Da li je biti gay OK?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joojjjjjj, opet ista tema, i u napred znam kako će se polemika razvijati....

Ali, 'ajde da ipak kažem svoje x puta izrečeno mišljenje:
Prvo i osnovno za mene nije normalno biti homoseksualac, to se kosi sa mojom verom i sa zakonistostima prirode.

Ali, pošto ta pojava već postoji , meni je svejedno da li je neka osoba gej, lezbo, biseksualna ili transvestit, dok god to radi u svoja četiri zida i ne ispoljava paradirajući na javnim mestima i gurajući prst u oko ostalim ljudima drugog opredeljenja i dokle god ne nasrće na maloletnike i kukumače o nekakvoj diskriminaciji.

Ta diskirminacija realno ne postoji, tj. do iste može, ali ne mora doći, tek kada se neko javno izjasni o svom seksualnom opredeljenju, ili na neki drugi način daje do znanja da je
homoseksualac.

Ima i mnogo drugih vrsta diskriminacija i to mnogo očitijihu našem društvu počev od neki naizgled sasvim običnih stvari, kao npr. oglasi za posao sa napomenom da se traži osoba određenog pola i ne starija od xy godina.

Prevedeno na srpski; ja recimo sa kao žena sa svojih 46 godina, fakultetskim obrazovanjem, dugogodišnjim iskustvom u traženoj oblasti i dodatnim znanjima ne mogu da dobijem posao za koji sam itekako kvalifikovana, samo zato što imam više od 30 godina starrosti ili zato što se za to mesto isključivo traži muškarac.


stari grci i stari rimljani bili su jako poznati i po homoseksualnim desavanjima
 
ja mislim da je bas to potrebno:) iako mnogi nisu takvi ipak podrzavam izlazenje na ulicu i da sve te strahove i to sto im hetroseksualci pripisuju iznesu na ulice :) meni je lepo kad se drze za rukice i kad se ljube jer se volu a ljubav je nesto najljepse na ovom svijetu i svima nama pokretac u zivotu,

šta je bre potrebno...da se vataju i žvalave...? :eek:

...jednom sam napiso...kako ćeš svom detetu koje si izveo u šetnju i zastali ste da propustite povorku - da objasniš kada te pita zašto se ovi čike drže za ruke i ljube i pipkaju, zašto se ne ljube i ne drže za ruke sa tetama...?
...šta ćeš da mu kažeš...kakvu sliku će to dete da formira u svojoj glavi o muško ženskim odnosima...:confused:

...tebi je lepo, ali dečjoj psihi nije lepo...

...i ako će meni pokretač života da bude ljubav dvoje muškaraca umesto muškarca i žene, da ti jebbem ja onda takav svet i ljubav...
 
šta je bre potrebno...da se vataju i žvalave...? :eek:

...jednom sam napiso...kako ćeš svom detetu koje si izveo u šetnju i zastali ste da propustite povorku - da objasniš kada te pita zašto se ovi čike drže za ruke i ljube, zašto se ne ljube i ne drže za ruke sa tetama...?
...kakvu sliku će to dete da formira u svojoj glavi o muško ženskim odnosima...:confused:

...tebi je lepo, ali dečjoj psihi nije lepo...

...i ako će meni pokretač života da bude ljubav dvoje muškaraca umesto muškarca i žene, da ti jebbem ja onda takav svet i ljubav...

da da oh da narocito se balkan plasi sta se desava sa decijom psihom! malo sam sad ljuta pametnije je da roditelji malo otvorenije popricaju o tom sexu i da djeca nekrecu sa pedofilicarima zbog novih igracaka ili 1000 dinara ili 20 km ili 20 evrica!

gledanje kako se homoseksualci ljube i drze za ruku njima nece nanijeti stetu ako se otvorenog duha odgajaju!
 
da da oh da narocito se balkan plasi sta se desava sa decijom psihom! malo sam sad ljuta pametnije je da roditelji malo otvorenije popricaju o tom sexu i da djeca nekrecu sa pedofilicarima zbog novih igracaka ili 1000 dinara ili 20 km ili 20 evrica!

gledanje kako se homoseksualci ljube i drze za ruku njima nece nanijeti stetu ako se otvorenog duha odgajaju!

to kako se Balkan i naše društvo odnosi prema deci je jedna posebna oblast koja nema veze s pederlukom...
...baj d vej isti ti roditelji koji bi kažeš trebalo da upoznaju decu da postoje i takve pojave poput homića, isti ti roditelji trebaju da upute decu kakve ljude treba da izbegavaju i od koga da uzimaju poklone a od koga ne...
 
To je izvrtanje istorije. Pogotovo kad je u pitanju anticka Grcka. Da ne pocinjemo o izmisljotinama o Aleksandru Makedonskom koje su nazalost ovekovecene u Holivudu. To govori o snazi, ali i o bezobzirnosti gej lobija.

nemoj molim te, pa knjige u biblioteci nisu stampane pod uticajem gej lobija vec se nalaze decenijama u biblioteci.

vi se plasite a ja ne kapiram zasto, popricajte sa gejevima oni ne jedu ljudsko meso upustite se u njihov svjet to neznaci da si homic ako sjednes na dva tri razgovora u njihovim krugovima
 
Mnogo veliku stetu nanosi turbofolk scena sa svim svojim pjevacima i stvaranje iskrivljene slike mnogim mladim devojkama ili momcima izbaciti trfrtalja duda i pjevati udji mi duboko nije zdravo niti normalno ali to nikome nije zasmetalo naprotiv

Ne znam zasto se i dalje korisi taj termin turbofolk? Ja sam mislio da je turbofolk devedesetih bio mesavina tehno i densa sa narodnjacima. Ovo danas nije to. Ovo je samo stari dobri ocajni folk. Kad je rec o tim pevacima i pevacicama, ja ne znam po cemu su folk pevaci gori od rokera i drugih. Sve je to isto. Ako neko u njima vidi uzor, onda nije bas mnogo pametan i to je to.
Ali nije argument u korist homoseksualizma to da se isticu neke pojave koje bi mogle biti jos stetnije.
 
nemoj molim te, pa knjige u biblioteci nisu stampane pod uticajem gej lobija vec se nalaze decenijama u biblioteci.

vi se plasite a ja ne kapiram zasto, popricajte sa gejevima oni ne jedu ljudsko meso upustite se u njihov svjet to neznaci da si homic ako sjednes na dva tri razgovora u njihovim krugovima
:lol:
jel si čitala temu od početka...? nema ovde onoga ko se plaši homića...samo ih se neko gnuša a neko ne...

...voleo bi da mi kažeš, evo može i na pp koliko godina imaš...
 
Mnogo veliku stetu nanosi turbofolk scena sa svim svojim pjevacima i stvaranje iskrivljene slike mnogim mladim devojkama ili momcima izbaciti trfrtalja duda i pjevati udji mi duboko nije zdravo niti normalno ali to nikome nije zasmetalo naprotiv

takođe mnogo veliku štetu nanosi i vožnja u alkoholisanom stanju automobila od 200 konja mladića od 16 god u 3 ujutru...misim...ima toliko pogrešnih stvari u ovom društvu, Pink "kultura" je samo jedna od njih...ali to opet nema veze sa temom...
...i ti kao i onaj što je svojevremeno tako zdušno branio homose, počinješ da mešaš babe i žabe i hvataš se za sve i svašta kako bi odbranila svoje stavove, pritom ne prihvatajući drugačije mišljenje...
...ajmo da se držimo teme...
 
to kako se Balkan i naše društvo odnosi prema deci je jedna posebna oblast koja nema veze s pederlukom...
...baj d vej isti ti roditelji koji bi kažeš trebalo da upoznaju decu da postoje i takve pojave poput homića, isti ti roditelji trebaju da upute decu kakve ljude treba da izbegavaju i od koga da uzimaju poklone a od koga ne...

slazem se da trebaju otvoreno porazgovarati iako homic nije opasnost dok pedofilicar jeste

jeli se treba odreci svog djeteta koje roditeljima kaze da je gej!? Mozda ce balkanski roditelji da jadikuju gde smo pogresili, da vode svoje dete hodzama, eksorcistima jer se ta bruka ne moze podnijeti u familiji!?
 
nemoj molim te, pa knjige u biblioteci nisu stampane pod uticajem gej lobija vec se nalaze decenijama u biblioteci.

vi se plasite a ja ne kapiram zasto, popricajte sa gejevima oni ne jedu ljudsko meso upustite se u njihov svjet to neznaci da si homic ako sjednes na dva tri razgovora u njihovim krugovima

Pa u tome i jeste problem sto u tim knjigama nema nicega sto bi moglo potkrepiti danasnje tvrdnje o homoseksualizmu u starom svetu.
Citiracu glavnu istoricarku koja je saradjivala na filmu Aleksandar (a inace je lezbejka ako se ne varam) kada su je otvoreno pitali da li u materijalima koje je proucavala postoje ili ne postoje dokazi o tome da je Aleksandar bio gej. Rekla je da ne postoje, ali da ima dosta 'praznina koje otvaraju mesto masti i razlicitim interpretacijama'. Sta reci dalje?

Drugi cuveni primer su anticke vaze. O tome je bio i snimak na Youtubeu. Njih su koristili kao dokaz o rasprostranjenosti homoseksulalizma u antickoj Grckoj, a ispostavilo se da su scene istopolne ljubavi (i to najcesce ne eksplicitne) zastupljene na manje od jednog promila od ukupnog broja nadjenih vaza i da se na njima uglavnom nalaze satiri (koji su olicenje nemorala i izopacenosti, a ne ljudi). Toliko o tome.
E to je taj uticaj gej lobija u medijima o kome sam ti pricao.
 
slazem se da trebaju otvoreno porazgovarati iako homic nije opasnost dok pedofilicar jeste

jeli se treba odreci svog djeteta koje roditeljima kaze da je gej!? Mozda ce balkanski roditelji da jadikuju gde smo pogresili, da vode svoje dete hodzama, eksorcistima jer se ta bruka ne moze podnijeti u familiji!?

opet mešaš babe i žabe...namerno ili ne, ne znam...ali ako ovako nastaviš, pomisliću da je namerno...
...zašto mešaš odnos roditelja prema svom detetu koje je gej...?

...tu se ništa ne dovodi u pitanje...podrazumeva se da niko neće da se odrekne svog poroda zbog seksualnog opredeljenja...
 
takođe mnogo veliku štetu nanosi i vožnja u alkoholisanom stanju automobila od 200 konja mladića od 16 god u 3 ujutru...misim...ima toliko pogrešnih stvari u ovom društvu, Pink "kultura" je samo jedna od njih...ali to opet nema veze sa temom...
...i ti kao i onaj što je svojevremeno tako zdušno branio homose, počinješ da mešaš babe i žabe i hvataš se za sve i svašta kako bi odbranio svoje stavove, ne prihvatajući drugačije mišljenje...
...ajmo da se držimo teme...

naravno ali svaka antialkohol kampanja sme da izlazi na ulicu

sme se izlaziti i da opozoravamo javnost o pedofilicarima

ali gejovi oni nebi trebali da izlaze a ako nameravaju mi ima da organizujemo neke huligane sa bejsbol palicama!?
 
naravno ali svaka antialkohol kampanja sme da izlazi na ulicu

sme se izlaziti i da opozoravamo javnost o pedofilicarima

ali gejovi oni nebi trebali da izlaze a ako nameravaju mi ima da organizujemo neke huligane sa bejsbol palicama!?

nisi mi rekla koliko godina imaš...
...sad me to još više interesuje, jer evo sad pored Pinka i roditeljske ljubavi ubacuješ još i alkohol...

...po 100ti put...ne mešaj babe i žabe, pričamo o pederima...

...alkohol je droga, hemija - pederluk je priroda...

...nisi bila tu, svojevremenmo sam napisao i sad ću...neka izlaze i ne treba da ih dočekuju sa palicama...i ja sam protiv toga...ali sam takođe protiv toga da se vataju, štipkaju, ljube pred masom ljudi koja to iz nekog razloga (opravdanog ili ne) ne podržava...
...misim...brčkanje u oči...izazivanje...to i sami gejevi znaju, zato se i libe da organizuju skup...

...neka se šetaju, neka se drže za ruke, neka rade šta žele, ali ne masovno jer ih većina ne podržava i jer je većina agresivna po tom pitanju...društvo nije spremno za tako nešto, barem ne tako odjednom...

...nemoj da mi se pred decom žvalave...
 
Poslednja izmena:
nisi mi rekla koliko godina imaš...
...sad me to još više interesuje, jer evo sad pored Pinka i roditeljske ljubavi ubacuješ još i alkohol...

...po 100ti put...ne mešaj babe i žabe, pričamo o pederima...

...alkohol je droga, hemija - pederluk je priroda...

...nisi bila tu, svojevremenmo sam napisao i sad ću...neka izlaze i ne treba da ih dočekuju sa palicama...i ja sam protiv toga...ali sam takođe protiv toga da se vataju, štipkaju, ljube pred masom ljudi koja to iz nekog razloga (opravdanog ili ne) ne podržava...
...misim...brčkanje u oči...izazivanje...to i sami gejevi znaju, zato se i libe da organizuju skup...

...neka se šetaju, neka se drže za ruke, neka rade šta žele, ali ne masovno jer ih većina ne podržava i jer je većina agresivna po tom pitanju...društvo nije spremno za tako nešto, barem ne tako odjednom...

...nemoj da mi se pred decom žvalave...

pa trebao si odmah tako da mi kazes a ne da se mucimo ovde:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top