Da li biste glasali za Komunističku partiju Josipa Broza?

Da li biste glasali za Komunističku partiju Josipa Broza?

  • Da

  • Ne

  • Nemam stav


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Uopste nije tacno.

Moras samo imati OKRUGLU GLAVU umesto cetvrtaste.

Само тотално пропали сифилистични мозак може да дође на идеју да покуша ДА ПОНОВО УГУРА НА ВЛАСТ УНУКА НАЈВЕЋЕГ ЗЛОЧИНЦА ПРОТИВ СРПСКОГ НАРОДА У ЊЕГОВОЈ ИСТОРИЈИ...
 
Само тотално пропали сифилистични мозак може да дође на идеју да покуша ДА ПОНОВО УГУРА НА ВЛАСТ УНУКА НАЈВЕЋЕГ ЗЛОЧИНЦА ПРОТИВ СРПСКОГ НАРОДА У ЊЕГОВОЈ ИСТОРИЈИ...

To o "najvecem zlocincu" je isto produkt CETVRTASTIH GLAVA...
 
To o "najvecem zlocincu" je isto produkt CETVRTASTIH GLAVA...

Сиктер, бре, ТАМО У ЛИЈЕПУ ВАШУ - па тамо оргијајте бандити црвени, а не овде да ширите ментални сифилис... ИМА ДА ИСПРОВОЦИРАТЕ ЉУДЕ ДА ДИГНУ У ВАЗДУХ И ОНУ КУЋУ СМЕЋА И ТОГ КЕЛНЕРА ЈОШКУ...
 
ПРВО ДА СЕ ОТВОРЕ АРХИВИ ДА СЕ ОБЕЛОДАНЕ ЗЛОЧИНИ БАНДЕ ЦРВЕНЕ... па ћеш после да прогнозираш колико ће да вам траје лустрација...

Eh, ta lustracija, sto se gomila sveta po Srbiji frlja sa tom reci... Prvo je krenulo od zutih iz Proleterskih brigada, a sad svaka susa tu rec uzima u usta kad stigne...
 
Сиктер, бре, ТАМО У ЛИЈЕПУ ВАШУ - па тамо оргијајте бандити црвени, а не овде да ширите ментални сифилис... ИМА ДА ИСПРОВОЦИРАТЕ ЉУДЕ ДА ДИГНУ У ВАЗДУХ И ОНУ КУЋУ СМЕЋА И ТОГ КЕЛНЕРА ЈОШКУ...

:hahaha: Bidi miran!
 
Сиктер, бре, ТАМО У ЛИЈЕПУ ВАШУ - па тамо оргијајте бандити црвени, а не овде да ширите ментални сифилис... ИМА ДА ИСПРОВОЦИРАТЕ ЉУДЕ ДА ДИГНУ У ВАЗДУХ И ОНУ КУЋУ СМЕЋА И ТОГ КЕЛНЕРА ЈОШКУ...

Ako si toliko opsednut Hrvatima i "lijepom njihovom", zasto se ti ne preselis tamo? Mnogo ih nesto spominjes...
 
Ako si toliko opsednut Hrvatima i "lijepom njihovom", zasto se ti ne preselis tamo? Mnogo ih nesto spominjes...

Ви искомплексирани болиди који ни сами не знате шта сте, тикве без корена и порекла, НЕПОГРЕШИВО БИРАТЕ СЕБИ УСТАШКЕ ПРЕДВОДНИКЕ ДА БИ НАСТАВИЛИ УНИШТАВАЊЕ СРБА - доста је било... и не тражите ђавола, ви тек треба да одговарате за почињене злочине против Срба.
 
Сиктер, бре, ТАМО У ЛИЈЕПУ ВАШУ - па тамо оргијајте бандити црвени, а не овде да ширите ментални сифилис... ИМА ДА ИСПРОВОЦИРАТЕ ЉУДЕ ДА ДИГНУ У ВАЗДУХ И ОНУ КУЋУ СМЕЋА И ТОГ КЕЛНЕРА ЈОШКУ...
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
u sto covek se iznervira..aj onda da glasamo..imaju naravno i moj glas..z:lol:
 
Pa osim sto sam rodjen ovde,sto su mi roditelji i deca rodjeni ovde,sto radim i redovno placam porez,sto od mog rad zivi jedan broj Srba,sto sam ratovao braneci je,sto imam glasacko pravo,sto sam po narodnosti Srbin stvarno nemam nikakve veze.
A ti,Vrapce?

Кога си ти и од чега бранио, несрећо залуђена?

А ти и српство...
 
Zute jos niko ne moze preteci....Par godina unapred...

Ali, Joska ce biti jaka opozicija....

Ustvari jedina opozicija koja IMA NEKI PROGRAM I PLAN..

Svi ostali nemaju programe i takvi nikuda ne mogu stici.

Џукац који не уме да свеже ни једну смислену реченицу као ни његов деда... чуо сам му програм... ахаха.... каже МИ ЋЕМО ОДУЗЕТИ ИМОВИНУ ОВИМА ШТО ИМАЈУ...ахахаха.....па још није ни враћено ШТО ПОКРАДОСТЕ И ОЈАДИСТЕ ЗЕМЉУ ОД 1945. А ОПЕТ ЧОВЕК ДОШАО НА СЈАЈНО РЕШЕЊЕ ДА ДРУГИМА ОТИМА...
 
Ви искомплексирани болиди који ни сами не знате шта сте, тикве без корена и порекла, НЕПОГРЕШИВО БИРАТЕ СЕБИ УСТАШКЕ ПРЕДВОДНИКЕ ДА БИ НАСТАВИЛИ УНИШТАВАЊЕ СРБА - доста је било... и не тражите ђавола, ви тек треба да одговарате за почињене злочине против Срба.

E,sad sam se definitivno uplasio i molim nadlezne da me zastite.
 
Ви искомплексирани болиди који ни сами не знате шта сте, тикве без корена и порекла, НЕПОГРЕШИВО БИРАТЕ СЕБИ УСТАШКЕ ПРЕДВОДНИКЕ ДА БИ НАСТАВИЛИ УНИШТАВАЊЕ СРБА - доста је било... и не тражите ђавола, ви тек треба да одговарате за почињене злочине против Срба.

Koliko imas godina, kad si tako zatrovan mrznjom prema drugovima komunistima? Uzgred, iskomplexiran si sam, bolje nemoj da lecis ovde svoje komplexe.
 

Back
Top