Quantcast

Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
109.063
Jadni Tiksi, Siza ti je okacio snimke voznje motorom i autom kroz Beograd, ja sam kacio slike pogleda kroz moj prozor na nebo, Dunav i Zemunski kej pun zelenila, slike zelenila sa druge strane zgrade, slike Savskog keja punog zelenila, slike sume i livada u Kosutnjaku, i ti i dalje lajes kako je Beograd jadan.

Ne mrzis ti Beograd zbog Beograda, nego neka Beogradjanka nije htela da ima nista sa neotesanim propalim studentom prevarantom. To je.
nisam video niti te snimke niti te slike okacite opet da vidimo malo.

- - - - - - - - - -

ne nego čovek primećuje da uštedeti 100.000 evra keš mani nije jednostavno, pa mu je onda sumanuto da to bude cena neke Hruščovke na paliluli, gde čuješ kad ti komšija poseduje dijareju odozgo
bas tako jaguare bas tako....

Ustedeti 200.000e nije lako, u Srbiji treba mnogo srece, rada truda i odricanja da se dodje do te love na gomili, pa malo suludo deluje da brepnes te pare u neki betonski kavez od 50 kvadrata na Vracaru gradjenog fuserajem da bi investitor sto vise zaradio jelte, koji u konacnici , posto nemas kes mani na gomili kupujes na kredit, te kosta 2 puta toliko sto znaci da te kvadrat umesto 2000e izadje 4000e na 20-30 godina kredita.

I najgore sto kad prodje 20-30 godina ta tvoja nekretnina vredi 50% manje plus moras u nju dodatno da ulazes.

Zato logicnije zvuci da ako vec moras da bacas pare na te stvari i trosis, potrosis 20-30.000 na isto samo 10-20 km ili vise dalje od te tacke gde su cene paprene.,

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.