Да ли бисте опростили превару

Pijana noć za to ima vic.

Pita decko devojku zasto si me prevarila?
Ona kaze bila sam pijana.
On joj kaze pa kad pijes drzi se flase umesto one stvari.
Има жистине у том вицу. Слажем се, нема оправдања, поготово не за то. Сад ћемо свима све да праштамо јер су били пијани? А и легенда каже да је алкохол серум истине
 
Ne. Samo se druga strana ohrabri da nastavi i da istovremeno postane još i posesivna i ljubomorna.
Не мора тако да буде често. Мислим да се највећи број људи покаје. Само буде тешко признати и себи и партнеру. Најтеже је признат да си погрешио
 
Neke dame koje imaju iskustva s tim su mi lepo savetovale: “prevara se ne priznaje”. Poričeš do kraja, inače posle nema kraja. :D
То је ружно и то нису даме. Чуш, превара се не признаје... Свашта, баш неумесно и много злонамерно. Не само за "даме", важи за све
 
Најбољи је онај за Лалу:
- ја бих волео да ме Соса не вара
- па и ако ме вара да не сазнам
- а и ако сазнам, да се не једим.
Хахахахаха пошто живим у Војводини, у мом граду има нешто лала. А и шире окружење су "мештани", "нађоши". И стварно буде тако код једног стереотипичног лале. А и ако сазна, да се не једи
 
Šta je sa vama omladinom? 🤔
Па не знам шта бих ти на то рекао. Постоји милион лепших и бољих начина за провод са друштвом. Не можеш рећи да идеш у клуб, а да ни делом не помислиш на те девојке тамо. Као, идем у клуб, да не гледам добре рибе које плешу и пију
 
Хахахахаха пошто живим у Војводини, у мом граду има нешто лала. А и шире окружење су "мештани", "нађоши". И стварно буде тако код једног стереотипичног лале. А и ако сазна, да се не једи
Нисам Лала, па у мом случају идем само прве две тачке. Али никада нисам сазнао, што је за мене "пуна капа". Пошто сам у своје време сервисирао и туђе, не бих имао право да нешто драмим. Али, разишли бисмо се.
 
Нисам Лала, па у мом случају идем само прве две тачке. Али никада нисам сазнао, што је за мене "пуна капа". Пошто сам у своје време сервисирао и туђе, не бих имао право да нешто драмим. Али, разишли бисмо се.
Не би имао права, али не знам што си то радио. Мислим, шта си осећао, шта си имао у глави? Да ли ти твоја жена/девојка није била довољна, или тренутак страсти? Волео бих чути шта осећа тај који вара из прве руке, битно је за разумевање теме
 
Био сам веома агресиван уколико крене неко да се набацује када сам присутан. Ретко, али дешавало се. Али када нисам присутан, није ми ни прошло кроз главу да ли је са неким другим. Написах, био сам активан и са друге стране и знам када жена преломи ту помоћи нема. Него мушкарци причају, а жене раде. И поверавају се између себе.
 
Не би имао права, али не знам што си то радио. Мислим, шта си осећао, шта си имао у глави? Да ли ти твоја жена/девојка није била довољна, или тренутак страсти? Волео бих чути шта осећа тај који вара из прве руке, битно је за разумевање теме
Писао сам раније - баш никада нисам био са две у исто време, тако да не знам.
 
Био сам веома агресиван уколико крене неко да се набацује када сам присутан. Ретко, али дешавало се. Али када нисам присутан, није ми ни прошло кроз главу да ли је са неким другим. Написах, био сам активан и са друге стране и знам када жена преломи ту помоћи нема. Него мушкарци причају, а жене раде. И поверавају се између себе.
Моје питање се више односило на твоју активност са друге стране. Ако сам добро разумео, ти си њу преварио? Демантуј ме ако сам погрешио. Занимало ме је зашто, разлог
 
Писао сам раније - баш никада нисам био са две у исто време, тако да не знам.
Ја сам лоше протумачио онда. Опрости, да не мислиш да сам те напао нешто. Него некад дође и до неспоразума. Свакако, надам се да нема љутње
 
Па не знам шта бих ти на то рекао. Постоји милион лепших и бољих начина за провод са друштвом. Не можеш рећи да идеш у клуб, а да ни делом не помислиш на те девојке тамо. Као, идем у клуб, да не гледам добре рибе које плешу и пију
Naravno da je to jedan od razloga. I ne vidim nista loše u tome. Naprotiv. Sad, provod je stvar ukusa. Ali, suviše mi delujete nekako stegnuto za svoje godine. Relax 🙂
 
Ја сам лоше протумачио онда. Опрости, да не мислиш да сам те напао нешто. Него некад дође и до неспоразума. Свакако, надам се да нема љутње
Ма каква црна љутња! Нисам био довољно прецизан - просто, никада нисам био ја тај који је варао. А за моје партернерке срећом не знам. Односно поуздано знам да су ме варале оне удате, са својим мужевима.
 
Naravno da je to jedan od razloga. I ne vidim nista loše u tome. Naprotiv. Sad, provod je stvar ukusa. Ali, suviše mi delujete nekako stegnuto za svoje godine. Relax 🙂
Моја схватања се доста разликују. Од моје генерације поготово. Но не бих у клуб ишао да сам заузет. Не идем свакако, а камо ли тад
 
Ма каква црна љутња! Нисам био довољно прецизан - просто, никада нисам био ја тај који је варао. А за моје партернерке срећом не знам. Односно поуздано знам да су ме варале оне удате, са својим мужевима.
Ауф, ја сам сада у још већој збуњености. Чекај, био си са удатим женама? О.О не знам да ли сам само ја погубљен...или ти покушаваш нешто да кажеш?
 
Pa dobro. I jedno i drugo je ok. Ko kako voli.
Ма да, мислим океј је све како ко воли. Али да будемо објективни, у клуб се иде јако често због девојака. И то није за заузете. Е сад, што ти кажеш, за неког иде а за неког не. За мене, као што рекох, не
 
Ауф, ја сам сада у још већој збуњености. Чекај, био си са удатим женама? О.О не знам да ли сам само ја погубљен...или ти покушаваш нешто да кажеш?
Па отприлике све што сам хтео да кажем, то сам и написао. Жао ми је уколико није било довољно разумљиво.
 
Ма да, мислим океј је све како ко воли. Али да будемо објективни, у клуб се иде јако често због девојака. И то није за заузете. Е сад, што ти кажеш, за неког иде а за неког не. За мене, као што рекох, не
Da, ide se. I to je uz provod jedan od glavnih razloga. Ali ja ne vidim problem u tome. Šta sad? Da vežem povez preko očiju zato što sam zauzet?
 
Па отприлике све што сам хтео да кажем, то сам и написао. Жао ми је уколико није било довољно разумљиво.
Ма ни нема везе уосталом. Ако већ нисам ја разумео, разумеће неко други. Све у свему, немој да се љутиш. Често се дешава овако нешто иако није баш најпријатније
 
Da, ide se. I to je uz provod jedan od glavnih razloga. Ali ja ne vidim problem u tome. Šta sad? Da vežem povez preko očiju zato što sam zauzet?
Управо у том питању лежи одговор. Зашто, и што би ти као заузет гледао друге девојке? Наравно да нећеш себи везати очи. Али опет, не би требао ни помишљати на друге девојке кад си заузет? Наравно ни за шта не осуђујем, пишемо, форум је
 
Једном сам добио и епитимију забране причешћа због тога. Али, да парафразирам Момчила Капора - "Неки пут човек напусти грех, а неки пут грех напусти човека". У оригиналу је реч "порок".
Па и грех најчешће и јесте порок. Сад када си рекао за епитимију, мислим да си ипак разумео. Не знам ко је ту више крив. Ипак си и ти део те преваре, иако никога ниси преварио, учествовао си у превари
 

Back
Top