Da li imate osecaj da ste nešto propustili u životu?

Ja i u ovim godinama žalim zbog stvari u dvadesetim. Doduše, ne kako da ih dobijem, već kako da samu sebe išamaram.
Ja u tim godinama nisam propuštala ništa što mi je bila želja, možda kasnije nekad ali su mi sad neke potpuno druge stvari zanimljive tako da ne žalim. Uopšteno, ne gledam unazad .
 
Meni su govorili, ali uzalud! Bila sam tvrdoglava kao mazga.
Ne žalim, samo kad vratim sebi film neke stvari ne bih nikada uradila!
Mnogo sam više sreće imala, nego pameti!
Potpisujem do reči. Upravo tako.

Ja u tim godinama nisam propuštala ništa što mi je bila želja, možda kasnije nekad ali su mi sad neke potpuno druge stvari zanimljive tako da ne žalim. Uopšteno, ne gledam unazad .
I ne treba.

Ne.
Pre se radi se o nekim pogrešnim izborima.
Off: i što ja koji moj nisam nikad tebe "zapratila"? Sumnjičavi nepoverljivi Jarac.
 
Сума сумарум нико се није упропастио зато што је "нешто пропустио у животу", већ нам је

животни зајeб што смо једном, некад, ономад... "нешто пустили у живот", а нисмо требали.

И тако неколико пута.


Звучна подлога, акустични оквир и музичка надоградња за овај пост:

 
За просутим млеком не вреди плакати. Најнесрећнији су људи који то стално раде. Никако да крену са мртве тачке.
Друго су неке одлуке због којих савест не да мира, али је бар има, савести, и то је утешно.
 
I da je sada kasno da se to nadoknadi ili ispravi ?
Kajem se sto se nisam malo vise druzio sa ocem dok je bio ziv.
Kajem se sto sam 15 godina radio kao konj i jurio ka zaradi umesto da sam vozikao motor i uzivao u zivotu malo mudrije.
Kajem se sto su mi misli zaokupljale stvari na koje nisam imao uticaja.
 

Back
Top