jasno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top