Gde bi trebao da bude međunarodni sud koji bi eventualno sudio za eventualne ratne zločine Izraela!?

Taman tamo gde bi se sudilo Americi za njihove ratne zločine a to znači nigde,možda zemlje BRIKS-a da pokrenu neke sudove jer od Haga slaba vajda
Ne trči pred rudu, rekao bi moj deda živahnom vrancu prilikom uprezanja u 'špediter'! Ne može odmah da se sudi SVIM zločincima.. pogotovo POKOJNIMA! Idemo korak po korak! :bravo:
 
Biće u Moskvi.
Pošto su jevreji što ubiše Boga angažovali ISIS da ubijaju civile i decu u Rusiji.
Ima logike! Zaboravio sam koji je to film bio, stari, crno beli: Sovjetski general na konju ujaše u TEK oslobođeni konc. logor i kaže preživelim Jevrejima: Sada ste slobodni, možete ići kuda želite.. ali vam ne preporučujem Sovjetski Savez! :bravo:
 
Ne moze da se sudi za krivicna dela drzavama, samo pojedincima.

Izrael valjda ne priznaje Medjunarodni Krivicni sud.

Ima onaj Jeremicev besmislicarski UN Mecunarodni sud pravde, ali to nije krivicni sud, nego za parnice.
Joj nemoj Pozderca pominjati, dobijem nagon na povracanje
 
Ne moze da se sudi za krivicna dela drzavama, samo pojedincima.

Izrael valjda ne priznaje Medjunarodni Krivicni sud.

Ima onaj Jeremicev besmislicarski UN Mecunarodni sud pravde, ali to nije krivicni sud, nego za parnice.
Eee NEĆE da MOŽE! jedino je Titu bilo dozvoljeno da NE prizanje razne sudove, osim suda svoje PARTIJE! Inače bi završio sa METKOM u POTILJAK! :hahaha: :hahaha:
 
Ukoliko pojedinačna država ili savez država ne pokori Izrael a zatim pohapsi pojedince može se reći piši propalo pošto će u Savetu bezbednosti bilo kakav takav sličan predlog biti vetiran od strane SAD i zapadnih trabanata.
S druge strane ako se osnuje neki sud izvan nadležnosti S.B. on neće imati snagu ni pravne obaveznosti niti sile da sprovede presude, nešto slično kao suđenje Putinu ili Klintonu i Klarku kod nas.
U svakoj opciji piši propalo.
 
Ukoliko pojedinačna država ili savez država ne pokori Izrael a zatim pohapsi pojedince može se reći piši propalo pošto će u Savetu bezbednosti bilo kakav takav sličan predlog biti vetiran od strane SAD i zapadnih trabanata.
S druge strane ako se osnuje neki sud izvan nadležnosti S.B. on neće imati snagu ni pravne obaveznosti niti sile da sprovede presude, nešto slično kao suđenje Putinu ili Klintonu i Klarku kod nas.
U svakoj opciji piši propalo.
ILI, NEĆE da MOŽE! Koliko je nacističkih zločina lovljeno i ulovljeno nakon DSR-a iako im pre toga NIJE bilo SUĐENO? :hahaha:
https://net.hr/danas/svijet/top-lis...g-reicha-4c3a3c40-b1c7-11eb-b3f3-0242ac140028
 
Taman tamo gde bi se sudilo Americi za njihove ratne zločine a to znači nigde,možda zemlje BRIKS-a da pokrenu neke sudove jer od Haga slaba vajda
briks postuje medjunarodno pravo i Haski tribunal
Banka BRIKSa je uvela sankcije rusiji, a putin nije dosao na samit BRIKSa u Johanezburg jer bi bio uhapsen na osnovu poternice
 
Izvinite, nemam linkova, ne da mi se objašnjavati zašto bi se eventualno trebalo suditi Izraelu za đenosajd!? Imam samo ključnu reč: SREBRENICA! :bravo:
јел ово опет неко кмечање османлијског сабора ?

помињање сребренице и то...
 
Ima logike! Zaboravio sam koji je to film bio, stari, crno beli: Sovjetski general na konju ujaše u TEK oslobođeni konc. logor i kaže preživelim Jevrejima: Sada ste slobodni, možete ići kuda želite.. ali vam ne preporučujem Sovjetski Savez! :bravo:
Који год да је, тај филм је очигледно нема гадна западна пропаганда.
 
Lepo je Lučić reko da će Srbija da preuzme ulogu koju je do sada imao Izrael koji je odmazdama nad Palestinom izgubio sva prava, jer u suprotnom znaćemo da imamo posla sa ludacima i psihopatama. Ko sudi rizikuje da mu bude sudjeno, sve velike nacije kojima se sad pridružila i Rusija imaju velike mrlje. Tako da izbor i nije velik ako se želi izbeći treći svetski koji je Lučić opisao u knjigama.😁
 

Back
Top