Да ли би се ти са њом мењала?

Poruka
20.103
Severina će uskoro sa novim dečkom Milanom Popovićem (45),
srpskim kraljem bakra, otputovati na odmor u njegov luksuzni
stan na obali Atlantskog okeana. Popović, vlasnik Valjaonice bakra
Sevojno i „Amalco grupe“, kupio je 31. maja luksuzni stan na Fišer
ajlendu u Majamiju za 2,6 miliona dolara. U pitanju je gajba izgrađena
1988. kakvu sanjaju zvezde svetskog džet-seta, a koja se prostire na
255 kvadratnih metara.

0000000000000000l.jpg


Seve i Milan će tokom odmora na raspolaganju
imati tri spavaće sobe i tri kupatila,

0000fi.jpg



kao i zajednički bazen s unutrašnje strane zgrade i dva parking
mesta. Stan ima i verandu sa koje puca odličan pogled na
Atlantski okean. Dnevni boravak je uređen u retro stilu,
ali je opremljen savremenim tehničkim uređajima. Čitav kompleks
stanarima garantuje maksimalnu diskreciju, a osim bazena, poseduje i
terene za košarku i tenis.

34283351.jpg


***************************************************************************************




Надам се да нећете да напишете:

- Не бих се са њом мењала,.... нема те цене....


а ако то ипак напишете,....а ЗАШТО не би :?:

.
 
Ove nase lepotice nam zaista zadaju domace zadatke... prva Sandra Nikolic (Meljnicenko), zatim Berendika, Jelena Jakovljevic... sad jos i Severina...

Sad svaka mlada devojka masta da se uda za jednog takvog milionera (u najmanju ruku) da ne spominjem milijardera...
Ne bi se o Milanu toliko pisalo da ga nije Seve "proslavila". Secam se fotografija iz "Storija" kada je bio u vezi sa Sismanovickom (ali Seve je cudo) - onda nije bilo zanimljivo sta sve gospodin poseduje.:zroll:
Mada, verovatno im je lepo, jos zaljubljeni...
Da li bi se menjala sa njom... ne, zadovoljna sam svojim izborom.
Drago mi je da cujem da su ljudi srecni iako su bogati! :deda:
Mada, vise volim da slusam bajke nego price iz realnog zivota - kriza, socijalna pomoc, beskucnici...
:snesko6::veseljaci:
 
Ne. Ne mislim ama baš ništa ružno o njoj, čak naprotiv simpatična mi je i volim da je slušam ali ipak se dobro osećam u svojoj koži. Zapravo ne verujem da bih se menjala sa bilo kim uspešnim jer su oni već nešto uradili od svog života a meni je izazov da se potrudim da i ja napravim neki uspeh i da ne ostane sve na rečima. Ne bi bilo zanimljivo kada bih odjednom sve dobila na tanjiru :)

A i ne bih baš da budem Hrvatica :mrgreen: :lol:
(šalim se, naravno, to je nebitno).
 
Nikad nisam patila za luksuzom, ekstravagantnim spavaćim sobama i kupatilima.. Još uvek me ne zanimaju previše te stvari. Nešto sad razmišljam, i kad bi me "strefilo" tako nešto u životu, ne znam da li bi se uklopila u taj način života, toliko bogatsvo i sl. :lol:

S druge strane, prestala sam da čitam tračeve o poznatima i skinula postere sa zidova kad sam imala 17 godina. Tako da, šta radi Severina i ne znam ko još me ne zanima.
 
....ja volim udobnost, volim i mekane, pufnaste fotelje u kojima mogu da se sklupcam ujutru i posmatram okean dok osecam u nozdravama slani miris mora, obozavam namestaj od ratana presvucen pamukom...na kupatila padam sasvim, prvo primetim kupatilo i terasu u stanu (doduse ovom sam nasla manu, nesto mi nije bas lepo kod dela sa ogledalima he...), bas teniski teren i kosarkaski - ne moze bolje, ako za necim pak ceznem to su egzoticne destinacije...ali postoji samo jedan problem...ja volim svog decka, sve bih ja ovo volela, u svemu bih znala da uzivam ali sa njim ako moze...inace bih imala slomljeno srce u vili a to nekako ne ide...ili mozda ide u fazonu "i bogati placu zar ne"...
 
ne bih se bunila tolkoj kucerini i tako to, mada ja da mogu da biram uvek bih radije izabrala brod nego ogromnu kucu.
da li bih se sa njom menjala u smislu da budem ona? ne jer sam mladja te mi je ostalo vise zivota, a i ne bih mogla da zivim tim ritmom svake godine da menjam momke i to sa skoro cetrdeset, ili je vec pregurala cetrdesetu? ne privlaci me sex&the city zivot, a cini mi se da ona to radi. ja sa cetres godina ocu mir i stabilnost i tisinu a ne da jurim frajere.
a jednom finom brodu bih se uvek obradovala.
protiv severine nemam nista, nit je slusam niti se bavim njenim zivotom nesto, a za ovog nekrunisanog kralja nikad nisam cula.
 
....ja volim udobnost, volim i mekane, pufnaste fotelje u kojima mogu da se sklupcam ujutru i posmatram okean dok osecam u nozdravama slani miris mora, obozavam namestaj od ratana presvucen pamukom...na kupatila padam sasvim, prvo primetim kupatilo i terasu u stanu (doduse ovom sam nasla manu, nesto mi nije bas lepo kod dela sa ogledalima he...), bas teniski teren i kosarkaski - ne moze bolje, ako za necim pak ceznem to su egzoticne destinacije...ali postoji samo jedan problem...ja volim svog decka, sve bih ja ovo volela, u svemu bih znala da uzivam ali sa njim ako moze...inace bih imala slomljeno srce u vili a to nekako ne ide...ili mozda ide u fazonu "i bogati placu zar ne"...

Duso, covekov zivot je suvise dug za samo jednu ljubav....

Jednog dana ces shvatiti da ti je izbor bio - pogresan. :lol:
 
ne bih se bunila tolkoj kucerini i tako to, mada ja da mogu da biram uvek bih radije izabrala brod nego ogromnu kucu.
da li bih se sa njom menjala u smislu da budem ona? ne jer sam mladja te mi je ostalo vise zivota, a i ne bih mogla da zivim tim ritmom svake godine da menjam momke i to sa skoro cetrdeset, ili je vec pregurala cetrdesetu? ne privlaci me sex&the city zivot, a cini mi se da ona to radi. ja sa cetres godina ocu mir i stabilnost i tisinu a ne da jurim frajere.
a jednom finom brodu bih se uvek obradovala.
protiv severine nemam nista, nit je slusam niti se bavim njenim zivotom nesto, a za ovog nekrunisanog kralja nikad nisam cula.

Estos son cosas que no sabe nadie: mueren jovenes mismo como viejos...Quiero decir que esto que estas menor de edad no te garantiza mas larga vida...Todos somos en manos de Dios...Y no sabemos cuando nos va dejar en camino...
 
Estos son cosas que no sabe nadie: mueren jovenes mismo como viejos...Quiero decir que esto que estas menor de edad no te garantiza mas larga vida...Todos somos en manos de Dios...Y no sabemos cuando nos va dejar en camino...
dobro pod pretpostavkom da cu ipak ziveti nekim prosecnim zivotom u kojem vecina umire ko babe i dede. mojne si cepidlaka sada.
i jeste mozda riknem sutra, il me udare danas kola kad izadjem da trcim. il mi padne saksija na glavu. i sta sad? i dalje nisam severina, nit bih htela da budem severina, nit imam toliko zeljeni brod. al taki je zivot.
 
dobro pod pretpostavkom da cu ipak ziveti nekim prosecnim zivotom u kojem vecina umire ko babe i dede. mojne si cepidlaka sada.

Pre par meseci sam imao jednog komsiju, dusa od coveka....

Lekar specijalista, omiljen, tek presao 40 godina..

Velika buducnost pred njim..

Kad jedno jutro vidim guzva oko njegove kuce ..... Cujem, pogino komsija!

A vece pre toga smo popili pice zajedno...

Krenuo covek na posao u jedan kamion prosao kroz crveno i presao mu preko auta!

Narod kaze da se nikad ne zna kad ces omrknuti, a neces osvanuti....
 
I nisu!

Istina!
meni recimo nije jasno kako ti mozes pod stare dane da juris nove zene. jos ako su mladje i zeljne para i pune zivota (znam kakve su te vase latinoamerikanke, ja da sam musko pre bih se zamonasila nego udala za latinoamerikanku, kako vi trpite jedni druge meni je i dalje enigma. sve se svodi na poklone, samaranje, tucu, pretnju samoubistvima i po petoro svalera sa obe strane, evo ja se umorila od muke samo dok razmisljam o tome).meni sada padne mrak na oci kad pomislim na nekakvo muvanje, kratke veze, razvlacenje, ekstremno gubljenje energije i vremena....a ne da sam starija. ko sto rekoh nije za mene takav zivot, ne mogu cak ni da ga razumem :neutral:
 
meni recimo nije jasno kako ti mozes pod stare dane da juris nove zene. jos ako su mladje i zeljne para i pune zivota (znam kakve su te vase latinoamerikanke, ja da sam musko pre bih se zamonasila nego udala za latinoamerikanku, kako vi trpite jedni druge meni je i dalje enigma. sve se svodi na poklone, samaranje, tucu, pretnju samoubistvima i po petoro svalera sa obe strane, evo ja se umorila od muke samo dok razmisljam o tome).meni sada padne mrak na oci kad pomislim na nekakvo muvanje, kratke veze, razvlacenje, ekstremno gubljenje energije i vremena....a ne da sam starija. ko sto rekoh nije za mene takav zivot, ne mogu cak ni da ga razumem :neutral:

Ne znas ti sta je dobro! :hahaha:
 

Back
Top