Čume ošamario Mrkonjića!

eeee to se ne pita...vidis sta kazu--ne pitaj me za prvi milion...za ostale mozes...
zaradio covek---niko ga ne pita...pa jos ga drzava obezbedjuje o trosku gradjana...dal to ima jos igde na svetu..???

Па кад се обезбеђују Бабе у Црном, Теофило, Бранкица,
кад обезбеђење имају Бруно и Љубо,
кад се чувају којекакви мафијаши у Влади ...
Пази кад и ПреЦедници појединих Општина и Градоначелници имају полицијску пратњу и заштиту,
кад се Секретарице возају Аудијима па још због тога аванзују ...

итд.итд.

Зашто не би и јадан Чуме имао обезбеђење ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Он је од великог значаја за Државу Србију,
а стално је у животној опасности
угрожавају га "пословни партнери" ....
 
Па кад се обезбеђују Бабе у Црном, Теофило, Бранкица,
кад обезбеђење имају Бруно и Љубо,
кад се чувају којекакви мафијаши у Влади ...
Пази кад и ПреЦедници појединих Општина и Градоначелници имају полицијску пратњу и заштиту,
кад се Секретарице возају Аудијима па још због тога аванзују ...

итд.итд.

Зашто не би и јадан Чуме имао обезбеђење ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Он је од великог значаја за Државу Србију,
а стално је у животној опасности
угрожавају га "пословни партнери" ....


Čime je zaštićeni medved...ovaj svedok...A parice je zaradio gajio čovek piliće i skupljao jaja...Inicijalni kapital....:mrgreen:
 
Ц ц ц шамар правној држави... и, шта ћемо сада ако не падне неко хапшење? Масовни протести? Скидамо Боту са власти? Мислим, ако ово прође онда је стварно дошло време за то, јер ова беда од политичара ни за ку*ац није, а ни цела ова је*ена банана-република иначе... :roll: Онај што је Вељу напао мучки с леђа добио годину дана... ајд' да видимо је л' ће и Чуме тол'ко да добије... :think:

Оно што није било на телевизији - није си ни догодило ....

А Мрка има образ к'о ђон,
не би ме зачудило да се још колико сутра појави слика на којој се грли и љуби са Чуметом ...
 
@ Тема :

Тако бива када се шиљи ражањ, а зец још у шуми ...
Него не секирам се ја за Чумета, има он јаке везе, другари му на Власти ...
Вероватно ће још неколико Министара и 5-6-10 којејаквих Секретара да добију по порцију,
ко батина, а ко ЕУРИтја и "мирна Бачка"
Радиће Чуметова машиница као ономад они рециклери за асфалт па ће све да се пуши ...

Мене нешто друго збуњује,
Одакле Чумету 22 милиона ЕУРА ???

И он брао вишње и носио гајбице ????

nije bre, prodavo drogu čovek
 
Čime je zaštićeni medved...ovaj svedok...A parice je zaradio gajio čovek piliće i skupljao jaja...Inicijalni kapital....:mrgreen:

Па чекај,
зар је ту толики профит ???

Пре неколико месеци купио Универзитет Сингидунум,
сад "кртицу",
а нека друга кртица му пре неку годину пришапнула где треба да накупује земљу куда ће проћи "коридор" ....

Одма' идем да купим 20-30 кокица и да се бацим у бизнис ...

Паде ми на памет да би било лепо откупити ове мостове
које Институција редом прави,
па наплаћивати мостарину ....

:super::super::super:
 
Он да га плаћа, а Мрки да се мангупира и уграђује са конкурентима, не може тако..али један је Мрки..
Има Чума јајца са фарме за продају и шта све не, не бринем уопште за њега.
Koridor 10 preko Čumetove avlije
Inače, Ljubiša Buha Čume poseduje i nekoliko hektara zemlje kojom bi trebalo da prođe Koridor 10, na potezu od Dobanovaca do Batajnice. Tokom prošle godine, u nekoliko navrata najavljivani su pregovori između Buhe i ministarstva na kojima bi se dogovorili o ceni po kojoj bi država otkupila zemlju. Iako je Buha pokazao spremnost za dogovor, od zvaničnih organa je na kraju stigao odgovor da neće pojedinačno pregovarati sa zemljoposednicima, već će država odrediti i svima ponuditi istu cenu.
Како су глупи. Мишковић је одавно продао своју авлију близу коридора..
 
Оно што није било на телевизији - није си ни догодило ....

А Мрка има образ к'о ђон,
не би ме зачудило да се још колико сутра појави слика на којој се грли и љуби са Чуметом ...

Taj fazon. E ako tako bude onda je stvarno **** taj Mrkonjic. :neutral:
 
Па чекај,
зар је ту толики профит ???

Пре неколико месеци купио Универзитет Сингидунум,
сад "кртицу",
а нека друга кртица му пре неку годину пришапнула где треба да накупује земљу куда ће проћи "коридор" ....

Одма' идем да купим 20-30 кокица и да се бацим у бизнис ...

Паде ми на памет да би било лепо откупити ове мостове
које Институција редом прави,
па наплаћивати мостарину ....

:super::super::super:

Reko sam inicijalni kapital..Posle pamatno ulagao u biznis sa brašnom...:mrgreen:
Konjima...:mrgreen:
 
Mrka i njegovi pajtosi su stvorili Cumeta i ostale devedesetih.Sad biju,naravno,ne moze se u mafiju ulaziti i izlaziti kao u kafanu.Ne biva.

Sve te koje si pomenuo,devedesetih su bili klinci.A devedesete su trajale...12 godina,uzasno dug period,kriminalci su bili od pozornika na ulici do sefa drzave.Tako nesto Evropa ne pamti,uzas.Ovi kakvi su ne znam,ne verujem nikome,izgleda da smo mi u celini los narod,ali to je vec druga tema.

За Чумета и остале нико није ни чуо 90-их. Чуме је био потпуно анониман и непознат лик.
Клинци? А.Влаховић је 90-их имао од 27 до 37 година, Б.Ђелић од 25 до 35, М.Динкић од 26 до 36, Б.Тадић од 32 до 42 године, З. Ђинђић од 38 до 48, З.Јањушевић од 30 до 40 и Н. Колесар 20 до 30 година...
Све сами адолесценти...:D

п.с. Деведесете су трајале 12 година...:hahaha::rotf::hahaha:
 
Ух, сунце ти жарено ...
Шта ове климатске промене и озонски омотачи направише ...
:eek::eek::eek:
Седи ти малко у хладовину, видиш да ти не прија ...

:roll::roll::roll:

И шта кажеш, "деведесете" трају 12 година ??? ...

А колико трају "двехиљадите" ???
Мени се вала баш отегле, никад краја ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


1988/2000 racun,ne teba matematika.:bye:
 
Хах, па јесте видели, барем код нас, све машине ДУЛЕВО (Doolevo) су гарантовано Чуметове.
(Чума - куга :lol:) И ја бих се тукао да ме неко испали, а ја уложио 22 мЕлеона у посао.
 
Sve te koje si pomenuo,devedesetih su bili klinci.A devedesete su trajale...12 godina,uzasno dug period,kriminalci su bili od pozornika na ulici do sefa drzave.Tako nesto Evropa ne pamti,uzas.Ovi kakvi su ne znam,ne verujem nikome,izgleda da smo mi u celini los narod,ali to je vec druga tema.
Ђинђић био клинац 90-их?:lol:
 
Па кад се обезбеђују Бабе у Црном, Теофило, Бранкица,
кад обезбеђење имају Бруно и Љубо,
кад се чувају којекакви мафијаши у Влади ...
Пази кад и ПреЦедници појединих Општина и Градоначелници имају полицијску пратњу и заштиту,
кад се Секретарице возају Аудијима па још због тога аванзују ...

итд.итд.

Зашто не би и јадан Чуме имао обезбеђење ???

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Он је од великог значаја за Државу Србију,
а стално је у животној опасности
угрожавају га "пословни партнери" ....

uh...koja ironija..pa ti prevazidje domanovica..
 
Sve te koje si pomenuo,devedesetih su bili klinci.A devedesete su trajale...12 godina,uzasno dug period,kriminalci su bili od pozornika na ulici do sefa drzave.Tako nesto Evropa ne pamti,uzas.Ovi kakvi su ne znam,ne verujem nikome,izgleda da smo mi u celini los narod,ali to je vec druga tema.


Ne klinci nego uličari.

A pored toga i mafijaši, džeparoši, lopovi, prevaranti i oni koji su držali ular svojim istomišljenicima.

I kad kažeš "klinci" ..... to onda hoćeš da kažeš da ti "klinci" ni u svojim 30-40-50 godinama nisu odrasli !? Baš me interesuje šta bi imao mićunović da ti kaže što ga zoveš klincem.

Uostalom sve to zavisi od onoga ko ih kako doživljava. Kom su uspeli da nametnu ular i vode kao stoku u njima su videli uvek svog mladog čobanina i klinara u svojoj najboljoj snazi i ako je taj jedna obična marva koja ni za jedan pedalj nije odskočila od onoga kom je uspela da nametne vodilicu.

Uostalom, trebalo bi da znaš da u ovoj državi nisu svi slepci i maloumnici. Takvih je jedna velika manjina ali sad ta manjina vlada štapom, kanapom, ularom, presijom i silom nad svima. I onima ko ih je pročitao a naravno i nad svojim poslušnim stadom.

I ne zaboravi da ovi uličari i bitange vladaju od 2000 a to je već 11 godina, pa ako se po jutru dan poznaje neće ni oni još dugo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top