Čudne navike!

Svi ih imamo, koje su vaše?
Moja je da zaštitnu foliiju ni sa čega ne skidam dok god ne moram, i jednom prilikom sam bila slomljenog srca kad je moja prijateljica sa najboljom namerom istu skinula sa mog novog televizora (To je ono na ivicama, tako reći ramu, samo je povukla, i sve se odlepilo u jednom potezu. )
Preko sveta sam otišla da bih tamo kupila nov telefon i isto tako nov poznanik je skinuo onu fabričku foliju sa njega, osetio se pozvanim samo jer je gledao u njega na stolu, i bio zateknut mojom reakcijom: ''To je tu trebalo da bude dugo!''
Iz dosade su mi cimeri zaštitnu foliju dok nisam bila tu oljuštili čak i sa kofera i bili sve ponosni, učinili su mi uslugu, a ja... tačno mi je došlo sve da ih dobro izmlatim.
Da li se razumemo?
Dakle... neki hoćemo da zaštitna folija bude na predmetu dok sami ne odlučimo da je skinemo!
Zašto je tako teško ispoštovati to?
Imate li vi nešto slično da podelite u domenu čudnih navika?
Opsesivno skidam sve zastitne folije na koje naidjem, cak s proizvoda kao sto je npr. sampon skidam sve naljepnice koje nisu originalne.
 
Ti i ja... ko vatra i benzin.
:zcepanje:
Ti bi se s mojom starom dobro uklopila.
Prije kada bi kod njih isao na wc i tamo sjedio sa svih sampona ali i njenih ruzeva, maskari i svega sto bi mi doslo pod ruku poskidao neoriginalne etikete (uvoznik taj i taj i sl.) pa bi ova cesto znala na mene urlati da sam sa nekih stvari skinuo etiketu na kojima je prijevod kako se koristi, ili koja je to tocno sifra maskare bila.
Inace nikada ne diram original naljepnice, samo ove naknadno stavljene.
 
Ti bi se s mojom starom dobro uklopila.
Prije kada bi kod njih isao na wc i tamo sjedio sa svih sampona ali i njenih ruzeva, maskari i svega sto bi mi doslo pod ruku poskidao neoriginalne etikete (uvoznik taj i taj i sl.) pa bi ova cesto znala na mene urlati da sam sa nekih stvari skinuo etiketu na kojima je prijevod kako se koristi, ili koja je to tocno sifra maskare bila.
Inace nikada ne diram original naljepnice, samo ove naknadno stavljene.
Ti si mala maca za mene, ja čak i Čarli sa deterdženta za suđe :D
 
Како то мислиш?
Pa ja brojim, šta znam, ujutro kažem danas do posla brojim plava auta, i znam tačno koliko plavih auta sretnem do posla. Ili brojim stubove ulične rasvjete, ili stepenice (znam koliko svaka bitna ustanova u mom gradu ima stepenica) jednom me je namučila jedna zgrada, fasada od fasadne cigle :D ali izbrojala haha
 
Ti si mala maca za mene, ja čak i Čarli sa deterdženta za suđe :D
Jao da, umalo da zaboravim cudnovatu, carobnu foliju na kutiji cigareta koja valjda stiti od uroka. :roll:
Dok je jos pusila donji dio folije na kutiji filter cigareta uvijek je morao ostajati, ja jednom skinuo pa me tjerala da je vracam, a ne mozes nikako.
 
Pa ja brojim, šta znam, ujutro kažem danas do posla brojim plava auta, i znam tačno koliko plavih auta sretnem do posla. Ili brojim stubove ulične rasvjete, ili stepenice (znam koliko svaka bitna ustanova u mom gradu ima stepenica) jednom me je namučila jedna zgrada, fasada od fasadne cigle :D ali izbrojala haha
А то не, ја сам сушта супротност томе. Код једног пријатеља већ 10 година не могу да упамтим колико степеника има испред улаза у кућу, да ли 5 или 6. :mrgreen:
 

Back
Top