Čudne navike!

Pa mislim da ne postoji osoba na svijetu koja nema ovaj ili onaj oblik OKP.
Nije to meni nista neobicno.
Пре пар година сам због акутне несанице и главобоље морао код неуропсихијатра, кад сам јој навео пар тих навика које имам и сматрам их симптомима ОКП-а, рекла је да је небитно све док не утиче негативно на свакодневницу.
 
Пре пар година сам због акутне несанице и главобоље морао код неуропсихијатра, кад сам јој навео пар тих навика које имам и сматрам их симптомима ОКП-а, рекла је да је небитно све док не утиче негативно на свакодневницу.
Jeste.
 
Ali NIKADA ne namestim alarm na okruglo. Uvek 8 04 ...9 03 ...7 01 Izuzetno me nerviraju okrugli brojevi :lol:
Pa i to je poremećaj :lol:
Ја увек аларм на округло и снуз на 5 или 10 минута, целог живота. Тако и кад гледам на сат заокружујем, 10:12 је за мене 10:10, а 10:13 је већ 10:15. :D
 
Пре пар година сам због акутне несанице и главобоље морао код неуропсихијатра, кад сам јој навео пар тих навика које имам и сматрам их симптомима ОКП-а, рекла је да је небитно све док не утиче негативно на свакодневницу.
To je zbog toga sto ih ona ima i sama.
Istina, postoje situacije koje stvarno znaju komplicirati zivot, ako su iznimno izrazene.
Meni su recimo corona i ovi dispenzeri dezinficijensa koji sada postoje na sve strane sjeli kao kec na desetku.
Ne smeta mi nestanak struje, ali kada nestane vode ozbiljna je panika.
Odmah mislim o pranju ruku.
Nije naravno tako izrazeno kao kod Jack Nicholsona u "As Good as It Gets", ali nije ni daleko.
Da se moram posrati u prirodi mislim da bi prepjesacio cijeli dan samo da se dokopam mjesta na kojem postoje tekuci voda i sapun.
Iz istih razloga ne volim rostilj u prirodi, osim ako ima vode ili onih dezinfekcijskih maramica kojima mogu brisati ruke.
 

Back
Top