Da li će Srbi i R.Srpska opstati pod lažima svjeta?

Да ли ћемо опстати?
Наравно!
А на којој територији.
Е, па то се треба Богу молити да се и Русије нешто пита...
макар и због себичних интереса кроз новац или геостратешки положај...
Иначе, наши среброљуби и чанколизи поновиће 1389-у, али без битке...
 
Ne postoji trenutno aktuelnije pitanje za srpski narod i Srpsku od ovog
i ovo je njegova s obzirom na trendove pritisaka da Srbi priznaju -genocid-, prava formulacija!

Tema je autorska bez pretenzija da vređa, zavađa na nacionalnim ili bilo kojim osnovama,
to se po pravilu ovog foruma postavlja i ne može se zabraniti, brisati!


Iznova oživljava projekat ukidanja srpske države i srpskog naroda u Bosni,
projekat zvani Srebrenica, koji se nanovo i nanovo svake godine aktuelizira!
Zar će Srbi koji su svoja ustavna prava braneći kao ustavobranitelji, ušli u rat sa ustavorušiteljima,
pod lažima svjeta snositi sve posljedice rata kog nisu izazvali, odgovarajući za sve stra'ote,
nastale tim ratom!
Nije li ovo dokaz, kako bi saveznici bili odgovorni za ratne zločine da je Hitler rat dobio?
Imaju li Srbi u Srpskoj dostojne predstavnike koji će svjetu laži odgovoriti Istinom,
kako su i navodne žrtve u krvavi rat uvukle samo radi predominacije nad njima
i stra'otama građanskog rata otvorili vrata zločinima za koje samo Srbe osuđuju!

Više je nego očigledno kako je svjet laži uroćen protiv svjeta Istine, protiv Srba u Srpskoj, jer je već
istim zločonom svjeta laži izbrisan iz istorijsko političkog postojanja srpski narod iz Rvacke!

tema če biti otvorena jer je BOSANSKA
kad kažete Srbi nikad ne mislite na Srbe iz Srbije št je jako podmuklo, gotovo HRVATSKI

dalje, mene je onaj tvoj čoban banovao zbog HRVATSKOG GENERALA

i na kraju vi ste poseban milje što se tiče ponašanja tako da je nebitna nacionalnost kada je reč o Bosni
vi samo tako funkcionišete

a i tu je HR pasoš kad vam zatreba za guzcu, iebo Jasenova i Bosansku Krupu...

- - - - - - - - - -

kad god treba nešto nečasno vazda imate nekakog izgovora

- - - - - - - - - -

i pun mi kuratz bosasnkih autorskih tema, koje su bosanski dozvoljene
o standardu SRBA ali iz Srbije BOSANČEROS ne dozvoljava pisat

bolje pišite kako ste to sposobni da se zapošljavate po Beogradu i zašto ne izgradjujete svoje iebarnike?
 
gadi mi se ko sme sebe da naziva Srbinom a prihvatao Turke i ubijao za vreme komunizma iako mu Tito to nije tražio da radi...

otud ova zamlata retardirana da me banuje zbog hrvata iz federacije
da se dokaže SRBIN

je rkad BOSANČEROS kaže SRBIN ne misli na SRBINA IZ SRBIJE
to on zove drugačije

iskompleksirana sorta bez muda

- - - - - - - - - -

moje pravo na mišljenje po Ustaviu Republike Srbije

iebe mi se za SRPSKU i FEDERACIJU i hrvatske generale i retardiranog Srbina koji eliminiše SRBIJANCE zbog ustaša
 
Прво, није цео свет запад. Чак ни цео запад, није " запад". Већи ддео света не мосли ништа лоше о нама нити се бави нама, а још мање прави неке планове везане за нас. Политички запад је против нас и ми тамо немамо никаквих пријатља, савезника, чак нема ни оних који би били неутрални или непристрасни.
 
A PAZI STOKO OVAMO ****** BEZMUDAŠKE JAJARE ZA BRZE PARE I KRADLJIVI PO AUSTRIJI

Potičemo od ruskih kozaka SORAB vojni stalež
RUSKA PREZIMENA SU NA IČ

Srbijancima su prezimena na IĆ ili VIĆ

ajmo ona vaša retardirana prezimena gde prodadoste IČ odnosno IĆ
ONA PREZIMENA

to ne može biti srpsko

О Пророче ал си се запалио...
 

Back
Top