Да ли бисте опростили превару

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Друг ми је био у токсичној вези. Знао сам да толико љубоморна девојка има неки проблем.

Излазили су заједно у клубове, а ја сам му најдобронамерније рекао да нема тамо шта да траже. Чак је и та девојка ишла сама у клубове, са другарицама.

У клуб се зна зашто се иде, и то сам му рекао. Он ме није слушао и говорио да то нема везе што ја причам.

На крају га је управо у клубу преварила, но, он јој је опростио. Да ли бисте и ви опростили превару?
 
Излазили су заједно у клубове, а ја сам му најдобронамерније рекао да нема тамо шта да траже. Чак је и та девојка ишла сама у клубове, са другарицама.

У клуб се зна зашто се иде, и то сам му рекао. Он ме није слушао и говорио да то нема везе што ја причам.
Ide se provesti, plesati, družiti...a kako ti to vidiš?
На крају га је управо у клубу преварила, но, он јој је опростио. Да ли бисте и ви опростили превару?
Zavisi kakva je prevara u pitanju i sa kime itd.
 
Ide se provesti, plesati, družiti...a kako ti to vidiš?

Zavisi kakva je prevara u pitanju i sa kime itd.
Па иде се али главни порив је и отићи и смувати се, показати се девојкама ако си момак, и момцима ако си девојка.

Мислим, по мени барем клуб није место за оне који нису слободни
 
Друг ми је био у токсичној вези. Знао сам да толико љубоморна девојка има неки проблем.

Излазили су заједно у клубове, а ја сам му најдобронамерније рекао да нема тамо шта да траже. Чак је и та девојка ишла сама у клубове, са другарицама.

У клуб се зна зашто се иде, и то сам му рекао. Он ме није слушао и говорио да то нема везе што ја причам.

На крају га је управо у клубу преварила, но, он јој је опростио. Да ли бисте и ви опростили превару?
Zavisi kakva je prevara. Ako je izdaja u pitanju, nikad!
 
Такође, ја сам врло опростљив и нисам злопамтило. Али превару не бих могао да опростим.
Ako je mogla da odabere drugog iz ma kog razloga, znači da se onaj plamen ljubavi u njoj ugasio i nema smisla tražiti ga nazad.
 
Превара, да момак доживи секс или било шта са другом девојком што би вашу везу угрозило.

На такву превару мислим када кажем превара
Razumijem ja tebe šta pitaš ali život nije crno - bijel, ima tu mnogo nijansi.
Znamo svi šta je prevara ali postoje različite vrste, možda je pijana noć bila u pitanju i smanjena mogućnost rasuđivanja. Pokajao se poslije toga pa bi se to moglo i oprostiti. Prevara sa namjerom, da se skriva, dogovara iza leđa, planira sastanke itd. E to je pored prevare i izdaja najgore vrste.
 
Razumijem ja tebe šta pitaš ali život nije crno - bijel, ima tu mnogo nijansi.
Znamo svi šta je prevara ali postoje različite vrste, možda je pijana noć bila u pitanju i smanjena mogućnost rasuđivanja. Pokajao se poslije toga pa bi se to moglo i oprostiti. Prevara sa namjerom, da se skriva, dogovara iza leđa, planira sastanke itd. E to je pored prevare i izdaja najgore vrste.
Ја ни пијану ноћ не бих опростио. Јесте смањена урачунљивост али није да си тотално одсутан
 

Back
Top