Da li ceste svadje oznacavaju "pocetak" kraja?!?!

Pa jeste ali to se odma prekida i resava brzo..veci je problem ako se ne svadjate i precutno udaljavate mislima i hladite polako

ovo sa cutanjem je mnogo gora varijanta....cutanje i ne resavanje problema definitivno dovodi do pucanje...bolje je izbaciti,,,ali ako svadje postanu svakodnevna stvar...mislim sta ce to bilo kome?
 
Poslednja izmena:
ovo sa cutanjem je mnogo gora varijanta....cutanje i ne resavanje problema definitivno dovodi do pucanje...bolje je izbaciti,,,ali ako svadje postanu svakodnevna stvar...mislim sta ce to bilo kome?

Bitno da znas na cemu si i ne plivas u mutnom..tvrdim da ne postoje razlicite stvari zbog kojih bi se dvoje iz dana u dan svadjali..nego jedna osnovna razlika izmedju njih pa se izmisljaju nebuloze i tera mak na konac..to je lakse razumom prevazici a ako je 1 kreten onda razlaz normalno
 
Bitno da znas na cemu si i ne plivas u mutnom..tvrdim da ne postoje razlicite stvari zbog kojih bi se dvoje iz dana u dan svadjali..nego jedna osnovna razlika izmedju njih pa se izmisljaju nebuloze i tera mak na konac..to je lakse razumom prevazici a ako je 1 kreten onda razlaz normalno

ma da se ne zavaravamo..u principu niko nikad ne moze 100% da tvdi da zna na cemu je..ali fakat je da ucestale svadje nisu dobre...prosto u svakoj vezi postoji neka granica do koje se ide ..pa i sa svadjama...kad se ta granica predje a i dalje si u vezi....to je onda mazohizam....ali ta veza prosto i neminovno ce da pukne....ako se svadja zbog sitnica.....sitnice kad se ksupe,,,mogu da postanu ozbiljan problem, jer se sitnice ne resavju vec se samo svadjucka..gomilom ne resenih sitnica dobija se jedna krupnica:D..koja prosto moze da se odrazi na vezu i d aje dovede do pucanja...a razlozi banalni
 
a ti polazis od pretpostavke da su svi ljudi isti i da su sve veze jеbeno iste i svima su zivoti isti i isto misle i osecaju
i ko da to ima da se kupi u jеbenom katalogu
pa ako je tako
DA, SVADJE SU POCETAK KRAJA

Са посебним акцентом на честе, на први поглед безразложне, а иза којих се често крију фундаменталне разлике!
 
Volite se ludo,planirate buducnost i sigurni ste u vasu vezu,ali nekada dolazi do sukoba koji vise lice na svadju iz dosade...jedna strana uzima najmanju sitnicu kao razlog za svadju, tera inat i prkosi...da li je to neki put ka raskidu...ili samo povremena kriza?
dok je sveta ljudi ce imati iste probleme i iste nedoumice
meni sve ide na zivce
i dosada i ljudi i svadje i krize i raskidi i muvanja i sve
 
oko cega se vrte svadje najvise?

Ja se vise ne svadjam, totalno sam opusten ili u prevodu totalno me boli ......................., ali znam kako to izgleda, svadjanje mirenje, ne resavanje onoga sto je bio razlog za svadju, vec guranja pod tepih, e kad ispod tepiha izraste brdo, od koga vise ni ne vidite jedno drugo ............ cao/zdravo. Ceste "bezrazlozne" svadje ili svadje iz dosade kako ih postavljac zove meni lice na neki veliki - sustinski problem, u koji se ne dira da se "idealna veza" ne bi raspala u param parcad, e onda se nezadovoljstvo i dosada manifestuju kroz ova "male svadjice" - moje misljenje, ali ponavljam nemam ja pojma!:)
 
Sta je ljubis kad te oladila za kafu ladno :confused:, ja sam mudrica, pa nikoga i ne pitam ;)!

Pozdrav, drugari :)!
kafa.jpg

;)
 

Back
Top