Da li će SAD !!! doći do izmena u redovima vlasti?

На коалицију.

Тадић је направио судбинску грешку што је у том тренутку био у Румунији.
Будала.
Do poslednjegtrenutka nisam verovala da se neće pojaviti.
Mislila sam da je bar malo pametniji.
Lik je definitivno žešće natripovan da je mega harizmatičan i da će se sve samo od sebe srediti.:lol:
 
На коалицију.

Тадић је направио судбинску грешку што је у том тренутку био у Румунији.
Будала.

mislim, nash analitichar je dao prognozu. tako da, ne sumnjam, tadic je gotov :lol: :roll:

inace, ovakav miting je bio zamka za borisa, izvizdan je i dodik.
nije mu, sa onakvim braniocima kosova poput tome, ni mesto
sad mozemo da vrshimo konacno diferencijaciju, jasnu.
cao dss, u radikalni zagrljaj
 
A zar nije bilo pametnije da je i Koštunica zapalio negde preko i da lobira i da radi svoj posao, za šta ga je narod posredno i birao kao i Tadića, nego da koristi gužvu i reklamira se (dobro i Cecu nije pozvao da zapeva) :D
Ako treba da se ide u Rumuniju da se lobira, onda neka sve ide u đavola.

Razumela bih ja Tadićev odlazak na npr. sednicu saveta bezbednosti, ali u Rumuniju, koja je još bednija od nas bednika?:shock:...da izviniš, nešto mi tu nije na mestu.

Tadić je danas morao da bude na mitingu.
Ne odlazak na isti će gaskupo koštati, možda čak i toga da če biti predsednik u državi u kojoj nema ni jednog ministra.

Sve će se iskristalisati narednih dana.
 
Ako treba da se ide u Rumuniju da se lobira, onda neka sve ide u đavola.

Razumela bih ja Tadićev odlazak na npr. sednicu saveta bezbednosti, ali u Rumuniju, koja je još bednija od nas bednika?:shock:...da izviniš, nešto mi tu nije na mestu.

Tadić je danas morao da bude na mitingu.
Ne odlazak na isti će gaskupo koštati, možda čak i toga da če biti predsednik u državi u kojoj nema ni jednog ministra.

Sve će se iskristalisati narednih dana.

Neka se iskristališe...
Rumunija je EU, hteli da priznamo to ili ne!
Ja to gledam sa aspekta da sam ga birala da radi svoj jbeni posao za koji je dobro plaćen a ne da mi potpaljuje rulju. Dovoljno je bilo što je pozvao na miting. Taj narod je tamo trebalo da dođe zbog Kosova a ne zbog Tadića, Koštunice, Tome ili bilo koga drugog.
 

Back
Top