Crnogorci imaju jednu manu... najljepsi su na Balkanu.

Slazete li se?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kužim. palite se na primitivce a da imate boljih ne bi vam mi bili na čelu države, PEN centra i ko zna čega još.

...preterivanje, Crna Gora je bila vrlo siromasna, posebno brdski delovi i ljudi su se iseljavali, bezali tamo gde su mogli da se prehrane, Srbija je uvek bila plodna, narod nikada nije bio gladan, nije bilo potrebe da se rade teski fizicki poslovi u nehumanim vremenskim uslovima pa je klasican srpski seljak zilav i nizi ali snazan, sto sama golgota pokazuje i ja kao visoka garantujem da nizi ljudi mogu vise i lakse izdrzati...inace malko preteraste sa tim ko je sve Crnogorac, jedan moj bivsi nikako nije mogao da poveruje da nemam kap ni crnogorske ni hercegovacke krvi u sebi...ispitivao me do desetog kolena unazad sve mudro misleci da ce doci do nekog pretka...malo je to napucano za moj ukus.
 
samo vi provocirajte. uvijek se sjetite ko vam je glavni u državi i poklopite se ušima. kad budete prevazišli taj primitivni i nekulturni način ophođenja prema drugima možemo lijepo razgovarati.

To mora da su te u splitu obučili iz oblasti "kulturnog načina ophođenja"? Volite da ste u nečijem šupku, pa to ti je. Nekada u našem, sada prelazite u hrvatski. ccc...
 
...preterivanje, Crna Gora je bila vrlo siromasna, posebno brdski delovi i ljudi su se iseljavali, bezali tamo gde su mogli da se prehrane, Srbija je uvek bila plodna, narod nikada nije bio gladan, nije bilo potrebe da se rade teski fizicki poslovi u nehumanim vremenskim uslovima pa je klasican srpski seljak zilav i nizi ali snazan, sto sama golgota pokazuje i ja kao visoka garantujem da nizi ljudi mogu vise i lakse izdrzati...inace malko preteraste sa tim ko je sve Crnogorac, jedan moj bivsi nikako nije mogao da poveruje da nemam kap ni crnogorske ni hercegovacke krvi u sebi...ispitivao me do desetog kolena unazad sve mudro misleci da ce doci do nekog pretka...malo je to napucano za moj ukus.
nema tu nikakvog pretjerivanja. tako je kako je. čak i direktor RTS-a je porijeklom iz pive (crna gora).
 
Živko Nikolić

n36389030822_7517.jpg
 
nemaju ni ove silne provokacije na topicu. a ti reagovala samo na ono što ja pišem.

...pa ja rekoh jos na startu da su mi najvece ljubavi dosle iz CG aman:lol:...inace, ako su u Srbiji svi vidjeniji ljudi Crnogorci onda dolazimo do zakljucka da nisu samo Crnogorci najlepsi narod vec i Srbi zajedno sa njima buduci da se vecina ovde postavljenih izjasnjava kao Srbi...2 + 2 = 4...tako ispada...buahahaha...:mrgreen::lol:
 
...pa ja rekoh jos na startu da su mi najvece ljubavi dosle iz CG aman:lol:...inace, ako su u Srbiji svi vidjeniji ljudi Crnogorci onda dolazimo do zakljucka da nisu samo Crnogorci najlepsi narod vec i Srbi zajedno sa njima buduci da se vecina ovde postavljenih izjasnjava kao Srbi...2 + 2 = 4...tako ispada...buahahaha...:mrgreen::lol:
po meni ispada da ste ljepotu i pamet morali uvoziti iz ostalih krajeva ex yu. nije li tako?

bane popović i varja đukić

1257122189.jpg
 
...preterivanje, Crna Gora je bila vrlo siromasna, posebno brdski delovi i ljudi su se iseljavali, bezali tamo gde su mogli da se prehrane, Srbija je uvek bila plodna, narod nikada nije bio gladan, nije bilo potrebe da se rade teski fizicki poslovi u nehumanim vremenskim uslovima pa je klasican srpski seljak zilav i nizi ali snazan, sto sama golgota pokazuje i ja kao visoka garantujem da nizi ljudi mogu vise i lakse izdrzati...inace malko preteraste sa tim ko je sve Crnogorac, jedan moj bivsi nikako nije mogao da poveruje da nemam kap ni crnogorske ni hercegovacke krvi u sebi...ispitivao me do desetog kolena unazad sve mudro misleci da ce doci do nekog pretka...malo je to napucano za moj ukus.

ja te nebih nikad pita tako nesto.... :mrgreen: (NI TEBE NI NIJEDNU) sto ja imam da kopam po tudjem porijeklu. To je odlika seljaka gladnijeh.
Znam ko sam ja i sto sam i to je dovoljno.
 

Back
Top